تعطیل کردن مراکز تولیدی آب درآسیاب ریختن دشمنان است

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات کشور : تعطیلی واحد تولیدی خط قرمز است تولید باید بشود که ستون فقرات وعمود انقلاب است که بارها مقام معظم رهبری تاکید کردند .

درکارم فراجناحی هستم

مدیر جدید آموزش وپرورش آمل : درکارم فراجناحی هستم وکسانیکه چشم پاک ، دست پاک وانگیزه خدمت دارند دست شان را می بوسم واگر هر جناحی باشند فرقی برایم ندارد .

رشد و شکوفایی کشور در سایه بهره‌گیری از ظرفیت‌های دانش بنیان است

مدیر عامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران خاطرنشان کرد : توقع ما این است که عزیزان مسئولی که آمدند و پشت میز خدمت و نشسته اند از قالب شعار خارج شوند و عملیاتی شوند ببینند نخبگان ما چه مشکلاتی دارند.

گزارش تصویری کمال آنلاین : رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی باحضور گروه های جهادی شهرستان آمل

رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی باحضور گروه های جهادی شهرستان آمل با حضور سرپرست فرمانداری ویژه آمل ، فرماندهی سپاه ناحیه آمل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ذرسپاه آمل وروسای ادارات درحسینیه سپاه آمل برگزارشد

هلدینگ اکسین با مشارکت های خیرخواهانه خود برکت شهرستان آمل است

رییس ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان آمل گفت: دکتر حمید طاهری پور از سرمایه های گرانقدر شهرستان آمل هستند که همواره در کارهای خیریه و کمک به ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان پیشگام می باشند و از هیچ کمکی دریغ نمی کنند.

رسیدن به توسعه‌ پایدار در بخش کشاورزی از طریق ترویج و آموزش میسّر است

درسومین جلسه کارگروه کشاورزی شهرستان آمل با حضوررئیس کمیسیون تخصصی کشاورزی،آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی مازندران ، سرپرست فرمانداری ویژه آمل ، روسای جهادکشاورزی ودامپزشکی و مسئولین تشکلهای کشاورزی در دفترنمایندگی اتاق بازرگانی مازندران درشهرستان آمل برگزارشد

انتقاد مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل ازبسته بودن مرکز شیمی درمانی

مسعود نیکپور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: همه وظیفه داریم بعنوان بازوان نظام باشیم اما مسئولین هم نباید شانه خالی کنند که 9 سال پیش کار ساخت مرکز شیمی درمانی به اتمام رسید و 4 سال قبل باحضور وزیر وقت بهداشت افتتاح گردید و سوال ما این است چرا درب آن بسته است؟

نقد مهندس بهزاد جوادیان در خصوص طرح استصال گازوئیل از زباله درآمل

اخه چرا اینقدر ساده به شعور مردم توهین می کنند ؟؟؟؟؟

مسئولان به حوزه پسماند مازندران توجه جدی‌تری داشته باشند

نماینده ولی‌فقیه در مازندران : گرچه در حوزه پسماند با توجه به مسائل زیست‌محیطی مشکلاتی را شاهدیم که در این زمینه‌ها دولت محترم و مسئولین باید تصمیمات جدی‌تری بگیرند.

ضیافت افطاری درشب مهربانی برای کودکان کار آمل

در آستانه شب شب میلاد کریم اهلبیت امام حسن مجتبی با همکاری اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل وموسسه خیریه حضرت زینب س آمل ضیافت افطاری به وسعت شهردرشب مهربانی برای کودکان کارو فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست درمرکز افق امام زاده ابراهیم آمل پهن شد .

مسجد محلات کانون و مبدا همه تحولات مهم درشهرها و کشور بودند

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران: توسعه و ترویج دین مرهون مجاهدت‌های روحانیون شجاع ومبارزی بوده که نام نیک آنها درتاریخ این کشور جاودانه است ومردم ما امروز حضور روحانیونی را با این ویژگی‌ها و مردمی بودن را درکنار خود پذیرا هستند.

زیرسازی و آسفالت معابر خاکی درون شهری در 6 ماهه نخست سال

شهردار آمل در این جلسه از زیر سازی و آسفالت معابر خاکی درون شهری در 6 ماهه نخست سال 1401 خبر داد و افزود: 200هزار متر مربع معابر خاکی درون شهری در مناطق 1و2محدوده شهری وجود دارد که بنا داریم در 6 ماهه نخست سال 1401 عملیات زیر سازی و آسفالت آن را انجام دهیم.

اجرای کشت قراردادی راهی برای برون رفت از کشاورزی سنتی

دکتر اسماعیل یزدان پناه مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت وپایانه صادرات برنج ایران : اگر می خواهیم به تولید پایدار وخودکفائی برنج برسیم حتما باید تمام زنجیره وحلقه های آنرا کامل ببینیم و یکی از موارد مهم آن دانش بنیان بودن است

بزودی تکلیف معلمان غیررسمی آموزش و پرورش درمجلس مشخص می شود

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: در کنار سایر موضوعات مطرح شده در جلسه ، موضوع تعیین تکلیف معلمان غیررسمی آموزش و پرورش نیز مطرح و عنوان شد که در این زمینه طرحی ازجانب کمیسیون به زودی راهی صحن علنی مجلس می‌شود./

امروز نیروی قدس و پاسداران انقلاب اسلامی در صف مقدم ایمان و اعتقاد قرار دارند.

معاون عملیات نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: به برکت انقلاب اسلامی و نیت استکبارستیزی جمهوری اسلامی امروز نیروی قدس در بیرون از خاک جمهوری اسلامی مجاهدان و علاقمندانی به فرهنگ مقاومت دارد.

سردار حاج محمدرنجبر، بی ادعا و پاک دست از دنیا رفت

امام جمعه آمل هم درآیین تشییع سردار محمد رنجبر، درگذشت این جانباز سرافراز وحضورپرشور مردم دراین مراسم را نشانه علاقمندی مردم به سیره و راه شهدا و وفاداری آن‌ها به فرماندهان بی ادعا وپاک دست دوران دفاع مقدس بیان کرد.

چرا دانش بنیان‌ها، راهبرد عبور از چالش‌های اقتصادی هستند؟

۱۴۰۱، سال اول قرنِ ۱۵ هجری شمسی؛ نوروز امسال رهبر معظم انقلاب با نامگذاری هوشمندانه سال، بار دیگر بر مساله تولید تاکید کردند، البته بر لایه و چهره جدیدی از تولید یعنی تولیدِ «دانش‌بنیان» و «اشتغال‌آفرین».

مازندران درصدر آمار سفرهای نوروزی کشور قرار گرفت

روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در بازدید از محور هراز؛ از قرار گرفتن این استان در صدر آمار سفرهای نوروزی تا امروز خبرداد.

مساله معدن چلاو آمل به صورت ویژه در دستور کار قرار می گیرد

ناصر اکبرزاده، نماینده ویژه استاندار در مبارزه با جنگل خواری، کوه خواری و تعرض به منابع طبیعی، گفت: مساله معدن چلاو آمل به صورت ویژه در دستور کار استانداری مازندران قرار می گیرد. ‎

تنها راه دستیابی به پیشرفت عادلانه تقویت تولید دانش‌بنیان است

رهبر انقلاب با تأکید بر این واقعیت که دستیابی به پیشرفت عادلانه در اقتصاد و حل مشکل فقر فقط از مسیر تقویت تولید دانش‌بنیان می‌گذرد، گفتند: تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان باید افزایش یابد.

12345678910...