انتصاب مدیر منطقه 2 شهرداری آمل و مسئول واحد طراحی نظارت شهرداری آمل +عکس

 
 
در حکمی از سوی شهردار آمل محمد طبری به سمت مدیر منطقه 2 شهر آمل و علیرضا موسوی به سمت مسئول طراحی نظارت شهرداری آمل منصوب شد .
به گزارش کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل ، اسداله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل  در مراسم معارفه مدیر منطقه 2 آمل و مسئول واحد طراحی نظارت شهرداری آمل ضمن آرزوی موفقیت برای محمد طبری و علیرضا موسوی گفت : باعث سربلندی است که شهرداری نیروهای خوبی را تقویت می کند که اینده شهرداری و شهر می باشند و با مدیریت و توانمندی که دارند مسئولیتهای استانی را در دست بگیرند و این برای ما یک افتخار است.
وی افزود : بازگشایی شهرداری منطقه 2 شهر آمل کار بسیار حساس و اساسی است زیرا مردم منطقه شرق آمل احساس می کنند یک مقداری از امتیازات این منطقه به منطقه غرب داده شد که البته رشد و استعداد منطقه غرب بیشتر است و مردم این منطقه فکر می کنند از روی عمد حقشان اجهاف شده است .
اسداله تورنگ با بیان اینکه در طول این چند سال بلوارهای خوبی در این منطقه بازگشایی شده است گفت : در حال حاضر اولویت اصلی کار شورا شهر و شهرداری ، خیابان امام رضا (ع) است . که متاسفانه مشکلات بودجه و عدم همراهی مردم منطقه شرق که کمتر همکاری میکنند باعث شده تا این پروژه تاخیر بیفتد .
رئیس شورا ی اسلامی شهر ابراز امیدواری کرد با توانمندی مدیر منطقه 2 آمل و حمایت شورای اسلامی شهر و شهردار آمل قدمهای خوبی در خیابان امام رضا (ع) امسال برداشته شود زیرا مردم ولی نعمت ما هستند و باید برای مردم احترام قائل بشویم و خدمات ارزنده تری برای شهروندان انجام دهیم .
در پایان ضمن تشکر از شهردار آمل به خاطر این کار و این انتخاب ، از درگاه خداوند منان برای مدیر جدید منطقه 2 شهر آمل و مسئول جدید واحد طراحی نظارت آرزوی موفقیت و سربلندی کرد .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل  نیز در این مراسم بیان کرد : شهرداری منطقه 2 را برای اولین بار در آمل پایه ریزی کردیم و پایه ریزی این کار هم خیلی مهم است و باید اساس و بنیان این کار درست چیده شود .
وی گفت : هدف اصلی ما از این انتخاب و از این جداسازی در بحث شهرداری منطقه 2 ، افزایش خدمات عمومی به شهروندان عزیز برابر قانون شهرداری ها است که در این راستا نیاز به در آمدهای بیشتری خواهیم داشت . درآمد های پنهانی در منطقه شرق شهر وجود دارد که هنوز شناسایی نشده است .
شهردار آمل افزود : هدف ما از انتخاب محمد طبری ، ایشان شهردار گزنک بودند با ضوابط و کار شهرداری آشناست و فردی را معرفی کنیم که موفقیت های لازم را کسب کند در جهت مواردی که مدنظر شورای اسلامی شهر و شهرداری می باشد .
احمد امیرسلیمانی تاکید کرد : با تشکیل شهرداری منطقه 2 نمی خواهیم بار اضافه ی به مردم تحمیل شود و یک پروسه و کاغذ بازی اضافه صورت پذیرد و اعتقاد بر این است که در شهرداری منطقه 2 باید تصمیم سازی و تصمیم گیری و اجرای تصمیم در آن انجام گیرد. 
وی با اشاره به اینکه حدود 52 نفر از نیروهای با تجربه درشهرداری منطقه 2 بکارگیری خواهیم کرد بیان داشت : طوری نشود که مردم بگویند شهرداری این همه هزینه کرده است ولی عملا بازخورد و خروجی مثبتی نداشته است و یکی از کارهای مهمی که مدنظر است درآمدهای خیابان امام رضا (ع) برای توسعه خیابان امام رضا (ع) در شهرداری منطقه 2 در نظر گرفته بشود . 
امیرسلیمانی اظهار داشت : مساحت محدوده شهری حدود 2800 هکتار می باشد که حدود 1300 هکتار در منطقه شرق قرار دارد به همین نسبت مساحتی بصورت درآمد هم به همین شکل تخصیص پیدا کند.
شهردار آمل با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری ایجاد اشتغال است افزود : امیدوارم با کسب درآمد بیشتر، توسعه های عمرانی بشتری داشته باشیم و بتوانیم ایجاد اشتغال کنیم .
احمد امیرسلیمانی تاکید کرد : مدیر جدید منطقه 2 شهر آمل با قرار دادن مناسب نیروها ، پاسخگو و خدمتگزار مردم باشند زیرا مردم ولی نعمت ما هستند و همنطوری که در سالهای انقلاب و جنگ تحمیلی و در حال حاضر از این نظام مقدس دفاع می کنند ، روا نیست ک هبستر را اماده کنیم ولی نتوانیم پاسخگو باشیم  وامیدوارم که کارهای بسیار خوبی را در منطقه 2 شهر آمل بتوانیم رقم بزنیم .
وی مسئولیت واحد طراحی نظارت را یک مسئولیت مهم شمرد و افزود : مسئول واحد طراحی و نظارت شهرداری را در حد معاونین مجموعه می دانم و امیدوارم علیرضا موسوی با تجربه و انگیزه ای که دارند پروژه های عمرانی رابا سرعت بیشتری مدیریت و هدایت کنند .
در پایان شهردار آمل ضمن تشکر و قدردانی از رئیس فهیم شورای اسلامی شهر و اعضای شورای اسلامی شهر آمل و آرزوی موفقیت برای مدیر منطقه 2 شهر آمل و مسئول واحد طراحی نظارت ، ابراز امیدواری کرد که با تعامل و همدلی و وحدت بتوانیم خدمات بیشترو بهتری به مردم عزیز شهرمان ارائه بدهیم .