کمال آنلاین ، سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی  آمل از دستگیری قاتل فراری که در یک مشاجره لفظی مرتکب قتل شد در کمتر یک روز در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع درگیری دو نفر در یکی از کافه های سنتی این شهرستان بلافاصله ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: در این درگیری که بین دو جوان در این کافه سنتی به وقوع پیوست، فردی به نام" " م – الف" 19 ساله با ضربات متعدد چاقو فردی به نام "ع- ک" 25 ساله را به شدت مجروح کرده و از محل متواری شد .

سرهنگ آزادی خاطر نشان کرد: در پی وقوع این حادثه که منجر به مرگ فرد مصدوم شده بود کارآگاهان اداره جرائم جنایی پليس آگاهی این شهرستان با نظریه پردازی جنائی پي گيري علمي پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

وی، در ادامه تصریح کرد: با انجام تحقیقات و بررسی های همه جانبه ماموران موفق شدند با همکاری ماموران پلیس آگاهی استان مخفیگاه متهم را که قصد متواری شدن از استان را داشت شناسایی کنند .

فرمانده انتظامی آمل، اذعان داشت: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را که در یکی از روستاهای این شهرستان مخفی شده بود دستگیر کنند .

آزادی همچنین اظهار داشت: متهم که علت و انگیزه ارتکاب به این جنایت را مشاجره لفظی بین خود و مقتول عنوان کرده است، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است .

سرهنگ آزادی از شناسايي و دستگيري سارق حرفه ای با 8 فقره سرقت خبر داد و گفت: درپی وصول خبر مبنی بر فعالیت بزهکارانه یکی از سارقین حرفه ای در سرقت منازل پیگیری امر در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ، افزود:ماموران با پيگيري هاي همه جانبه و انجام اقدامات پليسي سارق را شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه وی را در مخفيگاهش دستگير کردند.

سرهنگ آزادی، تصريح کرد:متهم در بازجویی های به عمل آمده و تحقيقات پلیسی، به 8 فقره سرقت منازل و اماکن اقرار کرد و اقلام مسروقه از مخفیگاه وی کشف شد.

وی همچنین با اشاره به اجرای طرح پاکسازی یکی از مناطق آلوده به مواد مخدر و کشف 3 کیلو و 200 گرم تریاک گفت: در اجرای این طرح پس از هماهنگی های قضائی و شناسایی عاملان ایجاد ناامنی در این مناطق موفق به دستگیری یکی از عاملان سودجوی مواد مخدر و کشف 3 کیلو و 300 گرم تریاک از این متهم خبر داد .

وی دستگیری 2 سارق حرفه ای ، کشف یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت و مقلدیر قابل توجهی اموال مسروقه را از دیگر موفقیت های اجرای این طرح برشمردو گفت: اجرای این طرح با استقبال بی نظیر مردم در این شهرستان مواجه بوده است .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری سارق اماکن خصوصی با 8 فقره سرقت در آمل خبرداد واظهارداشت : درپی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان تیم ویژه پلیس آگاهی اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری سارق آغاز کردند.

وي افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتي و پلیسی متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و مقادیری اموال مسروقه از وی کشف شد .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، تصریح کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 8 فقره سرقت در این شهرستان اقرار کرد.

سرهنگ آزادی با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرم نتیجه تعامل شهروندان است، گفت : بدون مشارکت و همراهی شهروندان حصول امنیت کامل مقدور نیست لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه هر گونه اخبار را از طریق 110 به پلیس اطلاع دهند.