عده ای در نظام اسلامی رافت و فضای باز را که می بینند پا را از گلیم خود درازتر می کنند

حجت الاسلام سید جعفر رضایی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان رامسر در بین نماز گزاران جمعه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: حادثه جان باختن کارگران زحمتکش معدن در آزادشهر گلستان بسیار غم انگیز و ناراحت کننده بود و در این بین این نکته نیز حائز اهمیت است که اگر دستگاه ها و نهادهای مربوطه توصیه به ایمنی در کار می کنند باید خودشان نیز فضای امن  را برای کارگران ایجاد کنند و نباید سهل انگاری کنند که ما شاهد این چنین حوادثی باشند.
امام جمعه رامسر با اشاره به روز بسیج سازندگی اظهار کرد: با توجه به اینکه در  چند سال اخیر شعار سال اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی نامگذاری شده است بسیج سازندگی سپاه رامسر با رویکرد تقویت تولید و ایجاد اشتغال پایدار توانسته است با حمایت های مادی و معنوی کسانی که تقاضای ایجاد کارآفرینی داشتند گام های مثبت و خوبی را بردارد.
وی تصریح کرد: در سال 95 بسیج سازندگی رامسر یک میلیارد و 200 میلیون تومان به متقاضیان ایجاد کارآفرینی در شهرستان تسهیلات حماتی دادند و این نشان می دهد که به واقع برای امر اشتغال و تولید بسیج دغدغه و نگاه مثبت دارد و با اقدام و عمل خود این را نشان داده است.
حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه در هفته اخیر روز جوان را به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) داریم بیان کرد: ما نباید فقط در روز جوان از جوان و دغدغه هایش صحبت کنیم و بعد از چند روز حرفهایمان را فراموش کنیم که این روزها نیز در انتخابات برخی کاندیداها هم چنین شعارهایی می دهند که امیدواریم بعد از انتخاب شدن به جوانان حتما توجه کنند.
وی با انتقاد از جانبداری و حمایت مسئولان در برخی مراسمات غیر انتخاباتی در شهرستان گفت: متاسفانه در شهرستان مشاهده می کنیم که در مناسبتی که  در آن مراسم اقشاری از مردم در آنجا حضور داشته باشند و به همان مناسبت باید مشکلات آن قشر و اهداف آنها گفته می شد ولی آن مراسم تبدیل به میتینگ سیاسی و انتخاباتی می شود که باید گفت این روش ها غلط است و مردم راضی نخواهند بود.
امام جمعه رامسر در همین زمینه افزود: در جایی روز معلم همه معلمین را جمع می کنند و متاسفانه از مقام معلم، مشکلات این شغل چیزی گفته نمی شود،  اما توسط سخنران تعریف و تجمید از یک کاندیدا و ضربه زدن و انتقاد از یک کاندیدای دیگر انجام می شود، آیا این حق است؟؟
حجت الاسلام رضایی در ادامه گفت: در یکی از دانشگاه های شهرستان رئیس دانشگاه از نصب اطلاعیه و اعلامیه از بسیج دانشجویی جلوگیری می کند و متاسفانه با گستاخی تمام می گوید من درب بسیج را تخته می کنم! باید گفت تو که هستی که بخواهی درب بسیج را گل بگری؛ با اشاره یک امام جمعه خادم که افتخار می کند بسیجی است دهن تو و امثال تو را گل می گیرند.
خطیب نماز جمعه رامسر ادامه داد: بسیج شجره طبیه انقلاب اسلامی است، چطور یک مسئول در نظام اسلامی اینطور باید تعرض بکند، عده ای در کنار اینکه در نظام اسلامی رافت و فضای باز را می بینند پا را از گلیم خود درازتر می کنند.
وی تصریح گرد: اقتدار نظام و امنیت نظام ما بر پایه حضور مردم و جوانان بسیجی است، امیدوارم اگر اشتباهی بوده باید عذر خواهی کنند وگرنه مدیران ارشد باید تدبیر اتخاذ کنند.
وی گفت: اینجا شهر حزب الله هست که در دوران قبل از دفاع مقدس در مبارزه با منافقین ایستادگی کرد و کارآمد ترین رزمندگان و شهدا را تقدیم کرد و در دفاع از حرم که در صد ها کیلومتر آن طرف تر از مرزها امنیت کشور را تضمین می کنند بسیجی و شهید و جانباز دارد.
امام جمعه رامسر در پایان گفت: ایثار و فداکاری بسیجیان شهر و کشور باید سند افتخار ما باشد./ رامسر خبر