سخنی با شهردار آمل ،

خیرین مازندران۱۸۰میلیارد ریال برای آزادی زندانیان غیرعمد کمک کردند

رییس ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند مازندران از کمک ۱۸۰ میلیارد ریالی خیرین استان در قالب جشن گلریزان در ماه رمضان امسال خبر داد و گفت: پرونده ۴۰۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد مشمول آزادی با کمک ستاد دیه نیز در حال بررسی برای برخورداری از این کمک‌ها است.

مازندران و استان ولگاگراد روسیه در مسیر تعامل‌های فرهنگی، هنری، گردشگری

مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران به صورت وبینار با مقامات همتای خود در استان ولگاگراد روسیه گفتگو کردند.

فعالیت بخش دیالیز درمانگاه ولایت آمل درسه شیفت کاری

مدیر درمانگاه ولایت آمل عنوان داشت : درفاز دوم 10 تخت دیگر دیالیز به این بخش اضافه شد که درحال حاضر 20 تخت در دوشیفت کاری صبح وعصر مشغول سرویس دهی یه بیماران دیالیزی هستیم که پیگیر هستیم که شیفت شب را اضافه کنیم

معلولان نیازی به ترحم ندارند

امروز باید نیازهای معلولان را بشناسیم و در راستای رفع این نیازها تلاش کنیم و خوشبختانه نگاه جامعه به معلولان تغییر کرده است،لذا در راستای تحقق خواسته‌های معلولان همه ما باید تلاش کنیم.

با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد جدی صورت میگیرد

دادستان آمل : با توجه به مصوبات جلسه حفظ حقوق بیتالمال مازندران در مورد پروندههایی که احکام قطعی انفال داشتند ادارات و نهادهای ذیربط همانند منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی باید اقدامات لازم را تا شهریور ماه امسال دستور کار قرار میدادند.

بدون هیچ چشم‌پوشی با معادن متخلف برخورد قانونی می کنیم

امرالله حضرتی رئیس دادگستری آمل در نشست حفظ حقوق بیت‌المال با موضوع بررسی پرونده‌های قضایی ادارات و دستگاه‌های دولتی و عمومی در سالن اجتماعات دادگستری این شهرستان، اظهار کرد: اهمیت پرونده‌های حقوقی در ادارات و نهادها بالا است و باید بین مسؤولان حقوقی نهادهای اجرایی شاهد حساسیت و دقت در دفاع از پرونده‌ها باشیم.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، بزرگداشت آیین کهن تیرماه سیزه شو مازندرانی درآمل

جشن آیینی و کهن تیرماه و تیرماه سیزه شو طبری مازندرانی‌ها همزمان به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل و همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری آمل با هدف بزرگداشت این آیین کهن با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و دعوت محدود برگزار شد.

گزارش تصویری کمال آنلاین ، آئین تیرماه سیزه شو وروز بزرگداشت مازندران در بخش مرکزی آمل برگزارشد

با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران ، معاون استاندار وفرماندار ویژه آمل ، معاونین ، بخشدار مرکزی آمل ، روسای ادارات ، رئیس واعضای شورای بخش مرکزی آمل ، دهیاران وشوراهای بخش ومردم آئین تیرماه سیزه شو وروز بزرگداشت مازندران در بخش مرکزی آمل با همت شورای اسلامی روستای سنگ پی ، مرکز توسعه فرهنگی ورزشی هیوا ، مدیریت تالار رز ، بخشداری مرکزی آمل در فضای آزاد وبا رعایت پروتکل بهداشتی وفاصله گذاری اجتماعی برگزارشد

توزیع ۱۵۰۰ پرس غذای گرم ویژه جامعه هدف بهزیستی آمل

اسفندیاریان : ۱۵۰۰ پرس غذای گرم ویژه ماه محرم در بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان آمل توزیع شد .

تشکیل ۱۷۵ فقره پرونده تخلف واحد‌های صنفی در آمل

۱۷۵ فقره پرونده تخلف واحد‌های صنفی به ارزش یک میلیارد و ۷۲۲ میلیون ریال یک ماه گذشته در آمل تشکیل شد.

شهرستان آمل همچنان در وضعیت فوق العاده قرمزکرونایی

وضعیت بحرانی ونگران کننده شیوع بالای آمارابتلا شهروندان آملی به بیماری کرونا وارد سومین هفته متوالی شد وادامه این وضعیت کادردرمانی ونیزظرفیت پذیرش بیمارستانهای این شهرستان را با چالش های جدی مواجه کرده است.

توزیع بیش از ۲۵۷ هزار عدد ماسک در روزهای کرونایی

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران از توزیع ۲۷۵ هزار و ۲۰۰ عدد ماسک در روزهایی کرونایی در سطح استان خبر داد.

کارگران ساختمانی پول خرید نان ندارند

رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران گفت:کارگران به ویژه کارگران ساختمانی در بدترین شرایط معیشتی به سرمی برند و انتظار داریم دولت هرچه سریعتر حمایت های لازم را به عمل آورد.

ماه مبارک رمضان تاج کرامت خداوند بر سر انسان‌ها است

نماینده ولی فقیه لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا مازندران با بیان اینکه ماه مبارک رمضان در واقع تاج کرامت خداوند بر سر انسان‌ها است، گفت: چراکه در این ماه با عظمت حتی نفس‌های ما در روز و شب، تسبیح خداوند، خواب ما عبادت، دعای ما مستجاب و مقبول پرودگار است.

لزوم حمایت از اصحاب رسانه در ایام طرح فاصله گذاری اجتماعی

رئیس سازمان بسیج رسانه استان مازندران بر لزوم حمایت از اصحاب رسانه در ایام طرح فاصله گذاری اجتماعی تأکید کرد.

برگزاری رزمایش سراسری مدافعان سلامت در ساری / بسته های اقلام بهداشتی بین مردم توزیع خواهد گشت

جانشین فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران از برگزاری رزمایش مدافعان سلامت استان مازندران در شهرستان ساری خبر داد و گفت : این رزمایش برای مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران انجام خواهد شد .

کاشت2200 اصله نهال در لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران

لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران به مناسبت هفته منابع طبیعی 2200 اصله نهال در محوطه پادگان با حضور فرمانده لشکر ، پایوران و سربازان کاشت.

چرا صائمی......؟؟

بار دیگر فصل انتخابات از راه رسید و مردم در آستانه یک انتخاب مهم قرار گرفتند و ان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

انتخاب قاضی ویژه و دادیار دادسرا برای رسیدگی به شکایات و تخلفات انتخاباتی در آمل

رییس دادگستری آمل : نباید حرفی در رسانه ها مطرح شود که مردم نسبت به عملکرد نظام دلسرد شوند و انگیزه ای برای شرکت در انتخابات نداشته باشند.

مهربان باشیم (۳)

7 هزار معلول تحت پوشش بهزیستی آمل قرار دارد

کبری اسفندیاریان با اشاره به اهداف اداره بهزیستی گفت: کمک به کودکان کار، زنان سرپرست خانوار، ارائه خدمات به معتادین بهبودیافته، پیشگیری آسیب های اجتماعی و پیشگیری از فروپاشی خانواده ها و برنامه های فرهنگی از رویکرد اداره بهزیستی است.

میزان مصرف برق تابستان در مازندران به ۲۰۰۰ مگاوات می رسد

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با تاکید بر صرفه جویی در مصرف برق گفت: میزان مصرف در تابستان از ۸۰۰ به دو هزار مگاوات افزایش می یابد.

تمرکز بر آموزه‌های قرآنی، اولویت نخست آموزش و پرورش است

عسکری نیکزاد با اشاره به برگزاری مسابقات استانی «قرآن، عترت و نماز» در ساری گفت: تمرکز بر آموزه‌های قرآنی و تبیین مسیر حیات طیبه، اولویت نخست آموزش و پرورش مازندران است

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ کاشت نها ل توسط مهندسین آمل

مراسم نکوداشت روز درختکاری با حضور اعضای هیات مدیره دفتر، آقای مهندس مسیبی دبیر هیات رئیسه سازمان ،آقای مهندس اکبرزاده عضو هیات مدیره سازمان،آقای مهندس کمالی بازرس سازمان ، خانم مهندس فردوس قربانی و آقای مهندس رسولی اعضای شورای شهر آمل، اعضای هیات مدیره انجمن مجریان ، اعضای کمیته های تخصصی و تعدادی از اعضای دفتر برگزار گردید.

کلنگ زنی اولین ساختمان اداری انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران در آمل

باحضور نماینده مردم آمل درمجلس، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، فرماندار ویژه آمل، روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد مسکن آمل، اعضای هیئت مدیره انجمن کارگران ساختمانی مازندران، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارگران انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل، کلنگ ساخت اولین ساختمان اداری انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران در آمل زده شد.

کشف 29 كيلو مواد مخدر در شهرستان آمل

سرهنگ نعمت اله آزادی گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي در اقدامی اطلاعاتي، از فعالیت 2 باند تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

پدر شهید مدافع حرم علی جمشیدی به جمع واقفین پیوست

خانواده شهید مدافع حرم «علی جمشیدی» یک ساختمان مسکونی را به مساحت ۲۳۰ متر مربع به نیت فرزند شهیدشان برای امور فرهنگی قرآنی در شهرستان نور وقف کردند.

سومین دوره جشنواره فرهنگی هنری "هزار سنگر" در آمل برگزار می شود

در آستانه سالگرد حماسه بزرگ اسلامی مردمی” ۶ بهمن سال ۶۰ مردم شهرستان آمل”، سومین جشنواره فرهنگی هنری “هزار سنگر” در سطح ملی و در ۶ بخش و با محوریت این حماسه عظیم برگزار می شود.

معرفی آموزش‌وپرورش مازندران به‌عنوان دستگاه برتر درترویج فرهنگ‌نماز

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه آموزش و پرورش مازندران دستگاه برتر در اقامه نماز شد، گفت: به دلیل اجرای برنامه های موفق در ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی در میان دانش آموزان، آموزش و پرورش مازندران به عنوان دستگاه برتر در این زمینه شناخته شده و مورد تجلیل قرار گرفت.

۸هزار و ۲۰۰ برنامه در هفته بسیج در مازندران برگزار خواهد شد

سرهنگ محمدرضایی جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران :در هفته بسیج بالغ بر ۸ هزار و ۲۰۰ برنامه از شرق تا غرب در شهر ها و روستاهای استان مازندران اجرا خواهد شد.

چگونگی تشخیص لوازم بهداشتی و آرایشی تقلبی

سال‌هاست مشکل جعل و تقلب در زمینه لوازم بهداشتی یکی از مشکلات عمده این حوزه است. تا آنجا که در برخی از موارد اجناس جعلی و فیک از نوع اصلی آن بیشتر شده است.

تدوین استاندارد آموزشی دکل بند توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران: پیرو تأکید دکتر ربیعی مقام عالی وزارت کار و امور اجتماعی مبنی بر ساماندهی وضعیت شغلی و بیمه‌ای شاغلین، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران با همکاری شرکت تعاونی صنعت برق خزر ساحل گلوگاه، مجری پروژه‌های دکل بندی ایران، نسبت به تدوین استاندارد دکل بندی اقدام کرد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از یادواره 159 شهید دانش آموز و13 شهید فرهنگی در آمل

یادواره 159 شهید دانش آموز و13 شهید فرهنگی در آمل به مناسبت بيست و دو اسفند روز بزرگداشت شهدا با حضور خانواده هاي بزرگوار شهداي دانش آموز، فرهنگي و مدافع حرم، سردار دكتر منصور لاريجاني، دكتر عباس مرزبند معاون مديركل و مدير آموزش و پرورش آمل و سرهنگ عيسي زاده فرمانده سپاه آمل در حسينيه ثارالله سپاه این شهر برگزارشد.

گزارش تصویری کمال آنلاین از جشنواره بومی محلی در مرکز فرزانگان متوسطه اول آمل

جشنواره بومی محلی در مرکز فرزانگان متوسطه اول آمل برگزار شد.

با حضور مدرسین موسیقی و مدیران آموزشگاههای آمل برگزار شد؛ جلسه تشکیل کارگروه تخصصی موسیقی

با حضور مدرسین موسیقی و مدیران آموزشگاههای آمل برگزار شد؛ جلسه تشکیل کارگروه تخصصی موسیقی

آغاز طرح تفکیک زباله از مبدا در شهر دابودشت

شهردار دابودشت : برای اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا ابتدا باید کارکنان شهرداری آموزش های لازم را کسب کنند و با آموزش ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی ،ضرورت اهمیت جداسازی زباله های خشک و تر از طریق کارکنان شهرداری در میان شهروندان ترویج داده شود .

گرامیداشت شهدای حماسه ششم‌ بهمن در دفتر مهرشاد فیلم آمل +عکس

یاد و خاطره شهدای ششم بهمن آمل در دفتر فیلمسازی مهرشاد فیلم گرامی داشته شد.

چند سطری در باب نمایش "نفرین" از سید محسن مرعشی مرزنگو

نمایش "نفرین" تا ۱۰ بهمن در پلاتو تجربه واقع در خیابان خورشیدکلای بابل و از ساعت ۱۸ اجرا خواهد شد و دیدن آن خالی از لطف نیست.

رودخانه هراز میزبان اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم آبهای خروشان آقایان

سرپرست تیم ملی قایقرانی اسلالوم گفت: دومین دوره اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم آبهای خروشان آقایان رده سنی بزرگسالان از فردا 19 دی ماه به میزبانی هیات قایقرانی آمل در رودخانه هراز آغاز می شود.

برخی با تطهیر فتنه ۸۸ سعی در زیر سوال بردن نظام اسلامی در مسئله حصر را دارند

برخی با تطهیر فتنه ۸۸ سعی در زیر سوال بردن نظام اسلامی در مسئله حصر را دارند

بسیجی همانند خونی است که در رگ‌های کل بدن جمهوری اسلامی قرار دارد

بسیجی همانند خونی است که در رگ‌های کل بدن جمهوری اسلامی قرار دارد

بهروز خسروی عکاس برجسته مازندران:

دوربین خود را به این مدیر و آن مسئول نفروختم / در کنار سفره عقد دوربین همراهم بود

اعلام حمایت و قدردانی امام جمعه آمل از راه اندازی بخش های آنژیوگرافی و جراحی قلب باز در بیمارستان امام خمینی آمل

امام جمعه آمل از راه اندازی بخش های آنژیوگرافی و جراحی قلب باز در بیمارستان امام خمینی آمل اعلام حمایت و قدردانی کرد.

بعضی از افراد با ریاکاری در تلاشند تا وجهه ای در مردم پیدا کنند

بعضی از افراد با ریاکاری در تلاشند تا وجهه ای در مردم پیدا کنند

عده ای در نظام اسلامی رافت و فضای باز را که می بینند پا را از گلیم خود درازتر می کنند

عده ای در نظام اسلامی رافت و فضای باز را که می بینند پا را از گلیم خود درازتر می کنند

پیام مهندس محمد تقی زاده به مناسبت روز جانباز

پیام مهندس محمد تقی زاده به مناسبت روز جانباز

دولت در عمل از کارگران حمایت کند

امام‌ جمعه رامسر گفت: امروزه بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی برای انتفاع بیشتر خود از حق کارگر می‌گذرند که خیانتی به این قشر زحمتکش است و دولت باید خارج از صحبت و سخن، حمایت جدی داشته باشد.

نقد سازنده در ایام انتخابات داشته باشیم

امام‌ جمعه رامسر گفت: با رعایت تقوا در تبلیغات انتخاباتی مسائل اختلاف برانگیز را مطرح نکرده که کشور به وحدت و آرامش نیاز دارد.

مشکلات توسعه فرودگاه رامسر به‌زودی حل می‌شود

امام‌ جمعه رامسر گفت: موانع در زمینه توسعه فرودگاه رامسر با پیگیری مسؤولان شهرستان به‌زودی رفع می‌شود.

با حضور استاندار مازندران :

شهرک مسکونی ۱۴۴ واحدی آفمان در آمل افتتاح وبه بهره برداری رسید

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

خط جدید تولید قطعات خودروسازی در شرکت فولادین ذوب آمل افتتاح شد + عکس

با رونمایی از سه کتاب و تجلیل از فعالان بازیافت و پاکبانان نمونه؛

اولین جشن بازیافت تفکیک زباله از مبدا در آمل برگزار شد+ عکس

معاون سازمان میراث فرهنگی کشور خبرداد:

پایگاه معرفی نامزدی ثبت جهانی قله دماوند در رینه راه اندازی می شود+ عکس

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

مراسم بزرگداشت حماسه ششم بهمن سال 60 آمل برگزار شد +عکس

پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل نگینی در خطه سرسبز مازندران

دکتر طاهری پور : ما به دنبال توسعه شهرمان هستیم تا بتوانیم با سرمایه گذاری مطمئن به کارمان ادامه دهیم

حجت الاسلام مرتضی جوادی آملی:

آیت الله هاشمی رفسنجانی دیده بان قوی در مسیر انقلاب بود / تکریم از هاشمی تعظیم اسلام و نظام اسلامی است

متن کامل پيام تسليت رهبر انقلاب اسلامی در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

فقدان همرزم و همگامی که سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری با وی به پنجاه و نه سال تمام می‌رسد، سخت و جانکاه است

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران مطرح کرد:

ایجاد هجمه های هدایت شده برای ضربه به صنعت مرغ کشور / ضرورت تقویت نقش بیمه در جبران خسارت بحران +عکس

رییس قوه قضاییه در آمل:

بعضی از مسئولان در جریان فتنه کم آوردند / توان جمهوری اسلامی قابل شکست نیست

همزمان با روز دفاتر اسناد رسمی؛

گردهمایی سردفتران و دفتریاران استان مازندران در آمل برگزار شد+عکس

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:

فعالیت های هلدینگ اکسین افتخاری در تحقق وشکوفائی اقتصاد مقاومتی است +عکس

امام جمعه آمل تاکید کرد:

مردم آمل خواستار دیدار با مقام معظم رهبری در روز 6 بهمن هستند / زندان آمل موزه مشاهیر و دفاع مقدس شود

شالیکوبی داران استان گیلان تاکید کردند؛

راه اندازی مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران قوت قلبی برای کشاورزان است+عکس

یوسفیان ملا در گفتگو با کمال آنلاین:

مجمع نمایندگان شمال کشور اجازه انتقال آب دریای خزر به سمنان را نمی دهد

با حضور مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور؛

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور در آمل افتتاح شد

نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد:

اختصاص 50 میلیارد ریال برای روکش سیم کابلی برق آمل / ضرورت جبران سریع خسارت برف

رییس اداره اوقاف آمل در نشست خبری:

در دفاع از حقوق موقوفات با کسی تعارف نداریم / ضرورت توجه به طرح جامع امام زاده عبدالله +عکس

اختلال زندگی مردم در یک روز پاییزی؛

مدیران آملی در عمل آماده شرایط بحرانی باشند!!!

بخشدار لاریجان در گفتگو با کمال آنلاین تاکید کرد:

امام زاده هاشم متعلق به آمل است / برخورد و پیگیری جدی با نصب تابلوی دماوند

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

وضعیت نامطلوب و متروکه کتابخانه مرکزی شهر آمل و ضرورت توجه ویژه مسئولان+عکس

رییس مجمع نمایندگان مازندران درگفتگو با کمال آنلاین:

ضرورت اجماع برای معرفی سه منطقه آزاد تجاری در استان مازندران / در قضیه امیرآباد بزرگ نمایی شد

رییس مجلس در پیامی به همایش جرعه ای از ایثار آمل:

روز نجات غریق در تقویم کشور نام گذاری شود

فرماندار ویژه آمل تاکید کرد:

اجازه دست اندازی به قله دماوند آمل را به کسی نمی دهیم

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

ضرورت کمک همشهریان آملی برای حمایت از فعالیتهای انجمن خیریه بیماران سرطانی آرین

حجت الاسلام رفیعی در آمل:

گسترش فرهنگ و اخلاق شهدا راه نجات کشور در عرصه فرهنگی است +عکس

کمال آنلاین گزارش می دهد؛

ضرورت حمایت عملی از کشاورزان و تلاش برای رفع دغدغه های موجود

کمال نیوز گزارش می دهد؛

پشت پرده هجمه ها علیه شهردار و مدیر منطقه 1 شهرداری آمل چیست؟

انتقاد امام جمعه آمل در جلسه شورای اداری:

بعضی از مسئولین را در هیچ جایی نمی بینیم / ضرورت ترویج اخلاق اسلامی

گزارش تصویری کمال نیوز از آیین نخل گردانی و عزاداری تاسوعا در گنگرج کلا چلاو آمل

آیین نخل گردانی و عزاداری تاسوعای حسینی در گنگرج کلا چلاو آمل برگزار شد.

امام جمعه آمل خبرداد:

اجتماع بزرگ بصیرت عاشورایی عزاداران آمل برگزار می شود

جلیلی در آمل:

دلخوشی به وعده های دروغین دشمنان خطری بزرگ است / فیشهای نجومی سبب فاصله مردم و کارگزاران می شود

دومین جشنواره ملی برنج و جشن خرمن در بخش دابودشت آمل برگزار شد +عکس

استاندار مازندران: آمل به عنوان پایتخت برنج کشور مطرح شود

با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

مراسم افتتاح 10 کیلومتر از باند دوم پروژه تعریض محور هراز برگزار شد+ عکس

هشدار امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

بیکاری در آمل بیداد می کند / پیگیری مشکلات شهرستان در جلسه ای با حضور رییس مجلس

رجبی دوانی در آمل:

مدیران سیره امام علی را سرلوحه امور خود قرار دهند / حاکمیت ولایت توطئه های دشمنان نظام را خنثی کرد

رییس سازمان مدیریت بحران کشور در آمل خبرداد:

پیشنهاد اعطای تسهیلات 140 میلیارد تومانی به دولت برای مناطق آسیب دیده مازندران

کمال نیوز گزارش می دهد؛

طوفان و بارش شدید مردم و مسئولین آملی را غافلگیر کرد / ضرورت آماده سازی زیرساخت ها و امکانات برای حوادث احتمالی

در بازدید قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید شد؛

وجود ظرفیت ها برای تبدیل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران به مرکز بورس برنج کشور

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت؛

ایجاد اولین زیر ساخت ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات رایانش زیستی کشور در پژوهشکده شمال انستیتو پاستور ایران در آمل +عکس

آیت الله جوادی آملی در دیدار با مدیر مدرسه علمیه امام حسن عسکری آمل:

مشکل امروز جامعه ما عمل ننمودن به الفبای دین است نه حل مسایل دقیق فلسفی و عرفانی

نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:

بانک ها برای وصول معوقات کلان بانکی عزم راسخی ندارند/ تعداد بدهکاران دانه درشت به نظام بانکی کمتر از هزارنفر است

شهردار رینه لاریجان تاکید کرد:

اقدام اساسی برای جلوگیری خروج مدیریت قله دماوند از مازندران صورت گیرد / تلاش فدراسیون کوهنوردی و سودجویان برای مدیریت قله دماوند

آیت الله جوادی آملی در جلسه شورای اداری آمل:

اقدامات اساسی و حساب شده در ساخت سد هراز صورت گیرد / اختلاس و حقوق های نجومی زمینه آبروریزی انسان می شود

دیدار اصحاب رسانه شهرستان آمل با خانواده شهید و جانباز مدافع حرم +عکس

همزمان با هفته رسانه، اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان آمل با خانواده محترم شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده و جانباز مدافع حرم زین العابدین محمدی دیدار کردند.

عزم جدی مدیران شهری آمل در حمایت ویژه از مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران

مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران : مرکز ما با این پتانسیل بالا قادر است تا 700 هزار تن برنج تولید کشاورزان را جمع آوری کند و باید تلاش کنیم کشاورزان به حق خود برسند.

کواکبیان در آمل:

طرح ضربتی خروج از رکود و اشتغال اجرایی شود / دولت بدعهدی آمریکا در قضیه برجام را پیگیری کند +عکس

در جلسه کارگروه پسماند آمل چه گذشت؟

از ضرورت چاره اندیشی برای ایجاد سایت موقت دفن زباله تا آخرین وضعیت قرارداد با شرکت ژاپنی

مراسم کلنگ زنی موزه ملی برنج در آمل برگزار شد

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی : ایجاد موزه ملی برنج کار خوبی است که باید حمایت های محلی و منطقه ای صورت گیرد، وایجاد موزه در واقع برگشتی به تاریخ است و اقدامی ارزنده می باشد.

شهردار آمل در جمع هنرمندان آملی خبرداد:

موافقت وزارت کشور با تشکیل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آمل / خانه های قدیمی آمل تبدیل به فرهنگسرا می شود

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران:

مصوبات کارگروه رفع موانع تولید و ستاد تسهیل در مازندران اجرایی نمی شود / مسئولان استان اهتمام بیشتری برای حمایت از صنعت داشته باشند

معاون فنی شهرداری آمل تاکید کرد:

با جدیت پیگیر حفظ حریم شهر آمل هستیم / استانداری مازندران همکاری لازم را صورت دهد

یک سال از شروع برجام گذشت؛

پاسخ به ۸ پرسش درباره ارزیابی «برجام» و «تجربه» ملت ایران از آن

آیت الله خاتمی در آمل:

وزارت خارجه حامیان منافقان را کشور محارب تلقی کند / صهیونیست پشت صحنه اداره دولت عربستان است

استاندار مارکه ایتالیا در گفتگو با کمال نیوز:

بازار ایران و ایتالیا نیازمند تحکیم روابط است / ضرورت تبادل همکاری با ایران

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران:

مبارزه با قاچاق کالا نیازمند برنامه ریزی و عزم جدی است

گزارش اختصاصی کمال نیوز؛

شورای شهر آمل در مسیر سراشیبی!!!

کمال نیوز گزارش می دهد؛

در جلسه شورای اداری آمل با حضور حجت الاسلام جوادی چه گذشت؟+عکس

مقدم بخشدار لاریجان و حسین نژاد بخشدار دشت سر شد

در مراسمی رضا مقدم به عنوان بخشدار لاریجان و سید مهدی حسین نژاد به عنوان بخشدار دشت سر معرفی شدند.

به همت مجمع هم اندیشان صنعت و معدن آمل؛

همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در آمل برگزار شد +عکس

مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش آمل برگزار شد +عکس

با صدور حکمی از سوی سيد علی قاسمی مدير كل آموزش و پرورش استان مازندران، عباس مرزبند به عنوان مدیرجديد آموزش و پرورش آمل منصوب و از تلاش‌های حميد محمدنسب مدیر پیشین این اداره تشکر و قدردانی شد.

جانشین سپاه ناحیه آمل خبرداد:

پنجمین جشنواره پارک پاک در آمل برگزار می شود

گزارش تصویری کمال نیوز ،

ضیافت افطاری عمومی هیئت محبین آل طاها آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

یادمان شهدای واقعه هفتم تیر در آمل برگزار شد+عکس

رئیس اداره ثبت ‌احوال آمل:

ثبت 1 هزار و 184 واقعه طلاق سال گذشته در شهرستان آمل / ضرورت برگزاری کلاس های آموزشی قبل از ازدواج

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

کمال نیوز خبر می دهد؛

فعالیت عادی استخرهای آمل در ماه رمضان!!!

با حضور قاری مصری؛

محفل انس با قرآن کریم در قالب طرح ضیافت الهی در لاریجان برگزار شد +عکس

رئیس اداره اوقاف آمل خبرداد:

جلوگیری از 548 هکتار موقوفه‌ خواری در آمل/ وجود 35 هزار رقبه

گزارش تصویری کمال نیوز؛

اجتماع مخالفان طرح احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری در روستاهای غرب رامسر

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم های احیای شب قدر در آمل

شهردار آمل خبرداد:

3 سازمان جدید در شهرداری راه اندازی می شود

مدیرعامل صندوق بیمه روستایی و عشایری مازندران خبرداد:

وجود ظرفیت بیمه سازی 500 هزار هم استانی / آمادگی استفاده از کارگزاری بیمه خصوصی

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

تضییع حقوق ما ادامه داشته باشد به دنبال شهرستان شدن می رویم / انتقاد از صداوسیما در ترویج واردات برنج خارجی

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز هجدهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

امام جمعه آمل:

هشدار به مسئولان وزارت کشور درخصوص کارخانه زباله سوز آمل / ضرورت حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس

کمال نیوز خبر می دهد،

ساعت کاری دستگاههای اجرایی مازندران با دو ساعت تاخیر آغاز می شود

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور قاری مصری در آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

ضیافت افطاری کانون ناشنوایان آمل با حضور دکتر یوسفیان

نماینده مردم آمل در مجلس:

ارائه طرحی در مجلس برای بازگرداندن حقوق های نامتعارف / عده ای سودجو با ابزار قانونی به دنبال غارت بیت المال هستند

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز هفدهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

رییس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء:

بهره گیری از تعالیم دینی زمینه ساز سعادت انسان می شود / ضرورت ترویج خیراندیشی در جامعه

رئیس محیط زیست شهرستان آمل:

فاضلاب خانگی معضل بزرگ زیست محیطی شهر آمل است / اعلام وضعیت قرمز محل دفن زباله آمل

سرپرست نظام مهندسی ساختمان آمل:

ضرورت نظارت بر ساخت و سازها / رعایت مقررات ملی ساختمان ضامن کیفیت و مقاوم سازی آن است

رییس دامپزشکی آمل خبرداد:

پلمپ دو واحد تولید خوراک دام / معدوم سازی 250 مرغ بدون بسته بندی

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لاریجان خبرداد:

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری در لاریجان

با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران؛

همایش بزرگداشت روز اصناف در آمل برگزار شد +عکس

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل خبرداد:

دهمین همایش استانی کتابت وحی در آمل برگزار می شود

نیکپور خبرداد:

کمک 5 میلیارد و 168 میلیون ریالی در جشن گلریزان مجمع خیرین آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

همایش بچه محل های قدیمی سجادیه آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز پانزدهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

در شهر من چه می گذرد؛

خواب عمیق مسولین آملی و گشنه خوابی همشهریانم از نگاه دوربین بهروز خسروی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

همایش آغاز دهمین سال تاسیس مجمع خیرین آمل برگزار شد +عکس

سرهنگ گنجیان در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

کسب سه رتبه اول آمل در میان نیروی انتظامی شهرهای مازندران / موفقیت در کاهش جرایم و افزایش کشفیات

مدیر روابط عمومی شهرداری آمل خبرداد:

مشارکت شهروندان آملی در تصمیم گیری های شهری با رویکرد جدید سامانه 137

گزارشی از جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آمل؛

ضرورت پیشگیری از اعتیاد / تشریح برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر

مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل خبرداد:

افتتاح 5 مرکز بهداشت همزمان با هفته دولت در آمل / راه اندازی کمیته بیماری های غیرواگیر

با تلاش دکتر یوسفیان و پیگیری شهردار رینه؛

عملیات ساخت ایستگاه فشارشکن گاز رینه لاریجان آغاز شد+عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز چهاردهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

در کارگروه گردشگری مطرح شد؛

اجرای طرح نمونه گردشگری «لاسم» آمل با هزینه ۵۰۰ میلیون یورویی

کمال نیوز خبر می دهد؛

استاندار مازندران حریم شهر امام زاده عبدالله(ع) آمل را ابلاغ کرد

آنچه در جلسه شورای فرهنگ عمومی آمل گذشت؛

از ضرورت جلوگیری علم گردانی در ماه محرم تا برگزاری کنگره میرقوام الدین مرعشی +عکس

نماینده مردم آمل در مجلس:

مسئولان پاسخگوی مشکلات بخش تولید باشند / تک نرخی شدن ارز مانع بسیاری از رانت خواری ها در اقتصاد کشور می شود

کمال نیوز گزارش می دهد؛

نشست شهردار و اعضای شورای شهر با هیأت امنای شهرک صنعتی آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

ضیافت افطاری سربازان نیروی انتظامی با حضور امام جمعه آمل برگزار شد +عکس

رییس جمعیت هلال احمر آمل خبرداد:

توزیع 500 سبد غذایی در قالب طرح همای رحمت در میان نیازمندان +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعاى روز سيزدهم ماه مبارک رمضان‏ به قلم حجت الاسلام محمودی

عزیزکمالی خبرداد:

حمایت های منابع طبیعی مازندران در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی / برخورد قاطع با متصرفین اراضی منابع طبیعی

کمال نیوز خبرمی دهد؛

انتصاب مدیر منطقه 2 شهرداری آمل و مسئول واحد طراحی نظارت شهرداری آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

دفع غیراصولی فاضلاب آمل و ضرورت تصمیم گیری برای رفع این معضل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

دیدار شهردار و مدیران عامل سازمان های وابسته شهرداری آمل با امام جمعه شهرستان آمل +عکس

فرمانده انتظامی آمل خبرداد:

انهدام باند سرقت احشام با 32 فقره سرقت در آمل / کشف 4 ميليارد ريالی اموال مسروقه

نماینده مردم آمل در مجلس:

طرح ساماندهی نظام پرداخت حقوق و مزایا تهیه شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

رضا مقدم بخشدار دشت سر آمل شد

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

مدیران جهاد کشاورزی در امر برنج کاری درایت لازم را انجام دهند / عدم بهره وری از فرصت های رمضان ورشکستگی است

به سرپرستی رییس جمعیت هلال احمر آمل صورت گرفت؛

انجام عملیات 18 ساعته برای برگشت جسد کوهنورد بندرعباسی/ توصیه به کوهنوردان

با حضور نماینده مردم آمل در مجلس؛

عملیات ساخت 2 مدرسه هفت کلاسه در روستاهای محمدآباد و معلم کلا آمل آغاز شد +عکس

مدیرکل کمیته امداد مازندران در نمازجمعه آمل:

فراهم آوری 35 هزار فرصت شغلی / ساماندهی 5200 یتیم تحت پوشش در استان

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

سردمداران حقوق بشر به دنبال اهداف خود هستند / ضرورت ترویج قرآن در جامعه

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعاى روز يازدهم ماه رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

رییس جمعیت هلال احمر آمل خبرداد:

پیدا شدن جسد کوهنورد مفقودشده بندرعباسی در قله دماوند

با حضور مدیر حوزه های علمیه مازندران؛

مراسم افتتاح دوره ارتقایی حوزه علمیه آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در روستای افراتخت +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

حرکت شتابان شهر کوهستانی رینه لاریجان در مسیر آبادانی و پیشرفت به همت شهردار مهندس علی حیدرزاده +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مراسم اربعین شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده در آمل برگزار شد+عکس

آیت الله عابدی در آمل خبرداد:

تحصیل 5 هزار دانشجو در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کشور / تشریح فعالیت های برون مرزی

با حضور رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کشور؛

همایش تجلیل از خیرین حامی دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

روایتی از درگیری و اختلال جشن دولت تدبیر و امید در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز نهم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

رئیس انجمن صنایع غذایی مازندران:

سلامت مردم در تصمیم گیریهای لبنی مورد توجه قرار نمی گیرد!

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید شهردار آمل از پروژه میدان میوه و تره بار، سورتینگ و سردخانه فرامنطقه ای شمال کشور در آمل +عکس

همزمان با برگزاری محفل انس با قرآن؛

دومین آیین تجلیل از دانش آموزان برتر قرآنی و فرهنگی آموزش و پرورش آمل برگزار شد +عکس

امام جمعه آمل تاکید کرد:

رفع دغدغه کشاورزان ضرورت دارد / کم توجهی صداوسیما به برندهای ملی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

جشن گلریزان انجمن حمایت از زندانیان شهرستان آمل برگزار شد+عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

اولین سالگرد عروج شهید حاج روح الله سلطانی (معاون عملیات لشکر عملیاتی 25 کربلا) و یادبود سرداران و 1041 شهید شهرستان آمل

مدیر عملیات آتش نشانی آمل خبرداد:

نجات یک مجرم تحت تعقیب در آمل

گزارش تصویری؛

جلسه مجمع نمایندگان استان مازندران با دکتر علی لاریجانی

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعاى روز هشتم ماه رمضان‏ به قلم حجت الاسلام محمودی

درد و دل یک جوان و قصه ای کوتاه اما پرغصه؛

پارکبان آملی با مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی؟!

کمال نیوز گزارش می دهد؛

پیشرفت فیزیکی 25 درصدی میدان میوه و تره بار، سورتینگ و سردخانه فرامنطقه ای شمال کشور در آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

جشن گلریزان انجمن معلولین توانای آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

انتصاب لطف الله آجدانی به عنوان دبیر کارگروه گفتمان سازی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مازندران

کمالی خبرداد:

ضرورت ساماندهی وضعیت نامناسب متکدیان آمل و آمادگی نظام پرستاری برای آموزش این افراد

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

جشن گلریزان دارالقرآن نابینایان و کم بینایان روح الامین آمل برگزار شد+عکس

کمال نیوز خبرمی دهد؛

آئین تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج قدس آمل برگزار شد+عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برنامه های عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان آمل تشریح شد

گزارش تصویری کمال نیوز؛

فرشید عزیزى جانباز مدافع حرم از نگاه دوربین بهروز خسروی

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز ششم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

کمال نیوز خبر می دهد؛

اخراج 400 کارگر شرکت لبنی کاله آمل تکذیب شد

کمال نیوز خبرمی دهد؛

دیدار رئیس و کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه آمل با امام جمعه آمل + عکس

یوسفیان ملا تاکید کرد:

تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان/هشدار نسبت به تعطیلی تولید در کشور

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل خبرداد:

تشریح برنامه های هفته جهاد کشاورزی / افتتاح 9 پروژه کشاورزی

مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل:

توانمند سازی سکونتگاه های غیر رسمی نیازمند اعتبارات ملی است

رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاریجان خبرداد:

اجرای طرح ضیافت الهی در 14 بقعه متبرکه لاریجان

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

شهردار آمل تاکید کرد:

ايجاد اشتغال يك هزار نفر در صورت واگذاری 8 كيلومتر بستر رودخانه كبير هراز

کمال نیوز گزارش می دهد؛

افزایش غیرقانونی کرایه تاکسی در آمل و ضرورت برخورد با متخلفان

واکنش ادیانی به واردات بی رویه برنج؛

چند روز پیش طی نامه ای از نمایندگان شمال کشور به وزیر جهاد هشدار دادیم

امام جمعه رامسر:

نفوذ فرهنگی پایه های دینی جامعه را سست و تهی می کند

نماینده مردم قائم شهر در مجلس:

معاون وزیر جهاد بداخلاقی کرد/ نامه اعتراضی واردات برنج را تحویل آقای یوسفیان دادیم تا با ایشان مذاکره کنند اما پاسخی زننده داده شد

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

واردات بی رویه برنج نشانگر بی کفایتی مدیران است / دولت به وعده های خود عمل کند

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز چهارم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

واردات برنج در فصل برداشت خیانت به کشاورزان است/ توصیه به رسانه ها و فضای مجازی

نماینده مردم آمل در مجلس:

تاکنون هیچ درخواست شخصی نداشتم / مجلس مکانی برای یقه چاک دادن نیست

کمال نیوز گزارش می دهد؛

اهدای مدال طلای قهرمانان کشتی آملی به خانواده شهدای حرم +عکس

با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران صورت گرفت؛

دیدار صنعتگران و اصناف آمل با امام جمعه آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مراسم گلریزان کانون نابینایان آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

حضور حامد شیری بازیکن آملی تیم فوتبال سایپا در منزل شهیدان صحرایی، خجسته و محمدی +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز سوم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

کمال نیوز خبر می دهد؛

روایت نماینده آمل از درگیری مجلس در برنامه تلویزیونی حالا خورشید

در همایش تجلیل از خادمان راهیان نور مازندران؛

از مدیر آموزش وپرورش آمل به عنوان خادم موفق راهیان نور مازندران تجلیل شد +عکس

مدير جهاد کشاورزی آمل خبرداد:

پیش بینی افزایش 7 درصدی برداشت برنج شهرستان آمل

رئیس اداره دامپزشکی آمل خبرداد:

توقیف و معدوم سازی 300 قطعه جوجه رنگی در آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

استقبال مردمی از پهلوان امیرحسین حسینی دارنده مدال طلا کشتی فرنگی جوانان آسیا در فیلیپین

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز دوم ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

در بیانیه ای صورت گرفت؛

کشاورزان آملی خواستار برخورد قاطع و عزل معاون وزیر جهاد کشاورزی شدند +متن بیانیه

کمال نیوز خبر می دهد؛

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با امام جمعه آمل +عکس

رئیس اداره محیط زیست آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

احضار 12 مدیر دولتی و غیردولتی به دادگاه / با کمبود محیط بان مواجه هستیم / دستگیری 25 متخلف / ضرورت حل مشکل زباله و کشتارگاه / برخورد با واحدهای پذیرایی مختلف / بستن 3 معدن شن و ماسه

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل خبرداد:

افزایش غیرقانونی کرایه تاکسی جرم است / تشدید برخورد با متخلفان در ماه رمضان

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برنامه های اداره اوقاف و امورخیریه بابل به مناسبت ماه مبارک رمضان تشریح شد

مدیرکل اوقاف مازندران در گفتگو با کمال نیوز:

برگزاری طرح ضیافت الهی در بیش از ۳۰۰ بقعه متبرکه مازندران

نامه کشاورز مازندرانی به نماینده مردم آمل در مجلس؛

صحنه امروز مجلس نشان داد حامی واقعی حقوق کشاورزان هستید

عصر فردا صورت می‌گیرد؛

برگزاری مراسم استقبال از 3 مدال‌آور کشتی میادین بین‌المللی در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

شرح دعای روز اول ماه مبارک رمضان به قلم حجت الاسلام محمودی

کمال نیوز خبر می دهد؛

توضیح یوسفیان ملا درباره‌ درگیری معاون وزیر جهاد در مجلس

کمال نیوز خبر می دهد؛

هدیه ویژه امام جماعت روستای افراتخت به بسیجیان فعال در برنامه های ماه رمضان

دادستان آمل هشدار داد:

با حرمت‌ شکنان ماه رمضان برخورد جدی می شود

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل خبرداد:

توزیع 5 هزار سبد غذایی همزمان با ماه مبارک رمضان

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام رییس دفتر حضرت آیت الله جوادی در آمل به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم تشییع پیکر استاد غلامحسین آبتین در آمل

در آستانه ماه مبارک رمضان؛

همایش بزرگ یاوران وقف و طلایه داران تبلیغ در آمل برگزار شد+عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

بیست و هفتمین سالگرد سردار شهید حسن خجسته، شهید علیرضا محمدی و پدر جانبازشان محمدی +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

یادواره شهدای طایفه آسور و شهید بلباسی در آمل

مدیر جهاد کشاورزی آمل خبرداد:

اقلام مصرفی مورد نیاز مردم آمل در ماه مبارک رمضان تامین شد

با شعار بهسازی و ایجاد نشاط و شادابی در مدارس؛

آیین افتتاحیه طرح هجرت 3 و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزی آمل برگزار شد +عکس

مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل خبرداد:

38 مورد امداد و نجات در 5 روز

قاسمی شهردار دابودشت:

تروریسم ابزار نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی است

کمال نیوز خبر می دهد؛

درگذشت غلامحسین آبتین از اساتید موسیقی و خوشنویسی آمل +زندگینامه

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

واردات بی رویه برنج ظلم بزرگی به کشاورزان است / ضرورت بهره وری از برکات ماه رمضان

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

ماه رمضان بهترین فرصت تقویت اخلاق و معنویت است / ضرورت برخورد جدی با بدحجابی و روزه خواری

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری سالگرد سردار شهید خجسته، شهید محمدی، پدر بزرگوارشان جانباز محمدی و یادمان شهید مدافع حرم در آمل +پوستر

گزارش تصویری کمال نیوز؛

با کاروان پیاده حرم تا حرم آمل اعزامی به مرقد مطهر امام خمینی(ره)

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در آمل

به همت شورای اسلامی و دهیاری روستای شاهکتی؛

محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور پرسنل نیروی انتظامی آمل برگزار شد +عکس

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در آمل خبرداد:

ساخت 21 خوابگاه با مشارکت نهادهای مردمی و خیرین در کشور

کمال نیوز خبرمی دهد؛

انتصاب مهندس چنگیز فروزان به سمت رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان آمل

معاون فرمانداری ویژه آمل تاکید کرد:

ضرورت اتخاذ تدابیر و تلاش لازم برای حمایت از واحدهای تولیدی

با هدف بررسی وضعیت خوابگاه دانشجویان صورت گرفت؛

بازدید رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

رییس دبیرخانه شورای اجتماعی وزارت کشور:

اقدامات انجام شده در آمل می‌تواند به عنوان یک الگو در کشور مطرح شود +عکس

قاسمی شهردار دابودشت در جمع بسیجیان آمل:

نیروی قدس مانع نظام سلطه در تکمیل طرح نفوذ در منطقه است

با حضور استاد طوسی؛

محفل نورانی انس با قرآن کریم در آمل برگزار شد +عکس

نماینده شورای شهر آمل در سازمان آتش نشانی:

اولویت کاری همه ما به عنوان خادمین مردم، رضایتمندی و آسایش شهروندان است

گزارش تصویری کمال نیوز؛

اجتماع و راهپیمایی حمایت از مدافعان حرم در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

جلسه توديع و معارفه مديرعامل جديد شركت زربال با حضورمديرعامل هلدينگ كوثر/ مهدی آل ابراهيم مديرعامل جديد زربال شد

خسرو ابراهیم زاده عضو شورای شهر آمل:

نمره عملکرد شهردار در این دوره مثبت خواهد بود

گزارش تصویری کمال نیوز؛

همایش رزمندگان و بسیجیان بخش امام زاده عبدالله آمل با حضور حجت الاسلام صمدی

با حضور مدیرکل ثبت احوال مازندران صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان آمل

مدیرکل ثبت احوال مازندران در آمل:

تشریح وضعیت نرخ ازدواج و طلاق / تحویل 450 هزار کارت ملی هوشمند به هم استانی ها

گزارش تصویری؛

یادواره شهید سرلشکر سید مسعود منفرد نیاکی در تهران

کمال نیوز خبر می دهد؛

همایش افتتاح دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با سخنرانی علی اسماعیلی در نور +پوستر

در قالب صبحگاه مشترک؛

مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در آمل برگزار شد+عکس

به همت شورای اسلامی و دهیاری روستای شادمحل آمل؛

جشن میلاد امام زمان(عج) برگزار شد +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم جشن میلاد امام زمان و معرفی فرمانده جدید پایگاه بسیج نینوا آمل

در قالب دلنوشته ای مطرح شد؛

انتقاد امام جمعه دابو و دشت سر از گسترش ناهنجاری در جشن های نیمه شعبان و نابسامانی های وضعیت شهرستان آمل

نماینده مردم آمل در مجلس:

قطعا لاریجانی در انتخابات ریاست مجلس رأی می‌آورد/ تجربه لاریجانی بر عارف برتری دارد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری همایش مهدویت و بیعت با حضور آیت الله توکل در آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

همایش بزرگ سپاهیان قرآن (سربازان خورشید) در آستان امامزاده ابراهیم آمل +عکس

رییس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء:

حاکمیت تعالیم دینی سبب تحقق جامعه حق مدار می شود / رویکرد گروه های تکفیری مبتنی بر جهالت است

گزارش تصویری کمال نیوز؛

همایش پیاده روی خانوادگی در منطقه شادمحل آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

جشن های مردمی در شب نیمه شعبان

کمال نیوز خبر می دهد؛

جشن بزرگ نیمه شعبان و پیاده روی خانوادگی در منطقه شادمحل آمل +پوستر

گزارش تصویری کمال نیوز؛

اولین گردهمایی دانش آموختگان و دهمین سالگرد تاسیس موسسه سبز آمل

در نشست سیاسی سپاه آمل مطرح شد؛

دوقطبی کردن جامعه با محوریت برجام رویکرد جدید آمریکا است

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس:

دادستانی مازندران به جای برخورد با کشاورزان به تغییرکاربری ۴۰۰ هکتاری بنیاد شهید ورود کند

رییس جمعیت هلال احمر آمل خبرداد:

عملیات جستجو برای پیدا کردن مرد 55 ساله در قله دماوند +عکس

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

مسئولان پاسخگوی وضعیت جاده قدیم بابل باشند / ضرورت توجه ویژه به کشاورزان

در آستانه نیمه شعبان صورت گرفت؛

دیدار جمعی ازمسئولین سپاه مازندران و آمل با خانواده شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری جلسه شورای راهبردی بسیج طلاب و امور روحانیون شهرستان آمل +عکس

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل؛

اولین همایش شوراها و دهیاری ‌های بخش مرکزی شهرستان آمل برگزار شد+عکس

در آستانه ماه مبارک رمضان؛

همایش تاثیر تبلیغ در عرصه اقتصاد مقاومتی و تبیین اقدام و عمل در دابودشت برگزار شد+عکس

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل خبرداد:

اجرای فاز اول احداث فضای سبز پیاده روی بلوار ولایت شمالی / افزایش خدمت رسانی به بوستان ها و پارک های آمل

رییس انجمن انبوه سازان آمل خبرداد:

حضور تیم والیبال انبوه سازان آمل در مسابقات سوپر لیگ بزرگسالان مازندران

کمال نیوز گزارش می دهد؛

افتتاح بزرگترین رویداد حفظ قرآن کریم کشور در شهرستان آمل +عکس

مدیر سینما بهمن آمل خبرداد:

فروش بیش از 1 میلیارد و 400 میلیون ریالی من سالوادور نیستم / سینما بهمن آمل جزو ده سینمای پر بیننده حوزه هنری کشور

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

امنیت و رفاه کشور مدیون تلاش های سربازان گمنام امام زمان است / بهره گیری از فرهنگ مقاومت عامل اقتدار نظام اسلامی

کمال نیوز خبر می دهد؛

نشست بین المللی روش های کارآفرینی و نوین در ژنتیک بالینی با سخنرانی دکتر یوسف آملی در تهران +پوستر

در نمازجمعه دابو و دشت سر مطرح شد؛

انتقاد فرماندار آمل از عدم آمادگی شرایط شهرستان برای برگزاری باشکوه جشن های نیمه شعبان

کمال نیوز خبر می دهد؛

انتخاب رحمانی به عنوان مشاور فرهنگی، اجتماعی شورای عالی استان مازندران

نایب رئیس شورای شهر آمل خبرداد:

اجرای عملیات پیاده‌روسازی از پست مرکزی تا میدان هزار سنگر آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

تصمیمات آخرین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور از زبان دکتر یوسفیان

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از عملیات پروژه بلوار ولایت جنوبی آمل +عکس

فرمانده سپاه ناحیه آمل تاکید کرد:

زمینه حضور گسترده نسل جوان در مساجد فراهم شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در آمل:

تقویت امداد و نجات ساحلی ضرورت دارد / وجود 47 پایگاه امداد و نجات جاده ای در استان

با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران؛

کارت عضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر به خبرنگار آملی اهدا شد

نماینده مردم آمل در مجلس:

استقبال از پیشنهادات سازنده جوانان / هدر رفتن نیروی جوانان متعهد خسارت جبران ناپذیری برای جامعه است

کمال نیوز خبرمی دهد؛

همایش تجلیل از معلمان منتخب شهرستان آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری کارگاه نهایی برنامه‌ ریزی مدیریت تلفیقی جنگل‌‌های هیرکانی، پایلوت بلیران آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مراسم افتتاح نمایشگاه عکس ایثار در موزه شهدای آمل برگزار شد+عکس

رئیس محیط زیست آمل خبرداد:

نجات هزار قطعه بچه ماهی زرد پر در آمل

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آمل:

راه اندازی موزه اختصاصی حماسه 6 بهمن آمل ضرورت دارد

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مروری بر برخی از پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرداری رینه لاریجان

امام جمعه دابو و دشت سر مطرح کرد:

دستگاه قضایی برخورد جدی با عناصر مرتبط با فرقه بهاییت داشته باشد / ضرورت نظارت در پرداخت حقوق دهها میلیونی

فرمانده انتظامی آمل خبرداد:

انهدام باند حرفه ای سرقت داخل خودرو با 23 فقره سرقت /کشف 19 تن کودهای شيميايی قاچاق در آمل

به همت سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل؛

نخستین جشنواره اسکیس شهری (کهن شهر) برگزار شد +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

نشست اعضای شورای تامین آمل با فعالان واحدهای تولیدی برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

تشریح برنامه های گرامی داشت سالروز آزادسازی خرمشهر در آمل /رونمایی کتاب شهدای مدافع حرم

در مراسم گرامی داشت روز موزه در آمل مطرح شد؛

خرید خانه های تاریخی با هدف حفظ میراث فرهنگی / سومین موزه آمل در راه است +عکس

مدیرعامل شرکت قند کاترین آمل تاکید کرد:

فرهنگ سازی حمایت از فعالان واحدهای تولیدی ضرورت دارد

نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران:

60 درصد واحدهای صنعتی مازندران تعطیل است / پدیده قاچاق سبب نابودی واحدهای صنعتی می شود

نماینده مردم آمل در مجلس:

روابط عمومی های صحیح العمل پیونددهنده ملت با دستگاه های اجرایی هستند

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران در آمل:

وجود بیش از 17 هزار بیسواد در مازندران / باسواد کنید و هدیه بگیرید

در جلسه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزی آمل مطرح شد؛

از فرصت ها برای پرورش استعدادهای دانش آموزان استفاده شود / ضرورت اجرای برنامه های ویژه غنی سازی اوقات فراغت

رئیس اداره کتابخانه های عمومی آمل خبرداد:

نشست کتاب خوانِ کتابخانه ای در آمل برگزار می شود

رییس اداره مخابرات آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

افزایش 416 مگابایتی پهنای باند اینترنت آمل با اعتبار یک میلیاردی و حمایت های ویژه دکتر یوسفیان

کمال نیوز خبر می دهد؛

لبنیات مازندران در بازارهای روسیه/ 38 تن پنیر و شیر خشک از کاله آمل به مسکو صادر شد

عضو هیات رئیسه کانون وکلای مازندران خبرداد:

هیچ وکیلی از مازندران در پارتی شبانه دستگیر نشد

کمال نیوز خبر می دهد؛

ساخت فیلم مستند سردار مجنون ویژه سردار شهید حجت اله نعیمی به نویسندگی و کارگردانی جواد محمدی در آمل +عکس

مدیر عملیات آتش نشانی آمل خبرداد:

تصادف 6 خودرو در کمربندی میدان هزارسنگر به محمودآباد +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

همایش و انتخابات شورای روابط عمومی های شهرستان آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

تلاش های شورای اسلامی و دهیاری روستای شادمحل برای راه اندازی پل عابر پیاده به ثمر نشست +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور پرسنل نیروی انتظامی آمل در روستای هشتل سفلی آمل +عکس

واگویه‌های مادران و همسران کوی زینبی(س)

یادی از مسافر ضامن آهو که به جمع کبوتران حرم پیوست/ روایت شهدایی که مهمان حرم زینبی شدند

کمال نیوز خبر می دهد؛

مسلم مکاری با اکثریت آرا بازرس کانون سراسری انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور شد

دفتر همایش آرا سبز برگزار کرد:

کارگاه آموزشی حقوق شهروندی در آمل +عکس

در خطبه های نمازجمعه این هفته دابو و دشت سر مطرح شد؛

هشدار حجت الاسلام تقی زاده به مسئولین در خصوص پیگیری ساخت مصلی نمازجمعه

دکتر یوسف آملی در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

حضور زبان تخصصی ارشدان با همکاری بیش از 180 مولف در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده در آمل

به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل؛

پنجمین کارگاه آموزش شهروندی در آمل برگزار شد +عکس

فرمانده سپاه ناحیه آمل خبرداد:

بهره گیری از تمام ظرفیت های بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی / تدوین 250 طرح با هدف تولید و اشتغال در آمل+عکس

رئیس دامپزشکی آمل خبرداد:

یک سالن غیر مجاز ماهی در آمل پلمپ شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

دیدار مسئولان با جمعی از جانبازان آمل +عکس

مدیرعامل شرکت تعاونی ایثارگران آمل:

مبارزه بی امان با تروریسم تکفیری با ریخته شدن خون های پاک شتاب مضاعفی می گیرد

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر آمل خبرداد:

اولین یادواره شهید اقتدار و امنیت آمل برگزار می شود

گزارش تصویری کمال نیوز؛

دیدار مسئولان موسسه آموزش عالی سبز آمل با جانبازان

رییس دفتر آیت الله جوادی در آمل:

برکت خون شهدای مدافع حرم زمینه نابودی داعش را فراهم می کند

در جلسه مشارکت روستاییان در راه اندازی واحدهای تولیدی مطرح شد؛

هدف ‌گذاری ارائه تسهیلات 50 هزار میلیارد ریالی به فعالان اقتصادی مازندران / ضرورت بهبود وضعیت اشتغال

سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل تاکید کرد:

صندوق حمایت از قهرمانان ورزش آمل تشکیل شود / ضرورت توسعه ورزش

به همت بسیج سازندگی سپاه آمل و موسسه نگار نصر مازندران؛

همایش ترویج کار تولید و کارآفرینی در آمل برگزار شد +عکس

معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران درآمل خبرداد:

حضور ۵ ورزشکار مازنی در المپیک قطعی شد / کسب ۲۹۸ مدال رنگارنگ بین المللی

گزارش تصویری؛

دیدار با خانواده‌ های شهدای خان طومان از نگاه دوربین بهروز خسروی

سخنگوی اورژانس 115 مازندران اعلام کرد:

یک فوتی و 3 مصدوم حاصل برخورد 3 خودرو در محور هراز +عکس

مادر شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده:

فرزند شهیدم متعلق به ملت ایران است / همانند حضرت زینب صبوری می کنیم

کمال نیوز خبر می دهد؛

مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده در آمل برگزار می شود +پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

مسلم مکاری برای هفتمین سال پیاپی رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

اولین جشنواره رفتینگ در رودخانه هراز آمل برگزار می شود +عکس

در جلسه هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آمل تاکید شد؛

کاهش سن اعتیاد زنگ خطری برای جامعه است / تشکیل شعب ویژه برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر +عکس

مدیر عملیات آتش نشانی آمل خبرداد:

حریق یک باب مغازه در خیابان اسپیاری آمل +عکس

سخنگوی شورای شهر آمل خبرداد:

آغاز عملیات اجرایی نخستین پارک محله ای سال 95 در کوچه یگانه آمل

مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل خبرداد:

کشف و ضبط دو تن پنیر صنعتی تاریخ گذشته در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام تسلیت امام جمعه دابو و دشت سر به مناسبت عروج شهدای مدافع حرم مازندران

جهت انجام مطالعات ایجاد نیروگاه زباله سوز صورت گرفت؛

حضور نمایندگان شرکت جی جی سی ژاپن در آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

همایش بزرگ مجمع عمومی و مجمع فوق العاده کارگران ساختمانی آمل برگزار شد+عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام تسلیت نماینده مردم ولایتمدار آمل و لاریجان به مناسبت عروجی ملکوتی شهدای مدافع حرم مازندران

کمال نیوز خبر می دهد؛

مردم آمل برای پیروزی جبهه مقاومت در مزار شهدای گمنام دعای توسل می خوانند

گزارش تصویری کمال نیوز؛

کنسرت موسیقی ایرانی فصل با باران با اجرای محمود صالحی در آمل

یوسفیان ملا در نشست فراگیر اصولگرایان خبرداد:

اعلام حمایت ۱۸۱ منتخب مجلس دهم از ریاست لاریجانی بر خانه ملت

سخنی با مسئولان شهر آمل؛

فرهنگ جهاد و شهادت در گرد و غبار غفلت ها به فراموشی سپرده نشود

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری جلسه شورای اداری آمل با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری نشست ساماندهی متکدیان 6 شهر مازندران در آمل +عکس

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

تعویق جشنواره فرهنگی هنری تی تی آمل در احترام به شهدای مدافع حرم

مسئول روابط عمومی سپاه کربلا مازندران خبرداد:

خبر شهادت ۱۳ تن از رزمندگان مدافع حرم لشکر ۲۵ کربلا در سوریه تایید شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

فوتبالیست جوان آملی در بستر بیماری +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

تجلیل از اعضای ستاد تسهیلات سفر آمل بدون قدردانی از خبرنگاران!!!

در سالن سرپوشیده ورزشی شهید خوش ‌سیما آمل برگزار شد؛

مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی بوکس جوانان مازندران +عکس

کمال نیوز خبرمی دهد؛

نامه فعال محيط زيست آملى به عزت الله يوسفيان ملا نماینده مردم آمل در مجلس

آنچه در جلسه شورای شهر آمل گذشت؛

احداث پارک محلات سلیقه ای است / ضرورت نظارت بیشتر شورا / با دستگاههای متخلف برخورد شود

با حضور مدیران صنایع فعال منطقه؛

نشست اقتصاد دانش بنیان در دانشگاه علمی کاربردی فذا آمل برگزار شد+ عکس

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

ضرورت توجه ویژه به حوزه کشاورزی / جمهوری اسلامی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد زد

مسؤول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران:

خبرهای منتشره درباره تعداد و اسامی شهدا مازندران نادرست است

یوسفیان ملا در برنامه توقف ممنوع شبکه تهران:

ضرورت فرهنگ سازی حمایت از کالای داخلی / عزم جدی برای مبارزه با قاچاق کالا وجود ندارد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مراسم تجلیل از کارگران نمونه و بازنشستگان مجتمع تولید گوشت مرغ زربال +عکس

یوسفیان ملا در مراسم افتتاح پایگاه خبری کاسپین 24:

رسانه ها مشاور خوبی برای مدیران هستند / ضرورت وجود نگاه دلسوزانه در بیان انتقادات

استاندار مازندران خبرداد:

اجرای پایلوت کشوری طرح بسیج همگام با کشاورز در آمل

علی اسماعیلی در آمل:

امنیت ایران اسلامی به برکت وجود ولایت فقیه است / ضرورت نهادینه سازی عدالت

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:

ضرورت جذب نیروهای بومی منطقه در بیمارستان امام خمینی / عرصه بهداشت و درمان کشور متحول شد

گزارش تصویری کمال نیوز؛

افتتاح بیمارستان امام خمینی(ره) آمل با حضور وزیر بهداشت

گزارش تصویری کمال نیوز؛

جلسه هماهنگی اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در آمل

در آستانه عید مبعث صورت گرفت؛

حضور جمعی از مسئولان دابو و دشت سر و روحانیون در دفتر آیت الله جوادی در آمل +عکس

سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل خبرداد:

رقابت‌های قهرمانی بوکس مازندران به میزبانی آمل برگزار می‌شود

در گفتگو با معلم آملی مطرح شد؛

20 کیلومتر پیاده روی در روز به عشق آموختن

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل خبرداد:

نخستین دوره مسابقات اسکیس شهری در آمل برگزار می‌شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل خبرداد:

شرکت بیش از 1100 هنرمند آملی در جشنواره فرهنگی هنری تی تی

رییس اداره ورزش و جوانان آمل خبرداد:

صندوق حمایت از ورزشکاران آمل تشکیل می شود / انتقاد از وقفه برگزاری جلسات شورای هماهنگی ورزش

در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال آمل تاکید شد؛

ضرورت صیانت و دفاع از حقوق موقوفات

آیت الله توکل در آمل:

انسان از فرصت های زندگی در مسیر تعالی و تکامل استفاده کند / ایمان راسخ سدی در برابر مشکلات است

همزمان با هفته معلم؛

مراسم افتتاح مرکز تحقیقات علمی پژوهشی دبیرستان دخترانه فرزانگان آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برنامه های سفر وزیر بهداشت به مازندران اعلام شد

در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان آمل مطرح شد؛

آسیب های حوزه جوانان شناسایی شود / ضرورت برگزاری باشکوه برنامه های هفته جوان

همزمان با روز معلم؛

نشست مدیر آموزش و پرورش آمل با خبرنگاران خانه مطبوعات آمل برگزار شد +عکس

فرماندار ویژه آمل خبرداد:

تشکیل دبیرخانه کمیته اقتصاد مقاومتی در آمل / حمایت از تولید داخلی ضرورت دارد

به مناسبت روز معلم؛

زنگ سپاس معلم در هنرستان دخترانه امام محمدباقر آمل نواخته شد +عکس

فرماندار ویژه آمل خبرداد:

همایش روابط عمومی های شهرستان آمل برگزار می شود / ضرورت انسجام روابط عمومی ها

رییس انجمن کارفرمایان آمل:

جلسات تحقق اقتصاد مقاومتی خروجی داشته باشد / ضرورت رفع موانع حمایت از تولید

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آمل خبرداد:

قله دماوند اولین نامزد ثبت در یونسکو شد

نماینده کارفرمایان شهرستان محمودآباد مطرح کرد:

اجحاف بانک ها زمینه بیکاری هزاران هم استانی را فراهم کرد / سیاست گذاران تولیدکنندگان را فراموش نکنند

فرمانده انتظامی آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

مصدومیت منجر به فوت بانوی 26 ساله آملی / عامل قتل خودزنی با چاقو بود

کمال نیوز خبر می دهد؛

کشف حشيش از 2 سوداگر مرگ در شهرستان آمل

مدیر عملیات آتش نشانی آمل خبرداد:

4 مصدوم انحراف به راست و واژگونی خودرو در محور آمل به محمودآباد +عکس

فرمانده انتظامی آمل خبرداد:

هکر تلگرام در شهرستان آمل دستگير شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

تشریح جزییات کشف جسد سه مرد از زبان فرمانده انتظامی آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

عباس اردشیری مدیر نمونه شهرستان آمل شد

کمال نیوز خبرمی دهد؛

تقدیر فرماندهی سپاه ناحیه آمل از مدیر آموزش وپرورش آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

دیدار شهردار آمل با اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها +عکس

مدير جهاد کشاورزی شهرستان آمل؛

8200 هکتار از زمين های شاليزاری شهرستان آمل نشاء کاری شد

برای نخستین بار در مازندران صورت گرفت:

صندوق تعاونی خرد زنان عشايری شهرستان آمل راه اندازی شد

گزارش تصویری؛

حمیدرضا نباتیان، معلم فداکار ساروی از نگاه دوربین بهروز خسروی

رییس جمعیت هلال احمر آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

پیداشدن 3 جسد در جنگل های المیستان آمل +عکس

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:

نظارت بر فضای مجازی در انتخابات ضعیف بود / تهمت و افترای کاندیدا پیگرد قانونی شود

مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل خبرداد:

انجام 42 مورد امداد و اطفاء در 10 روز گذشته

گزارش تصویری کمال نیوز؛

روزی بیاد دیروز همایش هم کلاسی های سال 72 تا 76 هنرستان شهید بهشتی آمل

کمال نیوز گزارش می دهد،

آیین اختتامیه کارگاه مهارت های زندگی قرآنی در آمل برگزار شد +عکس

رییس اداره دامپزشکی آمل خبرداد:

فروشگاه عسل متخلف در آمل پلمپ شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

زلزله آمل را رها نمی کند / وقوع 2 زلزله دیگر

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

کارگران نقش بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند / تبیین جایگاه معلمان در تربیت افسران جنگ نرم

مدیر موسسه آموزش عالی امام حسن عسکری آمل خبرداد:

آزمون ورودی مراکز تخصصی حوزوی در آمل برگزار شد +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

آیین سنتی ورف چال در منطقه اسک لاریجان آمل

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

ضرورت قدرشناسی از معلمان و کارگران / دشمنان از قدرت دفاعی نظام اسلامی هراسان هستند

کمال نیوز خبر می دهد؛

دیدار دو عضو شورای شهر آمل با مهدی عبوری شهردار ساری

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری سالگرد سردار شهید علی امانی با حضور دادستان مرکز مازندران در آمل +عکس

با حضور رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور؛

هشتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

سرپرست جدید حراست شهرداری آمل منصوب شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام شهردار آمل به مناسبت 9 اردیبهشت روز شوراها

همزمان با افتتاح دفتر حوزه بسیج کارگری؛

فرمانده حوزه بسیج کارگری شهرستان آمل معرفی شد + عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید شهردار و اعضای شورای شهر آمل از دفتر حضرت آیت الله جوادی در آمل +عکس

امام جمعه دابو و دشت سر تاکید کرد:

شوراها یکی از اصول مترقی قانون اساسی است / اعلام آمادگی جهت همیاری و همکاری با شوراها

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:

مجلس باید حیف و میل محصولات کشاورزی را پیگیری کند

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

انتقاد رییس کانون ناشنوایان آمل از برگشت قانون حمایت از حقوق معلولین

رییس انجمن کارگران ساختمانی آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

فعالیت ۵۷۰۰ کارگر ساختمانی در آمل / کارگران خواستار حمایت های مسئولان هستند

گزارش تصویری کمال نیوز؛

حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در شرکت های آمل و اهدای گل به کارگران

با حضور معاون سازمان دارالقرآن کریم کشور صورت گرفت؛

افتتاح کارگاه مهارت های زندگی قرآنی در آمل +عکس

رییس اتاق اصناف شهرستان آمل تاکید کرد:

ضرورت فراگیر شدن فرهنگ مالیاتی / نمایشگاه ها تبدیل به فروشگاه نشود/ تکریم ارباب رجوع توسط بازاریان رعایت شود / حدود و سقف صنفی برای واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی و شرکت های تولیدی است

کمال نیوز خبر می دهد؛

ریاست دکتر یوسفیان بر هیئت پارلمانی ایران و حضور در اجلاس کمیته اجرایی مجمع جمعیت مجالس‌آسیایی ژاپن

کمال نیوز گزارش می دهد؛

آیین تجلیل از دانشجویان و برگزیدگان علمی فرهنگی دبیرستان غیر دولتی دخترانه فاطمیه آمل برگزار شد +عکس

امام جمعه آمل در دیدار اعضای ستاد هفته کار و کارگر:

حل معضل بیکاری شهرستان آمل ضرورت دارد +عکس

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل در گفتگو با کمال نیوز:

تشریح برنامه های هفته کار و کارگر در آمل / جذب 3 هزار نفر در بازار کار

برای اولین بار در مازندران؛

نمایشگاه منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی روجا در آمل برگزار می شود

کمال نیوز خبر می دهد؛

دکتر محمودی پاتی عضو کمیته راهبردی شهرداری های مازندران شد +حکم

کمال نیوز خبر می دهد؛

مراسم افتتاح موسسه فرهنگی هنری آمل هوش افزار تبرستان برگزار شد+عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

سرپرست جديد سازمان تاكسيرانی شهرداری آمل منصوب شد +عکس

حمیدرضا قادی در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک روسیه:

ایران می تواند وارد بازار محصولات کشاورزی روسیه شود

با حضور رییس کل دادگستری و صنعت مازندران صورت گرفت؛

برگزاری نشست کمیته اشتغال و سرمایه گذاری آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

جشن اردیبهشت تئاتر آمل با حضور استاد مسعود فروتن و امیرعلی نبویان

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل خبرداد:

اتوبوس های آمل را در آینده متفاوت خواهید دید / فعالیت 8 خط اتوبوس

مدیر جهاد کشاورزی آمل خبرداد:

برخورد جدی با متخلفین ساخت و سازهای غیر مجاز

کمال نیوز خبر می دهد؛

نشست مشترک بنیاد نخبگان مازندران با اساتید و دانشجویان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

گزارش تصویری؛

آغاز نشاء سنتی در روستای زاغده آمل از نگاه دوربین بهروز خسروی

گزارش تصویری کمال نیوز؛

همایش دهیاران بخش دشت سر آمل در روستای نظام آباد

سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل خبرداد:

مرحله دوم اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر در آمل برگزار می‌شود

مدیرعامل مرکز تحقیقات ژناریا در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

سمپوزیوم راهکارهای نوین علوم زیستی در مقابله با بیوتروریسم در تهران برگزار می شود +پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

بازدید فعالان صنفی و خیرین از روند ساخت مرکز شیمی درمانی آمل +عکس

در نشست ساماندهی کتابخانه های عمومی آمل مطرح شد؛

کتابخانه های عمومی آمل پاسخگوی نیاز مراجعین نیست / ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی

رییس جمعیت هلال احمر آمل خبرداد:

نجات کوهنوردان مفقودشده در قله نقره سر آمل +عکس

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

رویکرد دشمنان تغییر تفکر انقلابی نسل جوان جامعه است / ضرورت حمایت از تولید داخلی و تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی

کمال نیوز خبر می دهد؛

حضور دکتر یوسفیان در روستای سوآ نمارستاق و کلنگ زنی و بازدید از چند پروژه +عکس

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

خوش بینی و اعتماد به آمریکا فایده ای ندارد / ضرورت مصون سازی فرهنگی

گزارش تصویری؛

مراسم تشییع مهرداد اولادی در قائم شهر

گزارش تصویری کمال نیوز؛

افتتاح دبیرخانه مجموعه برنامه فرهنگی حماسی زیر پلاک ماه در آمل

به مناسبت میلاد امام علی(ع)؛

همایش پدران آسمانی در آمل برگزار شد +عکس

رییس بیمارستان امام علی آمل خبرداد:

ساخت مجهزترین زایشگاه مازندران در آمل

گفتگو با غسالان بهشت امامزاده عبدالله آمل:

از زنده ها بیشتر می ترسم / فقیر و غنی فرقی برای ما ندارد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

آیین گشایش دفتر مرجعیت دینی و علمی حضرت آیت الله جوادی آملی در آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مراسم میلاد امام علی(ع) در موسسه آموزش عالی سبز آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

همایش استانی سفیران سلامت دانش آموزی در آمل برگزار شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

حریق یک باب مغازه در خیابان طالب آملی +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

مازندران رتبه نخست چاقی کشور را دارد / ۱۰۰ هزار مازنی دیابت دارند

کمال نیوز خبر می دهد؛

بازدید مدیرکل ارشاد مازندران از دفتر خانه مطبوعات آمل

عبدی خبرداد:

درخواست مجوز راه اندازی 240 دهیاری جدید در مازندران به وزارت کشور ارسال شد

جاودانی در آمل:

جشنواره رسانه های مازندران برگزار می شود / تبیین نقش رسانه در توسعه ارزش ها و تعالی جامعه

گزارش تصویری کمال نیوز؛

بازدید مدیرکل ارشاد مازندران از دفتر خانه مطبوعات و انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

دومین روز نشست سالانه خبرگزاری مهر مازندران در آمل

با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش؛

ششمین جشنواره استانی پروژه علمی دانش آموزی طرح جابربن حیان در آمل برگزار شد+عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

مسابقات سراسری قران کریم در آمل برگزار می شود

در همایش مشاوران املاک و مستغلات شهرستان آمل مطرح شد؛

مشاوران املاک امین و مشاور مورد اعتماد مردم هستند +عکس

سخنگوی شورای شهر آمل خبر داد:

تندیس شهید منفرد نیاکی بزودی در آمل نصب می شود

گزارش تصویری کمال نیوز؛

نشست سالانه خبرگزاری مهر مازندران در آمل

کمانگری خبرداد:

مراسم افتتاحیه دبیرخانه مجموعه برنامه فرهنگی حماسی زیر پلاک ماه در آمل برگزار می شود

کمال نیوز خبر می دهد؛

دفتر حضرت آیت الله جوادی در آمل افتتاح می شود

گزارش تصویری کمال نیوز؛

حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور توزیع نیروی برق شهرستان آمل برگزار شد +عکس

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خبرداد:

ضرورت اصلاح شبکه های برق فرسوده / بدهی 52 میلیارد تومانی مشترکین استان

مسئول شورای حل اختلاف شعبه 11 (مشاورین املاک) آمل:

حدود 45 درصد پرونده های دادگاهها یا شورای حل اختلاف مربوط به دعاوی مرتبط با املاک و مستغلات است

منتخب مردم نور و محمودآباد در مجلس:

ضرورت توجه ویژه به کشاورزی و توریسم در مازندران / مدیریت استان باید تخصصی شود

گزارش تصویری؛

پشت صحنه فیلم شاخ کرگدن از نگاه دوربین بهروز خسروی

یوسفیان ملا در نشست با استاندار و منتخبان مجلس مازندران:

همگرایی و همدلی کمک بزرگی برای توسعه استان است / تقدیر از برگزاری انتخابات سالم

گزارش تصویری کمال نیوز؛

برگزاری جشن تی تی شکوفه های گیلاس در امیری لاریجان آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

دهمین همایش تجلیل از نخبگان علمی و برگزیدگان مسابقات علمی عملی و علمی کاربردی آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

حکایت الوعده وفا از جنس نایب رییس شورای شهر/ آقای دکتر خدا قوت

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

ضرورت بررسی و رفع مشکلات کشاورزان / شناسایی ظرفیت های هر منطقه با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی صورت گیرد

کمال نیوز خبر می دهد؛

معاون فرمانداری ویژه آمل دچار عارضه قلبی شد / حال احسانی خوب است

گزارش تصویری کمال نیوز؛

بازديد استاندار ايسيكول و هيئت اقتصادی قرقيزستان از گلخانه مدرن قلی زاده در آمل

یوسفیان ملا در برنامه خانه ملت:

معیاری برای قطع یارانه وجود ندارد / اگر اشتباهی شد نباید مردم هزینه آن را بدهند

رییس شورای شهر آمل تاکید کرد:

عزم جدی شورا و شهرداری آمل برای اجرای نهضت آسفالت

کمال نیوز خبر می دهد؛

همايش استانی خبرگزاری مهر مازندران در آمل برگزار می شود

عضو شورای شهر آمل خبرداد:

میدان فجر آمل چهار راه می شود

گزارش تصویری کمال نیوز

اولین نمایشگاه تخصصی اجرای طرح امنیت اجتماعی با حضور سردار جعفری نسب

به میزبانی آمل صورت گرفت؛

برگزاری مسابقات علمی عملی رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش مازندران +عکس

گزارش کمال نیوز از جلسه شورای کشاورزی آمل؛

از بیان مطالبات فعالان حوزه کشاورزی تا ضرورت اقدام برای مقابله با تب برفکی

رییس محیط زیست آمل خبرداد:

دستگیری دو شكارچی سابقه دار قوچ وحشی در آمل

شهردار آمل تاکید کرد:

رسانه های باج خواه به جایی نمی رسند / شهرداری مديران سخت كوش می خواهد نه آدمهای حاشيه ساز

ابراهیمی خبرداد:

جشنواره جابربن حیان مازندران به میزبانی آمل برگزار می شود

رییس مرکز پژوهش شورای شهر آمل خبرداد:

برای نخستین بار در مازندران المان آرش کمانگیر در آمل نصب می شود

اختصاصی کمال نیوز؛

دکتر علیرضا آجدانی فرزند اولین بسیجی شهید آمل در دفاع مقدس، نماینده اصفهان در مجلس شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

تصادف مرگبار ولوو و پراید در محور هراز آمل +عکس

آیت الله خاتمی در مازندران:

تندرو خواندن نیروهای انقلابی ریشه در نفوذ دشمن دارد/ تئوریزه کردن بی عفتی هدف اصلی غرب است

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل خبرداد:

آمادگی 26 مسجد آمل برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف

کمال نیوز خبر می دهد؛

نمایشگاه منطقه ای عفاف و حجاب در آمل برگزار می شود +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

همایش بزرگداشت دهمین سالگرد روز ملی فناوری هسته ای در دانشگاه شمال آمل +پوستر

رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل:

مسئولین به حل مشکلات کارگران توجه ویژه کنند / تبیین نقش کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی

کمال نیوز خبر می دهد؛

واژگونی خودروی پراید در آمل 6 مصدوم بر جای گذاشت

کمال نیوز خبر می دهد؛

مهندس هادی باقری مسئول مرکز جهاد کشاورزی دشت سر آمل شد

مسئول آموزش نظام پرستاری آمل مطرح کرد:

حجم گسترده پیام های ضد سلامت و کم توجهی مسئولان مرتبط آمل

آنچه در جلسه شورای شهر آمل گذشت؛

از حرکت لاک پشتی تعریض خیابان امام رضا تا معضل سگ های ولگرد و تصویب اعتبار بزرگداشت روز معلم +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

یادواره شهدای ویژه حلقه های صالحین شهید صیاد شیرازی و شهدای دهه 90 شهرستان آمل برگزار شد +عکس

بخشدار امام زاده عبدالله آمل تاکید کرد:

استقبال از سرمایه گذاری روستایی با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی:

اقتصاد مقاومتی و اعتدال گرایی دو بال برای جهش توسعه ای و رونق اقتصادی / ضرورت راه اندازی کارگروه های بازاریابی

جانشین فرماندهی دژبان کل سپاه:

شعار سال های گذشته محدود به زمان خاص نیست/ کشور به همدلی و هم زبانی نیازمند است

مدیر عامل بهسازی و نوسازی شهرداری آمل خبرداد:

مرمت بازار آمل اولویت سازمان بهسازی و نوسازی در سال 95

کمال نیوز خبر می دهد؛

سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل معرفی شد

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

باور تحقق اقتصاد مقاومتی در دولتمردان نهادینه شود / ضرورت رفع خسارت های سیل اخیر

پس از ملاقات لطف الله آجدانی با ایران شناس برجسته بیان شد:

حال دکتر ستوده رضایت بخش نیست + خبر تکمیلی ( دکتر ستوده درگذشت )

کمال نیوز خبر می دهد؛

نامه مهم وزیر راه به وزیر جهاد کشاورزی جهت تسریع در اجرای فرودگاه آمل +سند

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری جشنواره رهاسازی ماهی قرمز نوروز در آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری کارگاه مشورتی پهنه بندی مشارکتی سایت های پایلوت پروژه هیرکانی در آمل +عکس

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

اقدام و عمل مسئولان همراه با خروجی باشد / ضرورت ترویج فرهنگ اسلامی

گزارش تصویری کمال نیوز؛

یادواره شهدای مدافع حرم و شهید هادی جعفری با حضور دکتر احمدی نژاد در آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

دیدار دکتر احمدی نژاد با خانواده شهدای مدافع حرم در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

احمدی نژاد در جمع خانواده های شهدای مدافع حرم در آمل چه گفت؟

نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد:

وزارت راه فرودگاه آمل را به‌عنوان فرودگاه شمال کشور و معین تهران معرفی کرد

به همت موسسه دیار سبز مازندران؛

سیزدهمین مراسم رهاسازی ماهیان قرمز در آمل برگزار می شود

نایب رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

جایگاه گردشگری در مازندران مشخص شود

کمال نیوز گزارش می دهد؛

خلع ید از پیمانکار ایجاد کشتارگاه صنعتی آمل و ضرورت اقدام اساسی برای تامین سلامت غذایی مردم

رییس انجمن راهنمایان گردشگری مازندران خبرداد:

استفاده 850 نفر از تورهای رایگان آمل گردی همزمان با ایام نوروز +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

خبری تلخ به رییس محیط زیست آمل در داخل جلسه

کمال نیوز خبر می دهد؛

موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسن عسکری آمل دانش پژوه می پذیرد /پوستر

به مناسبت روز جهانی اوتیسم؛

مدیرکل بهزیستی مازندران از مرکز توانبخشی اختلالات طیف اوتیسم خورشید آمل بازدید کرد +عکس

در مراسم گرامیداشت مقام معلم آمل؛

70 معلم منتخب و نمونه تجلیل می شوند

کمال نیوز گزارش می دهد؛

حضور احمدی نژاد در آمل و این همه حاشیه!!!

از سوی حجت الاسلام جوادی مطرح شد؛

آرای فقهی «آیت‌الله جوادی‌آملی» در باب نظام بانکداری اسلامی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری جشن بزرگ کوثر در آمل +عکس

مدير امور آب و فاضلاب آمل خبرداد:

25 حلقه چاه تامین کننده آب شرب مشترکین تحت پوشش

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مراسم تجلیل از بانوان شرکت زربال درهفته زن +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

اولين نشای برنج شهرستان آمل در دهستان دابو آغاز شد +عکس

شهردار آمل تاکید کرد:

تعریض بلوار امام رضا دغدغه اصلی ما است / نگاه ویژه به زیباسازی و آسفالت سطح شهر

کمال نیوز خبر می دهد؛

تجمع کارگران یکی از شرکت های مرغداری در مقابل فرمانداری آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

بازدید نماینده ویژه رییس قوه قضاییه از مناطق سیلاب زده آمل +عکس

به مناسبت روز زن صورت گرفت؛

بازدید فرماندار ویژه آمل از شرکت تولیدی پوشاک خرقه آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد ؛

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل +عکس

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران تاکید کرد:

ضرورت اقدام و عمل در عرصه توسعه زیرساخت های کشاورزی / اهمیت سد هراز برای تامین آب کشاورزی استان

یداللهی خبرداد:

کسب رتبه برتر استانی اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل در سال 94

مدیر آموزش و پرورش آمل خبر داد:

اسكان ده هزار و 46 نفر روز مسافر نوروزی در آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

ضرورت تعریض جاده خطرآفرین چمستان و امید به نگاه ویژه مسئولان

کمال نیوز خبر می دهد؛

عیادت شهردار دابودشت از ادیبی فرماندار فریدونکنار

گزارش تصویری کمال نیوز؛

وقوع سیل در آمل از نگاه دوربین بهروز خسروی

فرماندار ویژه آمل تاکید کرد:

آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران در پی آبگرفتگی و سیلاب در آمل

رییس جمعیت هلال احمر آمل خبرداد:

توزیع مایحتاج اولیه به سیل زدگان آملی +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

نجات بیش از 50 خانواده در طغیان رودخانه امام زاده عبداله آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

نجات جان 21 گیر افتاده در سیلاب روستای بلیران آمل +عکس

رییس اداره راه و شهرسازی لاریجان خبرداد:

وقوع برف و کولاک در منطقه امام زاده هاشم آمل

رییس جمعیت هلال احمر آمل خبرداد:

آبگرفتگی در روستاهای بخش دشت سر آمل +عکس

مدیرعامل موسسه فرهنگی همایش آرای سبحان خبرداد:

اجرای برنامه فرهنگی زیر پلاک ماه در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

قدردانی ستاد مرکزی طرح آرامش بهاری سازمان اوقاف از تلاش های اداره اوقاف آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

بازديد استاندار مازندران از بيمارستان 17 شهريور آمل و عيادت از فرماندار فريدونكنار

همزمان با میلاد حضرت فاطمه الزهرا(س) صورت گرفت؛

شروع عملیات اجرایی پروژه آموزشگاه 12 کلاسه شهید پوریان کلاکسر آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

سیزدهمین همایش رهاسازی ماهیان قرمز در آمل برگزار می شود

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری جام والیبال شهدای تجن جار و مرحوم حاج حسین تجن جاری در آمل +عکس

عزیزکمالی خبرداد:

آمادگی 12 پارک جنگلی مازندران در روز طبیعت / ضرورت حفاظت همگانی از منابع طبیعی

گزارش تصویری کمال نیوز؛

ديدار نوروزی استاندار مازندران با شخصيتها و مديران استان

فضل؛ مبلغ نامبارکی که شب عروسی می‌آید

«شاباش» یا «بدهی» 1.8 میلیاردی مسئله این است! +روایت داماد پشتکوهی

کمال نیوز خبر می دهد؛

جاده هراز باز شد

یوسفیان ملا تاکید کرد:

هلال احمر خدمات جامعی در نوروز 95 ارائه داد / تا پایان سال اتفاقات خوبی در محور هراز رخ می دهد

گزارش تصویری کمال نیوز ؛

بازدید دکتر یوسفیان از پست ایمنی و سلامت هلال احمر آمل و امضای کمپین نه به تصادفات جاده ای

رییس انجمن راهنمایان گردشگری مازندران خبرداد:

برگزاری تورهای رایگان آمل گردی / شهروندان هم می توانند از خدمات گشت بهره مند شوند

کمال نیوز خبر می دهد؛

آغاز عمليات اولين نشای برنج شهرستان آمل همزمان با نیمه دوم فروردین

عبدی در آمل خبرداد:

شناسایی 300 روستای گردشگری در مازندران

اختصاصی کمال نیوز؛

بازگشایی محور هراز و کندوان

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی آمل خبرداد:

توزیع بيش از 42 تن ميوه مصرفی شب عيد در شهرستان آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

ماجرای حریق در خیابان شیخ فضل اله نوری آمل چه بود؟ +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

استقبال مسافران نوروزی از تفرجگاههای آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

بازدید مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران از بخش امام زاده عبدالله آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

ترافیک هشتمین روز سال 95 در منطقه پارک جنگلی آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

وضعیت هوای مازندران در سیزده بدر چگونه است؟

کمال نیوز خبر می دهد؛

برپایی 8 ایستگاه نوروزی پلیس در آمل / افزایش کشفیات در دور اول سفرهای نوروزی

کمال نیوز خبر می دهد؛

در نخستین هفته سال 95 نیروهای آتش نشانی آمل چه کردند؟

کمال نیوز خبر می دهد؛

علی لاریجانی در جمع مردم آمل چه گفت؟

سرهنگ گنجیان خبرداد:

انهدام باند تهيه و توزيع مواد مخدر در شهرستان آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل منصوب شد

امام جمعه دابو و دشت سر:

تحقق شعار سال و نهادینه سازی اقتصاد مقاومتی در حد شعار و گزارش دهی نباشد

گزارش تصویری

کندی تردد خودروها و رونق متکدیان در محور هراز از نگاه دوربین بهروز خسروی

رییس پلیس‌ راه مازندران خبرداد:

محورهای هراز و کندوان یک‌ طرفه شد

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل خبرداد:

بازدید بیش از 1300 نفر از خیمه های معرفت طرح آرامش بهاری در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه / گزارشی از فعالیت های صورت گرفته

گزارش تصویری کمال نیوز

دومین یادواره شهدای روستای کلاکسر با محوریت شهید محسن صالحی

کمال نیوز خبر می دهد؛

توصیه های جمعیت هلال احمر آمل در پی وقوع زلزله

فرماندار ویژه آمل خبرداد:

زلزله چهار ریشتری آمل و پنج پس لرزه آن خسارتی در پی نداشت

گزارش تصویری کمال نیوز؛

بازدید نوروزی سردار مومنی از محور هراز

فرماندار ویژه آمل در پیام نوروزی مطرح کرد:

حضور مردم چرخهای رشد و تعالی جامعه را به حرکت سریعتر وا می دارد

مسوول نمایندگی ولی فقیه در دژبان کل سپاه:

مسئله امر به معروف و نهی از منکر محدود به ارگان و سازمان خاصی نمی باشد

دبیر ستاد تسهیلات نورزی آمل خبرداد:

ظرفیت اقامت مسافران نوروزی در آمل افزایش یافت

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

اعزام بیش از 1300 آملی همزمان با ایام نوروز به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

اختصاصی کمال نیوز؛

برنامه اجرای کنسرت نوروزی ستاره های موسیقی پاپ در مازندران

امام جمعه دابو و دشت سر در آخرین خطبه های نمازجمعه سال 94:

ضرورت بهره گیری از سبک زندگی اسلامی در ایام نوروز / عزت و صلابت نظام اسلامی به برکت رهبری انقلاب است

گزارش تصویری کمال نیوز؛

جشن بزرگ شکرگزاری و تجلیل از دکتر یوسفیان در روستای زاغده

یوسفیان ملا تاکید کرد:

آغاز مطالعات راه اندازی فرودگاه آمل در مراحل پایانی

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری آیین اعطای اعتبارنامه نمایندگی مجلس شورای اسلامی دکتر یوسفیان +عکس

گزارشی از رواج پدیده شوم حیوان آزاری؛

از شکنجه گاه حیوانات تا تخلفات گسترده بعضی از دامپزشکان در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

افتتاح قرارگاه نوروزی پلیس در آمل‎ +عکس

خسروی عکاس برجسته مازندران:

ثبت عکس خوب در مازندران کم شده است

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام مهم حجت الاسلام تقی زاده به شهردار دابودشت

کمال نیوز خبر می دهد؛

گزارشی از کاوشهای باستان شناسی شهر قدیم آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

افتتاح سفره هفت سین و المان خانه روستایی در آمل

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل خبرداد:

رونمایی از مدرن ترین سایبان شهری ایستگاه اتوبوس برای اولین بار در کشور

کمال نیوز خبر می دهد؛

افتخارآفرینی بهروز خسروی در دو جشنواره سوگواره مازندران در قاب عزا و هنر طبیعت انسان

کمال نیوز خبر می دهد؛

صحت انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه آمل تایید شد

فرماندار ویژه آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

حقوق معوقه کارکنان بخش خصوصی مخابرات آمل پرداخت شد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری آخرین جلسه شورای اداری سال 94 آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

افتتاح طرح ملی راهنمایی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

شهردار دابودشت مشاور استاندار در شهرداری‌ های مازندران شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل خبرداد:

تصویب بودجه ۱۷۸ میلیارد و ۸۶۷ میلیون تومانی شهرداری آمل و سازمان های وابسته

کمال نیوز خبر می دهد؛

تشریح عملکرد سال 94 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

تجمع اعتراضی کارکنان مخابرات آمل در مقابل فرمانداری

کمال نیوز خبر می دهد؛

دهمین همایش تجلیل از نخبگان علمی و المپیادی دانش آموزی آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید اعضای شورای شهر و شهردار آمل از پروژه همسان سازی خیابان مصطفی خمینی +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز

سفر راهیان نور از نگاه دوربین حسین احمدنژاد

فرمانده انتظامی آمل هشدار داد:

با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال برخورد جدی می شود

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری یادواره شهدای سادت و شهدای سال 94 آمل با حضور آیت الله معلمی +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

ماجرای قتل زن 60 ساله بابلی در آمل چه بود؟

کمال نیوز خبر می دهد؛

جشن بزرگ شکرگزاری و تجلیل از دکتر یوسفیان در روستای زاغده /پوستر

یوسف نژاد مطرح کرد:

شان مردم مازندران و دولت فاخر آقای روحانی قطعا بالاتر از مدیریت فعلی استان است/ مدیریتی که تنها وعده می دهد و حرف می زند

کمال نیوز خبر می دهد؛

دیدار نماینده ولی فقیه در استان همدان با امام جمعه آمل

علیزاده در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

آمادگی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل جهت پذیرایی از مسافران نوروزی / ساخت المان خانه روستایی برای اولین بار در آمل

کمیل نظافتی مطرح کرد:

«معنویت‌درمانی» را به بیمارستان‌ها برده‌ایم/ ماجرای اهدای کلیه ۲۴ میلیونی

کمال نیوز خبر می دهد؛

پخت آش نذری 20 تنی همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا در آمل

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:

مذاکرات هسته ای نشانگر قدرت و عزت نظام اسلامی بود / ضرورت حمایت از برجام

سال به سال دریغ از پارسال:

آقای استاندار سرت را بالا بگیر! / نگاهی به کارنامه ربیع فلاح جلودار در سال ۹۴

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

مردم وظیفه خود را انجام دادند و نوبت مسئولان است / ضرورت مصون سازی فرهنگی

به مدیریت افشین جمشیدی لاریجانی؛

رستوران “حاج محسن” برند برتر شد

گزارش تصویری کمال نیوز؛

برگزاری جشنواره تخم مرغ رنگی در سرای مهر شهرداری آمل

نیکپور خبرداد:

20 واحد مسکن مهر ویژه محرومان در آمل بهره برداری شد

نماینده مردم آمل در مجلس:

رویکرد مجلس دهم گره گشایی از مشکلات مردم و کاهش فشارهای اقتصادی باشد

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم رونمایی از مزار شهید مدافع حرم مهندس شهید هادی جعفری

گزارش تصویری کمال نیوز؛

همایش قدردانی دکتر یوسفیان از مردم شریف لاریجان

کمال نیوز خبر می دهد؛

تلف شدن 110 راس بره بر اثر تب برفکی در آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

آمادگی بخش امام زاده عبدالله آمل جهت پذیرایی از مهمانان نوروزی +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

اجتماع بزرگ هیئات مذهبی شهرستان آمل برگزار می شود /پوستر

کمال نیوز گزارش می دهد؛

کسی به داد ورودی شهرستان آمل برسد!!! +عکس

رییس دامپزشکی شهرستان آمل خبرداد:

کشف و معدوم سازی 7 تن مرغ منجمد تاریخ گذشته در آمل

رییس اداره محیط زیست آمل خبرداد:

پلمپ یک واحد پذیرایی در جاده هراز

فرمانده انتظامی آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

کشف 153 هزار و 260 عدد مواد محترقه / متلاشی شدن باند سارقان منزل با 38 فقره سرقت در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

افتخار آفرینی بانوی هنرمند آملی در هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی

کمال نیوز خبر می دهد؛

گورکن مغازه های مازندران دستگیر شد

همزمان با هفته بزرگداشت شهدا؛

پروژه ساماندهی گلزار شهدا روستای رشکلا دابودشت آمل افتتاح شد +عکس

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل خبرداد:

برگزاری دومین جشنواره‏ تخم مرغ آرایی در آمل

به میزبانی اداره اوقاف و امورخیریه لاریجان؛

مسابقات حفظ قرآن کریم در بخش لاریجان برگزار شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

در جلسه شورای آموزش و پرورش آمل چه گذشت؟

مدیر عامل سازمان بهسازی و نو سازی شهرداری آمل خبرداد ؛

پایان پروژه سنگفرش کوچه مخابرات در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

زندان آمل تعطیل شد

گزارش تصویری کمال نیوز

شکوفه های بهاری در هوای بارانی

کمال نیوز خبر می دهد؛

سخنرانی مهندس فردوس قربانی در همایش قدردانی دکتر یوسفیان از مردم شریف شهرستان آمل

به همت اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل صورت گرفت؛

کاشت176 نهال به یاد شهدای سوادآموز کشور و شهید اسکندر بهزادی آموزشیار سواد آموزی آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

رنج نامه پرستار آملی

معاون پژوهش و برنامه ريزی آموزش و پرورش آمل خبرداد:

43 فیلم در جشنواره بین المللی رشد در آمل نمایش داده می شود

کمال نیوز خبر می دهد؛

در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با حضور دکتر یوسفیان چه گذشت؟

گزارش تصویری

مازندران از نگاه دوربین مصطفی کاظمی

گزارش تصویری کمال نیوز

همایش بزرگ قدردانی دکتر یوسفیان از مردم شریف شهرستان آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

مراسم ایام فاطمیه با سخنرانی امام جمعه دابودشت در جوار پنج شهید گمنام آمل /پوستر

گزارش تصویری؛

خزانه‌گیری و آماده‌سازی شالیزار در آمل ازنگاه دوربین بهروز خسروی

معاون موسسه تحقیقات برنج کشور در مازندران:

تدوین طرح افزایش ضریب خوداتکایی برنج در افق ده ساله با محوریت استان های شمالی کشور

یزدان پناه خبرداد:

راه اندازی فاز اول مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در اوایل سال 96

مدیر آموزش و پرورش آمل خبرداد:

تجهیز بیش از 200 کلاس درس برای اسکان مهمانان نوروزی در آمل

با محوریت انس با نهج البلاغه؛

گردهمایی معارف جویان علوی در آمل برگزار شد

گزارش تصویری کمال نیوز؛

یادواره شهدای دهستان هرازپی بخش مرکزی با حضور دکتر یوسفیان

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه ترویج شود / تقدیر از حضور حماسی مردم

گزارش تصویری

نشست خبری بابایی مدیر کل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری

مدیرکمیته امداد امام خمینی آمل خبرداد:

استقرار 24 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های جشن نیکوکاری در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مرحله چهارم آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن کریم در آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

چهارمین کارگاه آموزشی شهروندی همراه با معرفی برترین های فضای سبز خانگی شهر آمل برگزار شد +عکس

به همت مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران؛

نشست هم اندیشی گروه مشاورین انجمن برنج ایران در آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری همایش روز ملی مهندس در آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان، معاونین و مربیان پرورشی آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

اجرای گروه موسیقی رستاک در آمل

فیاضی تاکید کرد:

شورای نگهبان تخلفات انتخاباتی را پیگیری کند

فرمانده پليس راه آمل خبرداد:

توقيف خودروی سمند با بيش از 120 ميليون ريال خلافی در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

نامه مهم امام جمعه دابو و دشت سر به دکتر یوسفیان

کمال نیوز خبر می دهد؛

اعلام زمان و مکان همایش قدردانی دکتر یوسفیان از مردم شریف و قدرشناس آمل

با حضور مدیرکل منابع طبیعی مازندران؛

زنگ طبیعت در هنرستان دخترانه تجن جاری آمل نواخته شد +عکس

نماینده مردم آمل در مجلس انتقاد کرد:

امحای فاجعه آمیز زباله در جنگل‌های مازندران / ضرورت همکاری وزارت کشور و شهرداری برای دفع بهداشتی

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم تشییع سرهنگ پاسدار مرحوم محمد کرمی در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

جاده آمل به چمستان و هراز شاهد دو تصادف خودرویی بود +عکس

با حضور نماینده مردم تهران در مجلس؛

دومین یادواره شهدای طائفه ایرایی آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری چهارمین کارگاه آموزشی شهروندی و معرفی برترین های فضای سبز خانگی آمل +پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام تشکر آیت الله آملی لاریجانی از حضور باشکوه و پرشور مردم در انتخابات

نامه لطف الله آجدانی به عزت الله یوسفیان ملا؛

انتظار ما اتخاذ مواضع اعتدالی است

کمال نیوز خبر می دهد؛

سرهنگ محمد کرمی به دیار باقی شتافت

عسگری پور خبرداد:

مشارکت 98 درصدی مردم در انتخابات بخش امام زاده عبدالله آمل

کمال نیوز منتشر می کند؛

درود بر انتخاب صحیح و حق شناسی مردم آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

حضور پرشور و حماسی مردم شهر هزارسنگر آمل در پای صندوق های رای

گزارش تصویری کمال نیوز؛

حضور مسئولان لاریجان در حوزه انتخابیه امام زاده هاشم آمل و شرکت در انتخابات

گزارش تصویری کمال نیوز ؛

حضور آیت الله آملی لاریجانی در حوزه انتخابیه مسجد غریب الغربا آمل و شرکت در انتخابات

گزارش تصویری؛

توزیع صندوق های اخذ رای در آمل از نگاه دوربین بهروز خسروی

امام جمعه آمل در گفتگو با کمال نیوز:

حضور گسترده مردم در انتخابات نشانگر همدلی و وحدت ملت ایران است

امام جمعه دابو و دشت سر در گفتگو با کمال نیوز:

حضور حماسی در انتخابات زمینه ساز اقتدار روزافزون نظام اسلامی می شود

گزارش تصویری کمال نیوز

همایش بزرگ طایفه آملی در حمایت از دکتر یوسفیان/همه آمدند

کمال نیوز خبر می دهد؛

حمایت قاطع ستاد انتخاباتی سابق دکتر روحانی آمل از دکتر یوسفیان

گزارش تصویری کمال نیوز؛

بازديد بخشدار و همراه هيئت اجرايی از ستادهای نامزدهای انتخاباتی در بخش امامزاده عبدالله آمل

عباسعلی ابراهیمی:

به دلیل مقبولیت و کارآمدی دکتر یوسفیان و در حمایت از ایشان انصراف می دهم +بیانیه

کمال نیوز خبر می دهد؛

کاندیدای فراجناحی آمل در لیست حمایت جبهه ایستادگی ایران اسلامی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

آغاز کاوش باستانی شهر قدیم آمل با هدف احداث نخستین پارک باستان شناسی ایران +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

دیدار دکتر یوسفیان با جمعی کثیری از ورزشکاران و قهرمانان ملی آمل

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

هشدار دادستان آمل به کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس و حامیانشان

گزارش تصویری؛

تبلیغات انتخابات مجلس و خبرگان رهبری در آمل از نگاه دوربین بهروز خسروی

مدیر جهاد کشاورزی آمل خبرداد:

اعطای تسهيلات 32 ميلياردی احداث گلخانه به 23 بهره بردار آملی

کمال نیوز خبر می دهد؛

بازدید استاندار مازندران از حوزه انتخابیه شهرستان آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

اعلام حمایت اصلاح طلبان مازندران از دکتر یوسفیان ملا

نماینده مردم آمل در مجلس:

سیاست اعتدال، سیاست برتر است/پاسخ هایی در خصوص برجام ، فرودگاه آمل و عدم توسعه یافتگی مازندران

در گفتگو با کمال نیوز مطرح شد؛

انصراف تقوی پور از انتخابات / دکتر یوسفیان لایق و توانمند است

قابل توجه مردم هوشیار شهر هزارسنگر؛

تخریب گران انتخاباتی آمل و سیاه نمایی با راه های مختلف

کمال نیوز خبر می دهد؛

بیانیه و لیست انتخاباتی نامزدهای مورد حمایت جبهه متحد اعتدالگرایان و نخبگان مازندران / حمایت از دکتر یوسفیان ملا

آیت الله سیفی مازندرانی در آمل:

ولایت فقیه برگرفته از کلام ائمه اطهار است

مدیر آموزش و پرورش آمل خبرداد:

آمل برای اولین بار در استان مازندران طرح کوله کتاب را اجرا کرد

کمال نیوز خبر می دهد؛

آغاز کاوش شهر قدیم آمل توسط سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیش بینی شرایط جوی مازندران در چهار روز آینده

کمال نیوز خبر می دهد؛

لطف الله آجدانی دبیر جبهه متحد اعتدالگرایان مازندران شد

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:

قول می دهم صدای غرش هواپیما را نیز از آسمان این شهر خواهید شنید +اسناد

گزارش تصویری کمال نیوز ؛

حضور آیت الله آملی لاریجانی درجمع همشهریان حق شناس آملی

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

رفع مشکلات اقتصادی و تحقق رفاه مردم امری مهم است / ضرورت حضور بصیر و آگاهانه مردم در پای صندوق های رای

با حضور رییس قوه قضاییه صورت گرفت؛

برگزاری اولین همایش تخصصی مرکز کارشناسان رسمی دادگستری شمال کشور در مازندران+ عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مراسم دومین سالگرد پزشک متعهد بسیجی دکتر مهرداد جوادیان در آمل +عکس

کمال نیوزخبر می دهد؛

ساخت فیلم مستند همسفران به نویسندگی و کارگردانی جواد محمدی +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

اعلام حمایت جبهه تدبیر و توسعه مازندران از دکتر یوسفیان ملا

حامیان دولت تدبیر و امید از چه کسی در آمل حمایت خواهند کرد؟

نقش موثر و مهم یوسفیان در حمایت از دولت کنونی و ضرورت عدم شتابزدگی از سوی شورای هماهنگی اصلاح طلبان آمل

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

حضور پرشور و گسترده در پای صندوق‌های رأی خنثی‌کننده هجمه‌های دشمنان است

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل خبرداد:

اعلام شرایط برون سپاری جایگاه CNG شماره 1 سازمان تاکسیرانی

کمال نیوز خبر می دهد؛

نامزدهای نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی آمل مشخص شدند

کمال نیوز خبر می دهد؛

عضو شورای شهر بر اثر ضربات چاقو به کما رفت

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم تجلیل از پرستاران نمونه آمل

مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل خبرداد:

آغاز طرح ساماندهی و همسان سازی تابلوهای واحد های کسبی

کمال نیوز خبر می دهد؛

مراسم دومین سالگرد پزشک متعهد بسیجی دکتر مهرداد جوادیان +پوستر

یوسفیان ملا در روستای کوسه رز:

تبیین اهمیت پروژه های ملی و نقش آن در پیشرفت و توسعه پایدار آمل

گزارشی از گلایه های مردم از جایگاه های پمپ بنزین و CNG

رتبه بندی جایگاه های سوخت آمل روی کاغذ یا در عمل

معاون سیاسی استاندار مازندران:

فهرست نامزدهای تائید صلاحت شده مازندران بی تغییر ماند / انتقال دو نامزد به بابل و آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید امام جمعه دابو و دشت سر و فرماندار ویژه آمل از مراحل ساخت سردخانه صنعتی 5500 تنی سلیمی آمل + عکس

با حضور مدیرعامل اتحادیه آرامستان های کشور صورت گرفت؛

مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات فوتسال اتحادیه آرامستان های کشور در آمل +عکس

اختصاصی کمال نیوز؛

متن و حاشیه های نشست هم اندیشی کاندیدای انتخابات مجلس آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

در جلسه علنی شورای شهر آمل چه گذشت؟ +عکس

رییس اداره دامپزشکی آمل تاکید کرد:

برخورد قانونی با فروشندگان مرغ زنده در سطح شهر / توقیف 1500 قطعه مرغ مادر تخمگذار

مدیر عامل سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری آمل خبرداد:

پیشرفت 80 درصدی فیبر نوری نصب دوربین های پایش تصویری سطح شهر آمل

گزارش تصویری؛

یک روز در میان فرشته های نگهبان از نگاه دوربین بهروز خسروی

شهردار آمل خبرداد:

جمع آوری بیلبوردهای تبلیغاتی از حاشیه پل های تاریخی آمل +عکس

گزارشی از تعریض های غیر کارشناسی؛

تیر برق هایی که در وسط خیابان های آمل ایستاده اند

کمال نیوز خبر می دهد؛

نشست هم اندیشی سردفتران و دفتریاران شهرستان آمل برگزار شد +عکس

در زمان خواب مسئولین؛

فعالیت چراغ خاموش باند متکدیان سازماندهی شده در آمل

مدیر آموزش‌ و پرورش آمل خبرداد:

اعزام 160 نفر از دانش آموزان دختر به اردوی راهیان نور غرب کشور

کمال نیوز خبر می دهد؛

دوازدهمین همایش استاد چامه آملی برگزار می شود /پوستر

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

رمز ماندگاری انقلاب در حضور همیشه در صحنه مردم است / از حقوق مردم نمی گذریم

کمال نیوز خبر می دهد؛

بازدید رییس و اعضای شورای شهر و شهردار آمل از مرکز علمی کاربردی ساخا

گزارش تصویری کمال نیوز؛

افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی دهه فجر در لاریجان آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

یادواره 117 شهید والامقام حوزه حنین آمل با مداحی حاج صادق آهنگران

مدیر آموزش و پرورش آمل:

برنامه ریزی در راستای تحقق اهداف شهدا از وظایف مهم و اساسی است

گزارش تصویری کمال نیوز؛

یادمان استاد احمد محسن پور در فرهنگسرای نیاوران تهران از نگاه دوربین مجید روستایی

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مراسم افتتاح شعبه مدرن بانک دی در آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

یادواره 33 شهید گمنام آمل و شهدای پایگاه علامه جوادی آملی

مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل خبرداد:

برگزاری پنجمین دوره مسابقات فوتسال جام فجر و شهدای 6 بهمن در آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

حضور پرشور و حماسی مردم شهر هزارسنگر آمل در راهپیمایی روز 22 بهمن

نماینده مردم آمل در مجلس:

مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن به استقبال انتخابات رفتند

گزارش تصویری کمال نیوز؛

نمایش وحدت و همدلی مردم در راهپیمایی 22 بهمن دابو و دشت سر

گزارش تصویری کمال نیوز؛

حضور گسترده مردم امام زاده عبدالله در راهپیمایی روز 22 بهمن

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران در آمل:

راهپیمایی عظیم 22 بهمن نشانگر قدرت ولایت فقیه است

کمال نیوز خبر می دهد؛

اجتماع بزرگ روز 22 بهمن مردم دابو و دشت سر با سخنرانی جانشین پلیس راهور کشور

کمال نیوز خبر می دهد؛

یادواره 116 شهید والامقام حوزه حنین آمل با مداحی حاج صادق آهنگران /پوستر

همزمان با دهه فجر؛

مدرسه 6 کلاسه شهید مختار رضایی روستای سائیج محله بخش مرکزی آمل افتتاح شد +عکس

با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران؛

مراسم افتتاح خانه عالم روستای ترک کلا بخش مرکزی آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری همایش گفتمان انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در آمل+عکس

ریيس اداره تعاون روستايی آمل خبرداد:

انجمن خبرگان کشاورزی در شهرستان آمل تشکيل شد

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم یادمان سردار شهید رحمت الله محمدیان از شهدای جنگل آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری یادواره سردار شهید حسن اسماعیلی با سخنرانی استاد صمدی در آمل /پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

افتتاح 5 پروژه شهری دابودشت همزمان با دهه فجر +عکس

همزمان با دهه فجر؛

مراسم افتتاح دبیرستان شاهد پسر آمل برگزار شد +عکس

همزمان با دهه فجر؛

پروژه پرورش ماهی سردآبی در روستای نظام آباد دشت سر آمل افتتاح و به بهره برداری رسید +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

نشست هم اندیشی با حضور مدیران شرکت راهسازی و ساختمانی آورین دژ شمال +عکس

به همت سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل برگزار شد؛

اولین کارگاه آموزشی و نقاشی با محوریت حمل و نقل شهری مازندران در آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

اعلام عیدی کارمندان دولت در سال ۹۴

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازنگری طرح هادی روستای کلاکسر نیازمند همکاری فرمانداری و شهرداری آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

یادواره 33 شهید گمنام آمل و شهدای منطقه پایین بازار برگزار می شود /پوستر

همزمان با دهه فجر؛

مدرسه 6 کلاسه مولوی روستای کته پشت بخش مرکزی آمل افتتاح و به بهره برداری رسید +عکس

کمال نیوز خبرمی دهد؛

برگزاری یادواره 17 شهید مسجد خاتم الانبیاء و چهارشهید مظلوم یمنی +پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

آراد بهمن در یک بازی کاملا برتر تیم وتاک ساری را از پیش رو برداشت

گزارش تصویری کمال نیوز؛

نشست هم اندیشی معتمدان آمل با حضور دکتر یوسفیان و استاد داریوش ارجمند

استاد داریوش ارجمند:

احساس می کنم من هم وظیفه دارم به دکتر یوسفیان رای دهم

گزارش تصویری کمال نیوز؛

نمایشگاه صنایع دستی در آمل

کمال نیوز خبرمی دهد؛

اولین کارگاه نقاشی با محوریت حمل و نقل عمومی در آمل +پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

افتتاح پل محور روستایی ولیک آمل با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

۲۱ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در ادوار مختلف +تصاویر

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مراسم توديع و معارفه بخشداران دابودشت، دشت سر و لاريجان آمل +عکس

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

ضرورت حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن / سیاسیون خدا را فراموش نکنند

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری یادواره شهدای محله چاکسر آمل با حضور مدیرکل امور دولت وزارت دفاع +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

یادمان سردار شهید رحمت الله محمدیان در آمل برگزار می شود /پوستر

گزارش تصویری کمال نیوز؛

نمازجمعه این هفته دابو و دشت سر

گزارش تصویری کمال نیوز؛

افتتاح 8 کیلومتر از عملیات چهارخطه کردن محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی

با حضور وزیر راه و شهرسازی در آمل؛

8 کیلومتر از عملیات تعریض محور هراز افتتاح شد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای شهر دابودشت +عکس

با حضور اساتید دانشگاه های آزاد مازندران؛

نشست هم اندیشی علم و دین در حوزه علمیه امام حسن عسکری آمل برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران از پژوهشکده شمال مرکز انستیتو پاستور ایران در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

علی لاریجانی و جوان مخترع آملی /عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

نمازجمعه این هفته دابو و دشت سر با سخنرانی قبل از خطبه های دکتر یوسفیان ملا

کمال نیوز گزارش می دهد؛

شکست سنگین کاله مازندران در برابر ثامن الحجج خراسان

کمال نیوز خبر می دهد؛

بهره برداری از عمليات اجرايی تعريض 8 كيلومتر از محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی

شهردار آمل خبرداد:

با دستور ریاست قوه قضاییه، ساختمان زندان آمل تبدیل به فرهنگسرا می شود

کمال نیوز خبر می دهد؛

کاله مازندران و ثامن الحجج خراسان در مشهد به مصاف هم می روند

گزارش تصویری کمال نیوز؛

افتتاح پروژه های عمرانی و برنامه های روز دوم دهه فجر در آمل

رییس محیط زیست آمل خبرداد:

تعطیلی یک واحد کشتارگاهی متخلف / کشف و ضبط لاشه کل وحشی و دستگیری متخلف در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

یادواره شهدای دفاع مقدس روستای وازیک و اولین شهید مدافع حرم محمودآباد برگزار می شود /پوستر

رییس اداره دامپزشکی آمل خبرداد:

کشف و معدوم سازی 2880 کیلوگرم مرغ منجمد فاسد در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

صدور مجوز دو هفته نامه ویهان به مدیرمسئولی علی حبیب الله نتاج عمران

کمال نیوز خبر می دهد؛

حضور پهلوان آملی در دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای ورزش کشور با رهبری معظم انقلاب +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

جشنواره خیریه مجمع خیرین آمل با حضور هنرمندان برجسته کشور +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

هفتمین یادواره شهدای اسکومحله و یادمان شهدای مدافع حرم برگزار می شود /پوستر

همزمان با سالروز ورود تاریخی امام به میهن؛

زنگ انقلاب در دبیرستان شهید علی ملک زاده آمل نواخته شد +عکس

فرماندار ویژه آمل در جمع با خبرنگاران:

افتتاح پروژه های بیمارستان امام خمینی و فاز اول چهاربانده کردن محور هراز همزمان با دهه فجر +عکس

کمال نیوز خبرمی دهد؛

برگزاری اولین جلسه شورای مرکز رشد شهرستان آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

گام شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برای شاد کردن دل خانواده 4 معلول آملی +عکس

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل خبرداد:

آغاز ثبت نام طرح نوسازی تاکسی های فرسوده شهر آمل همزمان با دهه فجر

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل خبرداد:

ایجاد اشتغال برای 3 هزار و 400 نفر از مددجویان تحت پوشش

آیت الله جوادی آملی:

باید از کم کاری و بهانه تراشی دوری شود/ کسانی که متهم به اختلاس و بدرفتاری با نظام هستند بی آبرو می شوند

گزارش تصویری؛

آذین بندی مدارس آمل به مناسبت ایام دهه فجر از نگاه دوربین بهروز خسروی

در جلسه کارگروه اشتغال آمل مطرح شد؛

صندوق کارآفرینی امید آمل عملکرد رضایت بخشی ندارد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

ساخت فیلم مستند شیر کلهر به نویسندگی و کارگردانی جواد محمدی

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل خبرداد:

ایجاد بیش از 15 هزار فرصت شغلی برای متقاضیان کار

کمال نیوز گزارش می دهد ؛

درجلسه علنی شورای شهر آمل چه گذشت +عکس

لاریجانی خبرداد:

تصویب دانشکده علوم انسانی واحد آیت الله آملی در شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

شکست کاله مازندران در بازی نفس گیر با بانک سرمایه تهران

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری جشنواره خیریه مجمع خیرین آمل با حضور هنرمندان برجسته کشور /پوستر

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بار دیگر گاز در مدیریت بحران؛ قطع شد

محمدی با انتقاد از پخش فیلم اوباش در شب 6 بهمن:

حق مردم مازندران برخوردهای این گونه نیست

کمال نیوز خبر می دهد؛

یادواره شهدای محله چاکسر آمل برگزار می شود /پوستر

رییس اداره راه و شهرسازی آمل خبرداد:

افتتاح 6 پروژه راهسازی همزمان با دهه فجر در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

یازدهمین یادواره شهدای روستای کمانگرکلا دابو آمل برگزار می شود /پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

قطعی گاز آمل در شب سرد زمستانی و بلاتکلیفی مردم

کمال نیوز خبر می دهد؛

بازی کاله مازندران و بانک سرمایه تهران در آمل برگزار می شود

رییس جمعیت هلال احمر آمل خبر داد؛

جان دادن یک کوهنورد قله دماوند بر اثر پدیده هیپوترمی +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

یادواره سردار شهید همت الله متو در آمل +عکس

کمال نیوز خبرمی دهد؛

پذیرش بدون کنکور دانشجو در مرکز علمی کاربردی ساخا آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

یادواره شهدای مدافع حرم و شهر دابودشت برگزار می شود /پوستر

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

مدیران کشور جوابگوی فقر، بیکاری و مشکلات عدیده مردم باشند / رواج مدل‌های غربی فساد را در جامعه گسترش می دهد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

از روزهای کم‌فروغ هفته گرامیداشت حماسه مردم آمل تا نبود نگاه استانی مسئولان

کمال نیوز خبر می دهد؛

بیست و نهمین گرامی داشت معلم شهید یوسف شالیکار در آمل +عکس

کمال نیوز خبرمی دهد؛

اعزام دانش آموزان آملی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

افتتاح ساختمان جدید دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس

کمال نیوز خبر می دهد؛

آغاز کار مستند کهن شهر آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

افتتاح دبیرخانه اقتصاد دانش بنیان بسیج اساتید مازندران در دانشگاه فناوری های نوین آمل

گزارش تصویری کمال نیوز

دیدار آیت الله آملی لاریجانی با مدیران رسانه ای و شوراهای اسلامی مازندران

کمال نیوز گزارش می دهد؛

شکست کاله مازندران در برابر شهرداری ارومیه

کمال نیوز خبر می دهد؛

تجلیل از جانبازان حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل در روستای کلاکسر+عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

زنگ نمادین حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل در دبیرستان عصمتیه آمل نواخته شد+عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

همایش دیروز، امروز، فردا با حضور حسن عباسی در آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری هزار سنگر آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

کاله مازندران و شهرداری ارومیه به مصاف هم می روند

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم بزرگداشت حماسه ششم بهمن آمل با حضور رییس قوه قضاییه

کمال نیوز گزارش می دهد؛

دیدار مسئولان با خانواده های معظم شهدای حماسه ششم بهمن آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری سالگرد شهید احسان طاهری با سخنرانی امام جمعه دابو و دشت سر +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

همایش یاد یاران و مدافعان جنگل های شمال کشور در آمل برگزار شد+عکس

فرمانده انتظامی آمل:

حماسه ششم بهمن آمل درس بزرگ مردم به ضد انقلاب بود

گزارش تصویری؛

مهاجرت قوهای سیبری به شالیزارهای سرخرود مازندران از نگاه دوربین بهروز خسروی

مدیر جهاد کشاورزی آمل خبرداد:

50 پروژه کشاورزی در شهرستان در دست اجراء می باشد/ تحقق 80 درصدی اشتغال در بخش کشاورزی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 6 بهمن در بخش لاریجان +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

بیست و نهمین گرامی داشت معلم شهید یوسف شالیکار در آمل برگزار می شود /پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری همایش هر مسجد یک سنگر در آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

یادواره شهید احسان طاهری در آمل برگزار می شود +تصاویر دیدار با خانواده شهید

اطلاعیه شورای نگهبان؛

رسانه ها از گمانه زنی و شایعه پراکنی در زمینه تأیید صلاحیت ها پرهیز کنند

اینترنت؛ دوست یا دشمن؟

خطر نابودی ارتباطات انسانی در مازندران / وقتی همه چیز مجازی می شود

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

منطقه چلاو آمل از نگاه دوربین مجید روستایی

کمال نیوز خبر می دهد؛

همایش دیروز، امروز، فردا با حضور دکتر حسن عباسی در آمل /پوستر

مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل تاکید کرد:

تابلوهای تبلیغاتی در شهر آمل همسان سازی می شود

فرمانده پلیس راهور هراز خبرداد:

کاهش 48 درصدی تصادفات منجر به فوت در جاده هراز

کمال نیوز خبر می دهد؛

معارفه سرپرست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه فناوری های نوین آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

اردوی یک روزه نظام پرستاری شهرستان آمل به رینه لاریجان +عکس

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبرداد:

دستگیری دو اراذل و اوباش سابقه دار مازندرانی در آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری پنجمین یادواره 37 شهید محله اسپه کلا آمل

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل:

وجود 36 پارک محله در آمل / سرانه فضای سبز 3/6 مترمربع به ازای هر شهروند آملی

رییس مخابرات آمل خبرداد:

20 سایت جدید مخابراتی در آمل راه اندازی می شود

گزارش تصویری کمال نیوز؛

یادمان شهدای محله مسجد صاحب الزمان(عج) آمل

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

ضرورت بهره گیری از تقوای سیاسی / اتاق های فکر دشمنان به دنبال لطمه خوردن نظام در انتخابات است

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس تاکید کرد:

ولایت فقیه مظهر امنیت و اقتدار نظام اسلامی است

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

حماسه 6 بهمن آمل نشانگر هوشیاری و بصیرت مردم دیار علویان است

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری راهواره 330 کبوتر خونین بال فصل زمستان آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

آغاز ساماندهی تابلوهای تجاری در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

گامهای استوار شرکت آورین دژ شمال نمادی از تلاش و مدیریت جهادی +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

توانایی کم نظیر نوجوان دانش آموز آملی در بیان و نوشتن وارونه جملات +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

تشییع پیکر 4 شهید مقاومت مردمی یمن در آمل

در جلسه امداد حوادث جاده ای آمل مطرح شد؛

اهمیت چهاربانده کردن محور هراز در ایمنی راه و کاهش سوانح و ترافیک

کمال نیوز خبر می دهد؛

تقدیر استاندار مازندران از خدمات مدیریت آموزش و پرورش آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

مراسم وداع با 4 شهید مقاومت مردمی یمن در آمل

رییس اتحادیه علمای یمن در آمل:

مردم یمن پیروز نهایی جنگ با آل سعود هستند

قاسمی در آمل:

استکبار جهانی از وضعیت کنونی محور مقاومت هراسان است

کمال نیوز گزارش می دهد؛

پیروزی کاله مازندران در برابر بازرگانی جواهری گنبد

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری جشن گلریزان ضیافت مهر جهت کمک به جامعه هدف بهزیستی آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

اختتامیه دومین جشنواره موسیقی سرودهای حماسی و انقلابی بسیج هنرمندان مازندران در آمل +عکس

حاج قنبر ولایی خبرداد:

مجمع پیشکسوتان ورزشی شهدای لیتکوه تشکیل می شود

گزارش تصویری کمال نیوز؛

منطقه پلور آمل از نگاه دوربین مجید روستایی

دبیر دومین جشنواره هزارسنگر آمل خبرداد:

ارسال 450 اثر به دومین دوره جشنواره فرهنگی هنری هزارسنگر در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

پنجمین یادواره 37 شهید محله اسپه کلا آمل با سخنرانی مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح /پوستر

کمال نیوز گزارش می دهد؛

کاله مازندران و بازرگانی جواهری گنبدکاووس در آمل به مصاف هم می روند

قصه پرغصه کارخانه های نساجی پایانی ندارد؛

مدیریت تولید با تسهیلات بی حساب وکتاب بانکی!!!

ماجرای اولین پل عابر برقی آمل؛

مردمانی که در روز بارانی خیس آب می شوند!!!

رییس محیط زیست شهرستان آمل خبرداد:

دستگیری 4 شکارچی متخلف در آمل

رییس پلیس آگاهی مازندران خبرداد:

کشف 53 ميليون ريال چک پول تقلبی در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

آراد بهمن آمل و شهرداری مهاباد به مصاف هم می روند /پوستر

کمال نیوز خبر می دهد؛

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مدیر عامل جدید شرکت زربال +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

آشنایی با بارگاه امامزاده عباس(ع) سوته کلا آمل

به همت اتحادیه صنف مکانیک ومشاغل وابسته آمل صورت گرفت؛

برگزاری سمینار آموزشی تعمیرات خودروهای مدرن با همکاری شرکت جی آی تی کره جنوبی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مراسم شب وداع و تشییع 4 شهید مجاهد مقاومت مردمی یمن در آمل برگزار می شود

فرمانده نیروی انتظامی آمل در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

دستگيری سارق اموال داخل خودرو با 12 فقره سرقت / دستگیری سارق سيم برق با 15 فقره سرقت

کمال نیوز گزارش می دهد؛

پیروزی کاله مازندران در برابر شهرداری تبریز

کمال نیوز خبر می دهد؛

چه کسانی برای انتخابات مجلس آمل تایید صلاحیت شدند؟

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبرداد:

دستگیری شرور سابقه دار مازندرانی در آمل

با حضور اعضای شورای تامین شهرستان آمل؛

نشست هم اندیشی انتخابات و اخلاق رسانه ای برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

کمک حدود یک میلیارد و 200 میلیون ریالی آملی ها برای آزادی دو محیط بان

کمال نیوز گزارش می دهد؛

فعالیت چراغ خاموش معادن در قلب دماوند/ پاسخ محیط زیست

گزارش تصویری کمال نیوز؛

نمایشگاه عکس پرتره های داریوش منصوری در آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

کاله مازندران و شهرداری تبریز به مصاف هم می روند

کمال نیوز خبر می دهد؛

تکریم و معارفه سرپرست امور پژوهش و فناوری دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

ترکستان به‌جای بهارستان؟! عاقبت برخی از نامزدها در مازندران / سوءاستفاده از نام شهیدان ملی

یوسفیان ملا در روستای کلاکسر تاکید کرد:

تخریب گران برنامه مدونی برای ارائه ندارند / مردم بهترین قضاوت کننده هستند

گزارش تصویری کمال نیوز؛

طبیعت زیبای رزکه آمل از نگاه دوربین حسین رضوانیان

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید دهیاران بخش دشت سر از پروژه راه آهن برقی آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

رنج نامه پرستار بالین آملی به رییس سازمان نظام پرستاری کشور

امام جمعه دابو و دشت سر مطرح کرد:

چه کسانی را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنیم؟ / دستگیری نظامیان آمریکایی نشانگر اقتدار نظام اسلامی است

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری سی و دومین سالگرد شهادت شهید قربانعلی مسافر با سخنرانی مسئول دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

عنایت الله تورنگ مدیرعامل شرکت زربال شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

رونمایی از آلبوم " روزهای تردید " اثر محسن مرعشی در آمل +عکس

کمال نیوز منتشر می کند؛

گفتگوی تفصیلی با ساره ملاآقاجانزاده نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری دروه آموزشی مبانی گودبرداری، ژئوتکنیک و سازهای نگهبان توسط سازمان عمران شهرداری آمل+عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

تشکیل ستاد گرامی داشت دهه فجر و حماسه 6 بهمن در اداره اوقاف و امورخیریه آمل

فرماندار ویژه آمل مطرح کرد:

حماسه ششم بهمن نيازمند يک کار بنيادی است

مدیرجهاد کشاورزی آمل خبرداد:

18/5 درصد گوشت مرغ مازندران در آمل تولید می شود / رتبه اول توليد مرغ در مازندران

ذبیح الله اکبرزاده تاکید کرد:

یک نماینده با قدرت کامل می تواند جلوی فساد را بگیرد

کمال نیوز خبر می دهد؛

معاون مازنی وزیر امور خارجه عزادار شد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

شکست کاله مازندران در برابر پیکان تهران

کمال نیوز گزارش می دهد؛

پول کثیف؛ زمینه‌ساز بداخلاقی انتخاباتی /‌ تخریب و توهین از مظاهر تبلیغات در آمل

از سوی فرماندار ویژه آمل؛

جزییات شعبات و صندوق های اخذ رای در آمل اعلام شد

در مرکز نمایشگاههای تخصصی آمل صورت گرفت؛

افتتاح نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی،جهیزیه عروس و فرش +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

کاله مازندران و پیکان تهران به مصاف هم می روند

رونق مهربانی در بازار چهارسوق آمل؛

نیاز نداری بزار، نیاز داری بردار!

یوسفیان ملا خبرداد:

دیدار اعضای فراکسیون حقوق بشر مجلس با آیت‌الله آملی لاریجانی

مشاوره سلامت در کمال نیوز؛

چگونه از ابتلا به سرطان پیشگیری کنیم / راه‌های طبیعی درمان کمبود کلسیم در بدن / نگرانی‌های بی‌مورد را از خود دور سازید

کمال نیوز گزارش می دهد؛

افتتاح 23 کیلومتر از محور تعریضی جاده هراز +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

فعالیت های ورزشی و تفریحی تیم دوچرخه سواری ثامن الائمه آمل

به منظور عملیات تعریض و بهسازی؛

محور هراز به مدت یک ماه شب ها مسدود می شود

گزارش تصویری کمال نیوز؛

برگزاری مراسم بزرگداشت امیر کبیر در دانشگاه شمال

ساره ملا آقاجانزاده مطرح کرد:

ضرورت حضور بیشتر بانوان در عرصه های اجتماعی شهر / حل بیکاری و طلاق اولویت دارد

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس:

امام زاده هاشم متعلق به آمل است

کمال نیوز خبر می دهد؛

معروفی که به سادگی از کنار آن می گذریم +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل چه گذشت؟ +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

کنسرت محسن یگانه در سالن اریکه آریایی آمل

رییس جمعیت هلال‌ احمر آمل خبرداد:

مسدود شدن جاده هراز / 150 ماشین گرفتار در برف نجات یافتند +عکس

یوسفیان ملا در روستای بوران:

آمل دارای 18 پروژه ملی است +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مسابقات فوتسال چمنی جام پرستاران ولایت مدار در آمل +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

راهپیمایی اعتراض آمیز مردم آمل در محکومیت اعدام شیخ نمر

گزارش تصویری کمال نیوز؛

راهپیمایی نمازگزاران جمعه دابو و دشت سر در محکومیت آل سعود

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

مسئولان ساده زیستی را سرلوحه امور خود قرار دهند / دشمنان از طریق جنگ نرم به دنبال تضعیف اعتقادات دینی هستند

با حضور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس؛

نشست بررسی مسائل و مشکلات روستای چنگمیان بخش دشت سر آمل برگزار شد +عکس

مدیرکل ارشاد مازندران در جمع خبرنگاران آمل:

20 درصد از درآمد آگهی ها را به حساب خبرنگاران واریز می‌کنیم / دغدغه مالی خبرنگاران بسیار مورد توجه است

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید رییس ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پژوهشکده شمال کشور انیستیتو پاستور در آمل+عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آمل +عکس

معاون فرمانداری ويژه آمل خبرداد:

تشکیل گارد جنگل برای اطفای حريق جنگلهای آمل

مسئولان آمل خواستار شدند؛

دغدغه استانی گرامی داشت حماسه ششم بهمن وجود داشته باشد

کمال نیوز خبر می دهد؛

والیبالیست های کاله مازندران یزدی ها را با شکست بدرقه کردند

نماینده مردم آمل در مجلس:

به وزیر ارشاد اجازه ندادند کار خود را انجام دهد / اصلاح قانون دستگاههای نظارتی در دستور کار قرار دارد

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری همایش گفتمان انقلاب اسلامی و گرامی داشت شهید باقرالنمر در آمل +عکس

سه خبر از نیروی انتظامی آمل؛

دستگيری کلاهبردار 12 ميلياردی / كشف 3 تن چوب آلات جنگلی قاچاق / دستگيری عامل شرارت و درگيری

گزارش تصویری کمال نیوز؛

جشنواره خیریه غذا در پیش دبستانی و دبستان غیردولتی فرزندان ایران

کمال نیوز خبر می دهد؛

کاله مازندران و آرمان ورزشی ارکان یزد در آمل به مصاف هم می روند

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در آمل:

اختلاف سلیقه های سیاسی سبب تنگ نظری در انتخابات نشود / حکومت بدون عدالت مفید برای جامعه نیست

گزارش تصویری کمال نیوز؛

یادمان دکتر سید محمدرضا مرعشی با حضور سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در آمل

گزارش تصویری کمال نیوز؛

تشییع پیکر شهید بیژن حافظی در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

حریق در رستوران نصرت شاندیز آمل +عکس

نماینده مردم ساری خبرداد:

ادامه منوریل آمل به ساری در اولویت بودجه 95 مازندران

گزارش تصویری کمال نیوز؛

جشن گلریزان انجمن ام اس شهرستان آمل

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران:

افرادی را انتخاب نکنید که دنبال ورود مک دونالد آمریکایی به کشور هستند / ضرورت هوشیاری مردم در برابر فتنه جدید +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

اجرای ساماندهی پياده روهای هسته مرکزی شهر آمل توسط سازمان عمران آغاز شد

شهردار آمل:

اجرای پروژه های بزرگ شهری رضایت مندی مردم را در پی داشته است

در جلسه شورای بهداشت آمل مطرح شد؛

موج دوم آنفلوآنزا در راه است / ضرورت فرهنگ سازی تفکیک زباله خشک و تر

مدیرعامل انجمن معلولان توانای آمل:

آمل میزبان مسابقات والیبال نشسته مازندران شد

کمال نیوز خبر می دهد؛

توضیحات رییس کمیته زمین خواری مجلس درباره زمین خواری در مازندران، گیلان و گلستان

رییس مرکز پژوهش های شورای شهر آمل خبرداد:

خرید دو بنای تاریخی شهر آمل در جهت مرمت و بازسازی

کمال نیوز خبر می دهد؛

قاتل بانوی جوان میاندورودی به دار مجازات آویخته شد +عکس

فرماندار ویژه آمل مطرح کرد:

کوتاهی مسئولان در ترویج فرهنگ نماز پذیرفتنی نیست +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

پیروزی کاله مازندران در برابر آلومینیوم المهدی هرمزگان

کمال نیوز خبر می دهد؛

افتخار آفرینی یک هنرمند آملی در جشنواره جهانی روز تایپوگرافی 2016 هندوستان

کمال نیوز خبر می دهد؛

دستور وزیر بهداشت برای راه اندازی رشته پزشکی در آمل +سند

گزارش تصویری؛

دیوار و یخچال مهربانی در آمل از نگاه دوربین فائزه سلیمی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مراسم تجلیل از مهندسین حامی پروژه مرکز شیرخوارگان امام سجاد(ع) آمل برگزار شد+عکس

بخشدار دشت سر خبرداد:

احداث مجهزترین پایانه مسافربری بخش کشور در دشت سر

مدیر حوزه علمیه امام حسن عسکری آمل:

شهادت شیخ نمرها نشانگر صدور انقلاب اسلامی است

کمال نیوز خبر می دهد؛

کاله مازندران و آلومینیوم المهدی هرمزگان در بندرعباس به مصاف هم می روند

گزارش تصویری؛

صید ماهی استخوانی در دریای مازندران از نگاه دوربین بهروز خسروی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

اورژانس هوایی 115 نجات‌گر 221 مصدوم تروما تصادفات محور هراز

ذبیح الله اکبرزاده مطرح کرد:

اگر من منتخب شوم در این شهر هیچ تخلفی نخواهید دید / افتخارم این است که در خدمت نظام ولایی هستم

کمال نیوز خبر می دهد؛

تساوی ارزشمند آراد بهمن آمل مقابل شهرداری اردبیل/ زمین و زمان جمع شدند ولی باز هم حریف آراد نشدند

رییس کل دادگستری مازندران در آمل:

رفع مشکلات صنعت مازندران نیازمند کمک همه دستگاههای استان است

کمال نیوز گزارش می دهد؛

دیدار نماینده مردم آمل در مجلس با دو جانباز مدافع حرم آملی +عکس

با حضور رییس پارک علم و فناوری مازندران؛

نشست مجمع خیرین علم و فناوری مازندران در بخش دشت سر آمل برگزار شد +عکس

با حضور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس؛

نشست بررسی مشکلات روستای پاشاکلا دابودشت برگزار شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در دابودشت +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در آمل +عکس

مدیرکل اوقاف مازندران در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

تدفین پیکر 4 شهید یمنی و 1 شهید گمنام در بقعه ناصرالحق آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

برگزاری مسابقات کاپ آزاد تک لیفت در مجتمع ورزشی خورشید آسمان آمل +عکس

با حضور مدیرکل ثبت احوال مازندران؛

مراسم تقدیر از ثبت یاران نمونه شهرستان آمل برگزار شد +عکس

به همت خیر نیک اندیش حاج سید عباس محسنی صورت گرفت؛

افتتاح مجتمع عام المنفعه مذهبی فرهنگی درمانی صاحب الزمان(عج) آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای سوادآموزان شهرستان آمل +عکس

رییس شورای شهر آمل تاکید کرد:

حماسه 9 دی نقطه عطف حضور مردم در پاسداشت ارزش های والای انقلاب است

نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد:

اشتغال آفرینی برای 1700 نفر با افتتاح بیمارستان امام خمینی / آغاز مطالعات ساخت بیمارستان 500 تختخوابی آمل با موافقت وزیر

کمال نیوز خبر می دهد؛

افتتاح خانه هلال و مديريت بحران روستايی در بخش امامزاده عبدالله آمل +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

خط و نشان تیم آراد بهمن آمل برای تیم های لیگ دسته یک فوتبال امیدهای کشور

کمال نیوز خبر می دهد؛

نشست هم اندیشی روسای شوراهای اسلامی بخش دشت سر آمل برگزار شد +عکس

در نشست بررسی مشکلات روستای قلعه کش تاکید شد؛

روستای قلعه کش بخش دشت سر آمل می تواند به قطب گردشگری تبدیل شود +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

برگزاری مانور اسکان اضطراری مدیریت بحران در آمل +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

شکست کاله مازندران در برابر متین ورامین در آمل

کمال نیوز خبر می دهد؛

میزبانی تیم فوتبال آراد بهمن مازندران از شهرداری ارومیه در آمل +پوستر

در سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی تاکید شد؛

کارنامه پیشرفت سواد آموزی آمل در مازندران چشمگیر است

معاون سواد آموزی مازندران در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:

اجرای طرح کتابت قرآن توسط آموزش دهندگان سواد آموزی مازندرانی / تشریح برنامه های هفته سواد آموزی

با حضور رییس قوه قضاییه؛

کلنگ ساخت فرهنگ سرای مشاهیر و مقاومت اسلامی آمل زده می شود +عکس

رییس اداره دامپزشکی آمل خبرداد:

شش ماه حبس برای جعل مهر بهداشتی دامپزشکی توسط یکی از قصابان آمل

کمال نیوز گزارش می دهد؛

کاله مازندران و متین ورامین در آمل به مصاف هم می روند

کمال نیوز خبر می دهد؛

همت و اراده شورای شهر رینه آمل به همراهی با ورزش های زورخانه ای

پس از بی نتیجه ماندن شکایت با بسته شدن کوچه:

داد ساکنان آفتاب 44 آمل در آمد

رییس پلیس فتا مازندران:

مخالف فضای مجازی نیستیم ولی هتک حرمت، خط قرمز پلیس فتا است

کمال نیوز گزارش می دهد؛

در جلسه کارگروه اجتماعی استانداری مازندران در آمل چه گذشت؟ +عکس

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش مازندران در آمل خبرداد:

98 درصد مردم مازندران با سواد هستند / خانواده خود را با سواد کنید و پاداش بگیرید +عکس

کمال نیوز گزارش می دهد؛

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهر دابودشت آمل معرفی شد +عکس

امام جمعه دابو و دشت سر در خطبه های نمازجمعه:

تخریب های انتخاباتی فضای مجازی در شأن مردم آمل نیست / فتنه جدید تنزل جایگاه خبرگان رهبری است

کمال نیوز خبر می دهد؛

ثبت نام 27 نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه آمل و لاریجان +جزییات

امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه:

ضرورت اخلاق محوری کاندیدای انتخابات مجلس / رویکرد گروه های تکفیری مقابله با وحدت جهان اسلام است

کمال نیوز گزارش می دهد؛

بازدید مهندسین آمل از مراحل اجرایی قطار برقی و سد هراز +عکس

گزارش تصویری کمال نیوز؛

ششمین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس در آمل

یوسف شکری پس از ثبت نام در انتخابات مجلس:

مورد استقبال صاحب نظران اصلاحات هستم / ضرورت توجه به سرمایه گذاری

سید مهدی کاظمی دینان پس از ثبت نام در انتخابات مجلس:

شایسته سالاری در میان مدیران تقویت شود / ضرورت ترویج عدالت گرایی

مریم پروین پس از ثبت نام در انتخابات مجلس:

رفتار صحیح انتخاباتی سرلوحه کاری ما است / ضرورت تقویت حضور بانوان در مجلس

کمال نیوز خبر می دهد؛

مرگ 11 نفر براثر آنفلوانزا در مازندران / ضرورت رعایت توصیه های بهداشت فردی

کمال نیوز گزارش می دهد؛

پیروزی مقتدرانه کاله مازندران در برابر گوهر کویر زاهدان

کمال نیوز گزارش می دهد؛

کسب رتبه اول مدرسه نمونه پژوهش محور مازندران توسط مدرسه دولتی فرهنگ آمل +عکس

همزمان با هفته ايمنی زلزله و بلايای طبيعی؛

مانور وحدت 25 در محور هراز عملياتی شد +عکس

کمال نیوز خبر می دهد؛

اعضای ستاد انتخابات شهرستان آمل معرفی شدند +اسامی

کمال نیوز خبر می دهد؛

ثبت نام دکتر احمد خضرایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه آمل و لاریجان +عکس

4 خبر از نیروی انتظامی آمل؛

دستگیری کيف قاپ حرفه ای با 19 فقره سرقت / دستگيری عامل افيونی با 8 کيلو گرم مواد مخدر / دستگيری سارق مغازه با 13 فقره سرقت / شيشه عمر باند کامی شيشه بُر شکسته شد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

تیم آراد بهمن آمل از جهنم تبریز یک امتیاز ارزشمند کسب کرد +عکس

نماینده کانونهای تبلیغاتی آمل در گفتگو با کمال نیوز:

نگذاریم تبلیغات مورد بی مهری قرار گیرد

کمال نیوز گزارش می دهد؛

کاله مازندران و گوهر کویر در زاهدان به مصاف هم می روند

کمال نیوز خبر می دهد؛

شروع به کار شورای هماهنگی اصولگرایان آمل با حضور رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران

کمال نیوز خبر می دهد؛

پیام رییس اداره اوقاف آمل در پی شهادت اسماعیل خانزاده از خادمان افتخاری آستان امامزاده عبدالله

گزارش تصویری کمال نیوز؛

صید ماهی در محمودآباد از نگاه دوربین نرگس کریمی