تفاهم نامه همکاری هلدینگ اکسین و سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران

هلدینگ اکسین در شهرستان آمل با نظام مهندسی ساختمان استان مازندران تفاهم نامه همکاری امضا نمودند تا از این پس اعضای این سازمان از خدمات مجموعه بزرگ اکسین در آمل بهره مند شوند.

حماسه ای به وسعت یک ایران!یادداشتی از عبدالرضا عزیز کمالی

ماندگاری حماسه ششم بهمن آمل به سبب حضور مردمی و نقش ارزشمند مردم در تحقق این اتفاق بزرگ تاریخی بوده است که ماندگار شد و به همه ما نشان می دهد هر جای از تاریخ به نقش مردم و جایگاه آنان توجه گردد می تواند اثربخشی گسترده ای داشته باشد.

از صادرات برنج محلی مازندران تا رویش بذر امید در بین کشاورزان

مدیرعامل مرکز بین‌المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران گفت: اینکه بگوییم چون ما در داخل کشور با کمبود تولید محصولی مواجه هستیم نباید آن را صادر کنیم و باید مازاد را صادر کرد، تفکر اشتباهی است.

گروه اکسین میزبان نشست همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه در آمل

نشست همکاری‌های تجاری و اقتصادی بین ایران و روسیه با حضور حسینی پوراستاندار مازندران، خانم «تاتیانا بالابانُف» مدیرکل اتحادیه همکاری‌های بین‌الملل و نماینده دولت روسیه، نعمت زاده رئیس پارک علم وفناوری مازندران، حسینی فرماندار ویژه آمل، عباس طاهری پور قائم مقام گروه اکسین، مهندس میران آملی رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی مازندران ، مدیران شرکت های دانش بنیان مازندران و ۲۱ شرکت دانش‌بنیان و مدیران ارشد وزارت توسعه اقتصادی روسیه و دیگر مهمانان به میزبانی گروه اکسین در تالار مجلل اکسین برگزار شد.

کمال آنلاین بررسی می کند / توقف حل معضل پسماند آمل در ایستگاه وعده ها !

حال باید دید وعده‌هایی کاغذی که رنگ اجرایی نگرفت کی رنگ اجرایی بخود می گیرد ؟! / علیرضا عزیزکمالی

حکایت مسئولینی که در مبارزه با فساد، مقاومت می کنند!

این استان زمین و اراضی ارزشمندی دارد که می بایست زالوصفتانی که به این اراضی و انفال طبیعی چشم دوخته اند، را سرجای خودشان بنشانیم و قاطعانه با آنان برخورد کنیم. ‎/ نادیا امامی

اعلام حمایت عبدالرضا عزیزکمالی از پدرام پاک آیین در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات

عبدالرضا عزیزکمالی مدیر گروه رسانه ای کمال در پیامی از دکتر پدرام پاک آیین در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات کشور حمایت کرد.

صدای زنگ خطر جمعیتی مازندران به صدا درآمد ؛

. بر اساس آمارهای رسمی ۱۲ درصد از جمعیت حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفری مازندران یعنی حدود ۴۰۰ هزار نفر ، سالمندان هستند.

هویت‌بخشی به فرهنگ سرزمین علویان

مازندران را باید فرزند نظرکرده خداوند دانست در ایران زیبا. تو گویی که خداوند همه خوبی‌ها را یک‌جا در مازندران جمع کرده و این‌گونه این استان قلب تپنده میلیون‌ها ایرانی عاشق است که حتما باید هر سال به آن سر بزنند و از این سرزمین نظر کرده دیدار داشته باشند.

آمادگی وزیر جهادکشاورزی برای حمایت بیشتر از مرکز بین المللی تجارت وپایانه صادرات برنج ایران

دکتر سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهادکشاورزی باتفاق استاندارمازندران ، معاونین استاندار ، نمایندگان مردم آمل وساری درمجلس ، تنی چند نفر از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ، رئیس سازمان جهادکشاورزی مازندران ، امام جمعه ، فرماندار ویژه آمل ، ودیگر مهمانان مرکز بین المللی تجارت وپایانه صادرات برنج ایران را مورد بازدید خود قراردادند

پیشگامی *قند کاترین* و انتخاب بعنوان واحد طلایی صنایع غذایی مازندران

شرکت قند کاترین آمل که امروز بعنوان پیشگام حوزه قند و نبات ایران می باشد با رای کارشناسان، متخصصان و افراد زبده در این حوزه بعنوان واحد طلایی صنایع غذایی استان مازندران انتخاب گردید.

بازی سرمایه گذاران آملی در زمین دسا !

دکتر مجید فانی رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران گفت، با واگذاری مازاد زمین حدود ۴۰ هکتاری شرکت دیزل سنگین ایران با مصوبه هیأت دولت به شهرک صنعتی امامزاده عبداله آمل، بیش از ۲ هزار فرصت جدید اشتغالزایی دراین شهرستان فراهم خواهد شد.

مرکبات مازندران در مسیر صادرات و امید به روزهای خوش

صادرات مرکبات استان مازندران یک پیام بسیار مهم به مسئولان مرتبط امر در این استان دارد که حمایت های لازم را از فعالان حوزه کشاورزی صورت دهند همچنین امتیازات ویژه ای برای صادرکنندگان محصولات کشاورزی قرار دهند.

دوازدهمین پایگاه اورژانس ۱۱۵ در جاده هراز افتتاح شد

پایگاه اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ شهرستان آمل در یکی ازمناطق پرترافیک جاده هراز به بهره برداری رسید./ علیرضا عزیزکمالی

هفته نامه آوای کمال پنج ساله شد

هفته نامه آوای کمال در تیر ماه سال 96 مجوز خود را از هیئت نظارت بر مطبوعات کشور کسب نمود و در شهریور همان سال نخستین شماره اش را منتشر نمودیم.

راه اندازی دانشکده علوم پزشکی آمل مطالبه مردم و مسئولان

رییس دانشکده ها وپردیس پزشکی آمل : خداروشکر یک همدلی وهمراهی خوبی برای راه اندازی دانشکده علوم پزشکی آمل وجود دارد. / علیرضا عزیزکمالی

موافقت با انتشار ماهنامه کمال امروز در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات کشور

با انتشار ماهنامه کمال امروز در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات کشور موافقت شد./ علیرضا عزیزکمالی

نگاهی به آیین‌های محرم در مازندران

مازندران، ۱۲ هزار امامزاده را در خود جای داده است و این امامزادگان از اصلی‌ترین پایگاه‌ها و تجمع‌گاه‌های عزاداران حسینی به شمار می‌روند.

راه اندازی مجددمرکز آموزش و پژوهش انتقال خون مازندران در پایگاه آمل

خوشبختانه این مجمع درتمام حوادثی که درکشور رخ می دهد پیشگام از دولت حرکت می کند ، نگاه شهرستانی نداریم بلگه نگاه نگاه استانی و کشوری است./ سکینه محمدزاده مقدم

12345678910...