دوازدهمین پایگاه اورژانس ۱۱۵ در جاده هراز افتتاح شد

پایگاه اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ شهرستان آمل در یکی ازمناطق پرترافیک جاده هراز به بهره برداری رسید./ علیرضا عزیزکمالی

هفته نامه آوای کمال پنج ساله شد

هفته نامه آوای کمال در تیر ماه سال 96 مجوز خود را از هیئت نظارت بر مطبوعات کشور کسب نمود و در شهریور همان سال نخستین شماره اش را منتشر نمودیم.

راه اندازی دانشکده علوم پزشکی آمل مطالبه مردم و مسئولان

رییس دانشکده ها وپردیس پزشکی آمل : خداروشکر یک همدلی وهمراهی خوبی برای راه اندازی دانشکده علوم پزشکی آمل وجود دارد. / علیرضا عزیزکمالی

موافقت با انتشار ماهنامه کمال امروز در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات کشور

با انتشار ماهنامه کمال امروز در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات کشور موافقت شد./ علیرضا عزیزکمالی

نگاهی به آیین‌های محرم در مازندران

مازندران، ۱۲ هزار امامزاده را در خود جای داده است و این امامزادگان از اصلی‌ترین پایگاه‌ها و تجمع‌گاه‌های عزاداران حسینی به شمار می‌روند.

راه اندازی مجددمرکز آموزش و پژوهش انتقال خون مازندران در پایگاه آمل

خوشبختانه این مجمع درتمام حوادثی که درکشور رخ می دهد پیشگام از دولت حرکت می کند ، نگاه شهرستانی نداریم بلگه نگاه نگاه استانی و کشوری است./ سکینه محمدزاده مقدم

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از دفتر گروه رسانه ای کمال

قائم مقام و سردبیر گروه رسانه ای کمال: افتخار می کنیم رتبه دوم کشوری را در میان نشریات مکتوب کسب کردیم.

پژوهشکده انستیتو پاستور شمال کشور تقویت می شود

سرپرست انستیتو پاستور ایران بر تقویت وراه اندازی بخش های جدید در شعبه شمال کشور تاکید کرد./ سکینه محمدزاده مقدم

اعطاء لوح تقدیر وتندیس انبوه ساز برتر کشور به مهندس سید نواب طاهری اطاقسرا

سومین همایش ملی مشارکت درساخت با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، معاونت شهرسازی وامور زیربنائی شهرداری تهران ، رئیس کمیسیون عمرانی مجلس ، اساتید ، مهندسین ، انبوه سازان ودیگر مهمانان در مرکز همایش های بین المللی صداوسیمای کشوربرگزارشد / علیرضاعزیزکمالی

دروازبان ملی پوش فوتسال به تیم کاترین آمل پیوست

مسعود محمدی دروازبان نخست تیم ملی فوتسال با عقد قرارداد رسمی به باشگاه کاترین آمل پیوست.

گزارش تصویری کمال آنلاین : کاروان زیر سایه خورشید به آمل رسید

همزمان با دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید وارد گلزارشهدای امام زاده ابراهیم آمل رسید و مورد استقبال مردم وخانواده های معظم شهدا قرار گرفت.

تولید باید در خدمت فرهنگ باشد

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران با تاکید براینکه اخلاق حلقه گمشده درمازندران است گفت : اگر بخش صنعت بیاید وماهم درکنار آنها باشیم آن صنعت به اهداف خود می رسد

اختراعات بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان شناخته‌شده نیست

رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی مازندران و نایب رییس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران گفت: اختراعات و طرح های بسیاری از محققین، مخترعین و شرکتهای دانش بنیان در صنعت ناشناخته است و گاهاً ابزار و منابع مالی جهت معرفی، بازاریابی و فروش آنها وجود ندارد.

میدان داری آملی ها در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

این انتصابات ارزشمند نویدبخش روزهای خوش برای اعتلای فرهنگ و هنر دیار علویان خواهد گردید و امیدواریم از ظرفیت های خود به بهترین نحو ممکن و آنگونه که شایسته است استفاده نماییم.

کشاورزی قراردادی روزنه امید کشاورزان می شود ؟

بی‌برنامگی در کشت محصولات، کشاورزان را در اغلب اوقات در شرایط ضرر قرار داده تا کشاورزی را تبدیل به یک شغل پرریسک کند، به‌طوریکه یکسال محصول روی دست کشاورز می‌ماند و سال دیگر انقدر کم کشت و عرضه می‌شود که قیمت آن در بازار جهش می‌یابد اما حالا مسوولان، کشت قراردادی را راهکار این نوع مشکلات می‌دانند.

به شمارش افتادن نفس جنگل خواری و کوه خواری درمازندران

پدیده شوم کوه‌خواری و جنگل خواری در سال‌های اخیر، نبض حیات این دیار سبز را دچار اختلال کرده و این نبض کند می‌زند پدیده شوم کوه‌خواری و جنگل خواری در سال‌های اخیر، نبض حیات این دیار سبز را دچار اختلال کرده و این نبض کند می‌زند. کوه‌های سر به فلک کشیده، مدتی می‌شود که جلوی چشمان همه، توسط عده‌ای سودجو در حال ناپدید شدن هستند.

محمدرضا عزیزکمالی مدیرکل حقوقی وزارت جهاد کشاورزی شد

محمدرضا عزیزکمالی مدیر نام آشنا، باتجربه و جوان آملی در حکمی از سوی دکتر علی اکبر متکان معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست دفتر حقوقی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.

شرکت فولادین ذوب آمل؛ پرچم دار صنعت و ورزش مازندران

فولادین ذوب در اولین سال حضورش در عرصه قهرمانی باشگاه‌های کشور پس از دو عنوان دلچسب در کشتی، نایب قهرمانی پیکار‌های وزنه برداری را هم بدست آورد.

مزد میزبانی این نیست!

استان مازندران که طی سالیان اخیر همواره با معضل زباله، انباشت و بازیافت آن مواجه بود، طی ایام نوروز با افزایش چند برابری تولید زباله در سطح استان، با بحران زباله مواجه می‌شود، امری که ماحصل میزبانی مازندران از مهمانان نوروزی است!

12345678910...