جنگ به آموخت که باید روی پای خود بایستیم

وی ادامه داد: اقتدار امروز ما در صحنه دریا نتیجه رشادت‌ها و افتخار آفرینی‌های رزمندگان ما در دفاع مقدس است. جنگ دانشگاه بود و به ما آموخت که باید روی پای خودمان بایستیم

گزارش تصویری کمال آنلاین ؛ دیدار فرماندار ومدیران با سرکارخانم ساروی پیشکسوت خبری شهرستان آمل

شریعت فرماندار ویژه آمل با همراهی سرکارخانم حق شناس معاونت فرمانداری ، امیر نیا رئیس ارشاد ، دکتر آسوری مدیرعامل انجمن آرین ، مهندس فیاض رئیس اداره برق, غلامی مسئول دفتر نمایندگی خانه مطبوعات آمل وجمعی از خبرنگاران با سرکارخانم ساروی از خبرنگاران پیشکسوت آمل که در بستری بیماری هستند ملاقات کردند ودستورات لازم ازسوی فرماندار برای پیگیر مشکلات ایشان داده شد

حماسه 8 سال دفاع مقدس برگ زرین ملت ایران است

حسینیان ادامه داد : ماندگاری دفاع مقدس سند گویا و مانایی است که هر ساله باید بین هر ایرانی و غیرایرانی شکل گرفته و پیروزی کشورمان با دست خالی مقابل کل دنیا به جهانیان معرفی شود.

بیش از 5600 برنامه هفته دفاع مقدس در مازندران اجرا می‌شود

ملکی به تقارن چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس با اربعین حسینی اشاره کرد و ما مقتدریم را شعار هفته دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: 13 کمیته برای برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس تشکیل شد.

توزیع ۷۰۰ بسته تحصیلی بین دانش آموزان محروم در مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع ۷۰۰ بسته تحصیلی بین دانش‌آموزان کم‌برخوردار مازندران خبر داد و ارزش آن را یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال ذکر کرد.

دریافت هزینه موقع ثبت نام بابت کمک به مدرسه ومشارکت مردمی می باشد

مدیر آموزش وپرورش آمل خبرداد ، هرگونه مشارکت برای تأمین هزینه‌های مدرسه داوطلبانه بوده و اجباری نیست و دانش‌آموزان مدارس دولتی به هیچ وجه مجبور نیستند وجهی را برای ثبت‌نام بپردازند البته به جز هزینه کتاب و بیمه.

صفحات هفته نامه آوای کمال شماره 201 مورخ 1400/6/27

آوای کمال 4 ساله شد/قفل بی مهری مسکن 120 واحدی شهرک پارسیان آمل باز شد/بهبود کیفیت خدمات و جلب رضایت مشتریان از اهداف مهم بانک توسعه تعاون شعبه امام رضا آمل/اشکهایی که حسنی، شهردارسابق امام زاده عبدالله را بدرقه کرد

آوای کمال 4 ساله شد

از همه مدیران، شرکت های خصوصی، مراکز توزیع، چاپخانه، عوامل مجموعه و مردم عزیز که در کنار ما و حمایتگرمان بودند، نهایت قدردانی و سپاس را داریم زیرا توجهات ارزشمند آنان؛ قوت قلب و مایه افتخار مدیران این گروه رسانه ای خواهد بود.

قهرمانی والیبال ایران در آسیا/ انتقام المپیک و شکستن طلسم فینال

تیم ملی والیبال که در بازی‌های المپیک توکیو برابر ژاپن شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت، با پیروزی در فینال قهرمانی آسیا هم انتقام این شکست را گرفت و هم طلسم نبردن در فینال را شکست.

پیام مسئول دفتر نمایندگی خانه مطبوعات آمل بمناسبت چهارمین سال انتشار هفته نامه آوای کمال

این توفیق و بالندگی میسر نمی شد مگر با پشتوانه پشتکار پدر وپسر عزیزکمالی و بهره گیری ونیازسنجی درست از مخاطبان که جایگاه خود را در میان دیگر هفته نامه های همسو کاملا متمایز کردند.

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بمناسبت چهارمین سال انتشار هفته نامه آوای کمال

چهارمین سال فعالیت هفته نامه آوای کمال را به مدیر مسئول محترم وتمامی تلاشگران این نشریه تبریک گفته ضمن تشکر وقدر دانی از زحمات آنان سعادت وسلامتی این عزیزان را از خداوند منان مسألت می نمایم.

قفل بی مهری مسکن 120 واحدی شهرک پارسیان آمل باز شد.

/ با پیگیری های متعهدانه مهندس حاج قاسمعلی حیدری انبوه سازباسابقه درخشان آملی امیدها دوباره به این پروژه ومالکان بازگشت

حسین کاظمی مربی آملی تیم ملی والیبال درگذشت

حسین کاظمی مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از مدت‌ها درگیری وتحمل بیماری سرطان، درگذشت.

کشاورزان هرکز راضی به گران شدن غیر واقعی برنج نیستند

دکتر سیداسماعیل یزدان پناه مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران : مطمئنا باشید اگر این حمایت ها صورت نگیرد امینت غذایی کشور با فروش زمین های شمال و تبدیل به ویلا به مخاطره می افتد.

محمد خسروی به عنوان شهردار رینه منصوب ومشغول بکار شد

با حکم استاندار مازندران محمد خسروی به عنوان شهردار رینه منصوب ومشغول بکار شد

برنامه ریزی مانع روزمرگی در روابط عمومی است

مدیریت ارتباطات و روابط عمومی شهرداری آمل گفت؛ برنامه ریزی نقشه راه روابط عمومی است و مانع روزمرگی می شود.

افتتاح نوزدهمین مرکز تجمیع واکسن کرونا مازندران درآمل

سردار سیاووش مسلمی، فرمانده سپاه کربلای مازندران : با کمک سپاه و مرکز بهداشت و درمان شهرستان آمل در مجموع روزانه حدود ۳ هزار تزریق واکسن در این مراکز انجام خواهد شد.

۷۰۹ اثر به جشنواره فانوس در مازندران ارسال شد

معاون هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران از ارسال ۷۰۹ اثر هنری به دبیرخانه استانی جشنواره فانوس در استان خبر داد.

توجه به شورایاری محلات در دستور کار قرار گیرد

وی با تاکید بر اینکه توجه ویژه به شورایاری محلات باید در دستور کار قرار گیرد تصریح کرد : برای بررسی و رفع مشکلات باید از شورایاران کمک گرفت زیرا آنها از دل مردم هستند و بهتر می توانند مشکلات و مطالبات مردم را به شورا منتقل کنند .

مهدی غلامی سکاندار خانه مطبوعات آمل شد

علیرضا شریعت فرماندار ویژه آمل با قردانی از زحمات آقای قربانی انتخاب آقای غلامی رابه فال نیک می گیریم گفت : در این زمانه خبرنگاران حرفه ای کسانی هستند که با نگاه متفاوت به دنبال حل مشکلات مردم هستند ومشکلات را سریعتر از مردم درک وپیش بینی می کنند .