پیام بخشدارمرکزی  به مناسبت حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل :

متن کامل پیام به شرح زیر است:

انقلاب اسلامی که با رهبری حکیمانه امام راحل و مشارکت مردم به پیروزی رسید، در مسیر حرکت خود با وقت شناسی، بصیرت و حضور بهنگام آحاد جامعه در برابر توطئه ها، نیرنگ‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و اذناب خود فروخته آنان در داخل به ثبات، اقتدار و ماندگاری دست یافت.

واقعه ششم بهمن سال ۶۰ مردم آمل را باید یکی از مقاطع بزرگ و اوج بصیرت، مقاومت و حماسه آفرینی مردم انقلابی ایران بویژه مردم ولایی مازندران و شهرستان هزارسنگر آمل برای صیانت از انقلاب اسلامی به شمار آورد.

در سال ۶۰ دشمن با هدف تسخیر شهرستان آمل از جنگل وارد این شهرستان شد ، لیکن حضور حماسی، به موقع و خودجوش مردم که همواره در صحنه‌های دفاع از انقلاب پیشتاز و پیشگام بودند، راه دشمنان قسم خورده انقلاب را سد کرد و توطئه کوردلان بزدل را برای تسخیر شهر آمل ناکام گذاشت و صحنه‌ای زرین را در کتاب مقاومت مردم ایران اسلامی و مازندران ولایی و شهرستان هزارسنگر آمل رقم زد.

حماسه تاریخی مردم آمل چنان بزرگ و با عظمت بود که در وصیت‌نامه سیاسی و الهی حضرت امام خمینی (ره) از آن یاد شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام حماسه ششم بهمن مردم انقلابی آمل در سال ۶۰ و سالروز این حماسه آفرینی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی، امیدوارم زمنیه انتقال ارزش‌ها و ابعاد این حماسه ماندگار به نسل‌های آینده فراهم شود و از فرصت دهه مبارکه فجر برای تبیین دستاوردها، خدمات و کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی بهترین بهره گیری صورت گیرد.

5 بهمن 99

زینب سلطانی (بخشدار مرکزی آمل )