احمد اکبری چهره هفته شهرستان آمل در گفتگو با سرویس انتخاب چهره هفته هفته نامه آوای کمال بیان نمود: مدت 6 سال است مشغول کار جهادی هستم و 1 سال می باشد موسسه خیریه حضرت زینب کبری(س) را تاسیس نمودیم.

احمد اکبری چهره هفته شهرستان آمل در گفتگو با سرویس انتخاب چهره هفته هفته نامه آوای کمال بیان نمود: مدت 6 سال است مشغول کار جهادی هستم و 1 سال می باشد موسسه خیریه حضرت زینب کبری(س) را تاسیس نمودیم.

وی بیان داشت: اولین فعالیت کاری ام در زلزله بم بود و در سیل آق قلا، خوزستان، پل ذهاب و... حضوری فعال داشتم.

اکبری افزود: در جریان کرونا به استان گلستان رفتم و در کمک رسانی و تولید مواد ضدعفونی کننده با گروه حاج مهدی مختاری همکاری نمودم و سپس به شهر آمل بازگشتم و در ستاد مردمی کرونا با دوستان عزیز در تکیه آملی فعالیت کردم.

این جوان نیکوکار و خیراندیش شهرمان ادامه داد: در بیمارستان امام خمینی به صورت جهادی در قسمت خدمات بخش قلب فعالیت داشتم و بعد از تعطیلی نسبت به سمپاشی خیابان های سطح شهر با گروهمان اقدام می نمودیم.

وی گفت: این تیم گسترش پیدا کرد و بعد از شنیدن خبر سیل در سیستان و بلوچستان به مدت چهار دوره در منطقه حضور پیدا کردیم و کمک رسانی انجام دادیم.

اکبری تصریح کرد: دعای زیبای مردم باعث می شد تشویق شوم و خدا را شکر می کنم دعای خیر مردم عزیز پشت سر من قرار دارد که در مسیرم مصمم تر می شوم.

وی بیان داشت: از مردم شهرم که در کار خیر پشت و پناهم هستند کمال قدردانی را دارم که اگر این مردم عزیز نبودند من نمی توانستم اینقدر در کار خود موفق باشم.

مدیر موسسه خیریه حضرت زینب کبری(س) گفت: بعد از شنیدن خبر گریه کودک سیستان و بلوچستانی، باز هم سیل خروشان نذر آب با کمک مردم شهرم آغاز شد و خیلی خوب به اسم کشورم و شهرم رقم خورد که ما زنده ایم و اجازه نمی دهیم حسرت چیزی که توان انجام آن را داریم برای هم وطنانمان باشد.

وی گفت: از هیچ ارگان و سازمانی حتی هزار تومان نگرفتیم و نخواهیم گرفت و در شهر و استان نیز از حمایتی برخوردار نبودیم که همه کمک ها مردمی بوده است.

اکبری گفت: خدا را شاکرم توانستیم اعتماد مردم را جذب کنیم و هیچ نگاهی زیباتر از این نیست که دست عزیزی را بگیریم و این فرد تا زنده باشد دعای او پشت و پناهمان خواهد بود.

این جوان نیکوکار و خیراندیش شهرمان در پایان گفت: خدا را شاکرم در این راه آمدم و تا قدرت دارم در مسیر فعالیت های خیرخواهانه گام برمی دارم زیرا چیزی زیباتر از خنده کودکی نیست که با گرفتن عروسک اسباب بازی خوشحال می شود.