انتقاد فرماندار آمل از عدم آمادگی شرایط شهرستان برای برگزاری باشکوه جشن های نیمه شعبان

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه دابو و دشت سر با بیان این که در آستانه میلاد عزیزی هستیم که برای ما عید بزرگی است، گفت: انتظار فرج انتظار قدرت اسلام است که این سخن امام راحل تکلیف را بر منتظران روشن می کند.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: ما نباید دست روی دست بگذاریم که انتظار قدرت آفرین است و این اصل در بسیاری از ادیان و مذاهل وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: صرف داشتن اعتقاد به اصل انتظار کفایت نمی کند و مقدماتی لازم دارد که باید در راستای انجام آن گام های های شایسته ای برداریم.

منفرد با بیان این که منتظر بودن این را می خواهد تا اقداماتی صورت گرفته و شرایط را مهیا کنیم، گفت: در این عرصه کوتاهی می شود که انتظاراتی داریم و باید برآورده شود که هیچ آثاری از علائم انتظار در سطح شهرستان نمی بینیم.

فرماندار ویژه آمل ادامه داد: درست است داغ دار شهادت 13 شهید مدافع حرم مازندران هستیم اما این عزیزان نیز جان های پاک خود را در راه دفاع از حرم آل اله تقدیم کردند.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: حداقل لامپ ها و ریسه هایی در سطح شهر نصب نشده است تا بگوییم ما هم منتظر هستیم.

وی ادامه داد: باید شرایط برای برگزاری باشکوه جشن های نیمه شعبان فراهم شود که مدیران از این فرصت کوتاه باقی مانده استفاده درست و شایسته ای داشته باشند.

منفرد اظهارداشت: مسئولیتی برعهده گرفتیم باید در راستای انجام درست وظایف کوشا بوده و با مردم و برای مردم باشیم که مدیران باید اهل جمعه و جماعات باشند.