هر اندازه سرمایه دارم همه لطف خداوند منان است

مهندس منوچهر باقری به عنوان خیر مدرسه ساز نمونه در بیست وچهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز مازندران

روایت کار خیرخواهانه به عشق حضرت ابوالفضل(ع)

خیرین داوطلبانه بدون انتظار هیچ بازخوردی یا تمجید و تشویقی به کار خیر مشغول هستند و تنها دلیل نیکوکاری شان را رضایت خدا و خدمت به خلق خدا عنوان می کنند.

روابط عمومی مشکلات و ضعف‌ها /یادداشت علیرضا عزیز کمالی کارشناس روابط عمومی

جایگاه روابط عمومی ها در دنیای مدرن امروز بسیار مهم و قابل توجه است و هرفرد و یا گروهی بسته به جایگاه و نیاز خود از این هنر ارتباطی برای نیل به اهداف فردی یا سازمانی خود بهره برداری می نماید.

طعم شیرین شبکه پرسرعت فیبرنوری (نجما) برای مردم آمل

مهندس حمید رضا سلطانی مدیر جوان وکاربلد مخابرات شهرستان آمل درخصوص اجرای طرح فیبر نوری (نجما) درشهرستان آمل اشاره کرد : از این تعداد حدود 63 پروژه برای آمل مصوب و در برنامه قرار گرفت که از این تعداد 29 پروژه در مدت سه ماه گذشته در شهرستان آمل مورد بهره برداری قرار گرفت .

هلدینگ میران پیشرو در پروژه های تحقیقاتی پرورش طیور

/ کلنگ ساخت سالن آموزشی و تحقیقاتی پرورش طیور در پردیس دانشگاه به همت خیر نیک اندیش دکتر امین میران آملی زده شد

بیمارستان تخصصی شمال آمل قطب گردشگری سلامت شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به رویکرد حمایت از سرمایه‌گذاران گفت: بیمارستان تخصصی شمال آمل به قطب گردشگری سلامت تبدیل شود.

به‌صدا درآمدن زنگ خطر بحران کم آبی در مازندران

بهزاد برارزاده با اشاره به گردشگر پذیربودن مازندران که افزایش سرانه جمعیتی غیربومیان را به همراه دارد، اظهار داشت: زیرساخت‌های آبی این استان به هیچ عنوان جوابگوی نیازها برای تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم بومی و غیربومی منطقه نیست و این کار خدمت رسانی به مردم را با مشکل مواجه کرده است.

تعلل در راه اندازی مرکز شیمی درمانی آمل پذیرفتنی نیست!

امید است که این پیگیری ها جواب بدهد تا شاهد راه اندازی مرکز شیمی درمانی آمل باشیم. / علیرضا عزیزکمالی

ضرورت قطع دست درازی به زمین هنرستان کشاورزی غرب مازندران

آقای استاندار شما شعار حمایت از کشاورزی می دهید اما در عمل به گونه ای دیگر اقدام می شود.

آوای کمال؛ مقام اول جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران

چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران با معرفی برترین‌ها در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به کار خود پایان داد.

استقبال استاندار مازندران از طرح های کلان سرمایه گذاری هلدینگ اکسین

هلدینگ اکسین با مسئولیت ومدیریت دکتر حمید طاهری پورو پیگیری های شبانه روزی غلامعباس طاهری پور قائم مقام این مجموعه درایجاد طرح های کلان تولیدی ، اقتصادی، رفاهی وگردشگری دراستانهای مختلف کشور، درهمایش فرصت های سرمایه گذاری مازندران، از دو ابر پروژه این مجموعه برای اجرا درمازندران رونمایی کردند.

تفاهم نامه همکاری هلدینگ اکسین و سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران

هلدینگ اکسین در شهرستان آمل با نظام مهندسی ساختمان استان مازندران تفاهم نامه همکاری امضا نمودند تا از این پس اعضای این سازمان از خدمات مجموعه بزرگ اکسین در آمل بهره مند شوند.

حماسه ای به وسعت یک ایران!یادداشتی از عبدالرضا عزیز کمالی

ماندگاری حماسه ششم بهمن آمل به سبب حضور مردمی و نقش ارزشمند مردم در تحقق این اتفاق بزرگ تاریخی بوده است که ماندگار شد و به همه ما نشان می دهد هر جای از تاریخ به نقش مردم و جایگاه آنان توجه گردد می تواند اثربخشی گسترده ای داشته باشد.

از صادرات برنج محلی مازندران تا رویش بذر امید در بین کشاورزان

مدیرعامل مرکز بین‌المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران گفت: اینکه بگوییم چون ما در داخل کشور با کمبود تولید محصولی مواجه هستیم نباید آن را صادر کنیم و باید مازاد را صادر کرد، تفکر اشتباهی است.

گروه اکسین میزبان نشست همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه در آمل

نشست همکاری‌های تجاری و اقتصادی بین ایران و روسیه با حضور حسینی پوراستاندار مازندران، خانم «تاتیانا بالابانُف» مدیرکل اتحادیه همکاری‌های بین‌الملل و نماینده دولت روسیه، نعمت زاده رئیس پارک علم وفناوری مازندران، حسینی فرماندار ویژه آمل، عباس طاهری پور قائم مقام گروه اکسین، مهندس میران آملی رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی مازندران ، مدیران شرکت های دانش بنیان مازندران و ۲۱ شرکت دانش‌بنیان و مدیران ارشد وزارت توسعه اقتصادی روسیه و دیگر مهمانان به میزبانی گروه اکسین در تالار مجلل اکسین برگزار شد.

کمال آنلاین بررسی می کند / توقف حل معضل پسماند آمل در ایستگاه وعده ها !

حال باید دید وعده‌هایی کاغذی که رنگ اجرایی نگرفت کی رنگ اجرایی بخود می گیرد ؟! / علیرضا عزیزکمالی

حکایت مسئولینی که در مبارزه با فساد، مقاومت می کنند!

این استان زمین و اراضی ارزشمندی دارد که می بایست زالوصفتانی که به این اراضی و انفال طبیعی چشم دوخته اند، را سرجای خودشان بنشانیم و قاطعانه با آنان برخورد کنیم. ‎/ نادیا امامی

اعلام حمایت عبدالرضا عزیزکمالی از پدرام پاک آیین در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات

عبدالرضا عزیزکمالی مدیر گروه رسانه ای کمال در پیامی از دکتر پدرام پاک آیین در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات کشور حمایت کرد.

صدای زنگ خطر جمعیتی مازندران به صدا درآمد ؛

. بر اساس آمارهای رسمی ۱۲ درصد از جمعیت حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفری مازندران یعنی حدود ۴۰۰ هزار نفر ، سالمندان هستند.

هویت‌بخشی به فرهنگ سرزمین علویان

مازندران را باید فرزند نظرکرده خداوند دانست در ایران زیبا. تو گویی که خداوند همه خوبی‌ها را یک‌جا در مازندران جمع کرده و این‌گونه این استان قلب تپنده میلیون‌ها ایرانی عاشق است که حتما باید هر سال به آن سر بزنند و از این سرزمین نظر کرده دیدار داشته باشند.

12345678910...