عباس مهدوی در حکمی ازسوی احمد حسین زادگان استاندارمازندران به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری منصوب شد.

 در حکم صادره برای وی آمده است امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت کامل و دقیق قوانین و مقررات و بهره گیری از تجارب علمی و عملی خویش در ایفای وظایف محوله و خدمت به مردم موید و منصور باشید.

تو فیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی درجهت پیشبرد اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار خواستارم.

عباس مهدوی با سمت هایی همچون رییس روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، رییس روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران و سردبیری نشریات مختلف وارد این عرصه شد.

ضرورت دارد سرپرست جدید اداره کل روابط عمومی استانداری مازندران تلاش های لازم را برای ارتقای جایگاه روابط عمومی در استان و توجه ویژه به رسانه ها صورت دهد.

برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای استان و توجه ارزنده به شورای روابط عمومی برای انسجام و هماهنگی در میان روابط عمومی های استان از جمله برنامه هایی است که نیاز می رود مورد توجه قرار گیرد.

تعامل ویژه با اصحاب رسانه و خبرنگاران، هماهنگی با ادارات استان جهت تسهیل پوشش خبری برنامه ها و همایش ها، حمایت از رسانه های بومی، تلاش برای توجه شایسته به جایگاه رسانه ها در ادارات و... از جمله مواردی است که ضرورت دارد از سوی عباس مهدوی مورد پیگیری واقع شود.

 گروه رسانه ای کمال این انتصاب شایسته را به فال می گیرد و امیدواریم باتوجه به تخصص و تجربیات آقای مهدوی شاهد تحول در عرصه اطلاع رسانی باشیم.