انهدام باند سرقت احشام با 32 فقره سرقت در آمل / کشف 4 ميليارد ريالی اموال مسروقه

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ فرمانده انتظامی شهرستان  آمل، از انهدام باند بزرگ سرقت احشام با شناسايی و دستگيری20متهم به سرقت و کشف چهار ميليارد ريالی اموال مسروقه خبر داد.

 سرهنگ ولی الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی وقوع چندين فقره سرقت احشام در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار مأموران پليس آگاهی و ديگر عوامل انتظامی اين فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصريح کرد: ماموران با انجام تحقيقات پليسی و بررسی صحنه جرم دريافتند، سارقان با استفاده از دو خودروی پيکاپ و نيسان شبانه به محل اسکان دام عزيمت کرده و پس از مسموم کردن سگ های گله يا تخريب ديوار و درب دامداری ها، اقدام به سرقت احشام می کنند.

سرهنگ گنجیان افزود: مأموران پليس آگاهی با  انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، سرکرده باند سرقت به نام " اصغر- ع " را شناسايی و در اقدامی غافلگيرانه و ضربتی با هماهنگي قضايي وی را دستگير کردند.

وی ادامه داد: ماموران در ادامه تحقيقات موفق شدند، 19متهم ديگر از اعضای اين باند بزرگ را که در امر سرقت و خريد و فروش احشام مسروقه فعاليت داشته اند، شناسايی و دستگير کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بيان اينکه ارزش ريالی اموال مسروقه که توسط ماموران پليس  آگاهی کشف شد، چهار و نيم ميليارد ريال است، افزود: متهمان در تحقيقات وب ازجويی های فنی پليس به 32 فقره سرقت احشام در سطح شهرستانهای" آمل، محمودآباد و نور " اعتراف کردند.

سرهنگ گنجيان مقدم گفت: سارقان برای از بين بردن رد مال مسروقه و عدم توانايی مالباختگان برای شناسايی اموال با تشکيل شبکه ای از سرقت، احشام را با هم مبادله می کردند.

در پايان فرمانده انتظامي شهرستان آمل، گفت: شهروندان در صورت برخورد با موارد مشکوک، بلافاصله موضوع را به مرکز فوريت های پليس 110 اعلام کنند.