مراسم افتتاح مرکز تحقیقات علمی پژوهشی دبیرستان دخترانه فرزانگان آمل برگزار شد +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مراسم افتتاح مرکز تحقیقات علمی پژوهشی دبیرستان دخترانه فرزانگان آمل با حضور معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، مدیر آموزش و پرورش آمل، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل، رییس اداره تامین اجتماعی آمل، رییس بنیاد مسکن آمل، جانشین فرماندهی انتظامی آمل و مدیران، خیرین ، اعضای شورای اسلامی ودهیاری روستای شادمحل و اولیای دانش آموزان برگزار شد.

صفیه بهرام نیا، مدیر دبیرستان دختران فرزانگان آمل افزود: امروز روز بزرگی برای ما است که در روز سمپاد شاهد افتتاح یک کار جمعی هستیم و توانستیم در مدت زمان کوتاهی یک کار ارزشمندی ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: این کار را شروع کردیم پولی نداشتیم و با همت خیرین توانستیم این اقدام ارزشمند را صورت دهیم و شاخص مدرسه ما عملکرد آموزشی، فرهنگی و پژوهشی است که دانش آموزان ما در عرصه های مختلف افتخارآفرینی دارند.

بهرام نیا ادامه داد: این مرکز در 3 طبقه با 270 متر زیربنا می باشد که طبقه همکف را سرایدارخانه و بوفه، طبقه اول را سایت کامپیوتر، کتابخانه و اتاق فعالیت های فرهنگی و هنری و طبقه دوم را آزمایشگاه و کلاس تخصصی و هوشمند فیزیک و شیمی در برمی گیرد که با مشارکت خیرین در طول یک سال و نیم و با هزینه 220 میلیون تومانی ساخته شده است.

سعید قبادی، رییس انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دخترانه فرزانگان آمل در این مراسم تصریح کرد: از همراهی اعضای انجمن اولیا و مربیان، خیرین و مدیریت مدرسه قدردانی داریم که این عمل خیرخواهانه به عنوان برگ زرین دیگری در خدمت به نخبگان این شهر خواهد درخشید.

وی تصریح کرد: این مرکز به همت انجمن اولیا و مربیان، مدیریت مدرسه و خیرین صورت گرفته است که خیراندیشی امری ارزشمند و خیرین گنج های پنهان هر جامعه هستند.

قبادی افزود: دانش آموزان آینده سازان کشور هستند و می توانند زمینه توسعه یافتگی را ایجاد کنند که باید ابزار و امکانات لازم را برای آنان فراهم کنیم.

حجت الاسلام علی اکبر احمدی راد از خیرین شهرستان آمل در این مراسم اظهارداشت: کمال قدردانی را از همه فعالان در راه اندازی مرکز تحقیقات علمی پژوهشی فرزانگان آمل داریم که اهتمام شایسته ای در ایجاد این مرکز داشتند.

وی بیان داشت: دانش آموزان این دبیرستان در عرصه علم و دانش خوش درخشیدند و از حضرت حق می خواهیم ما را توفیق دهد تا قدرشناس معلمان و خیرین باشیم.

حمید محمدنسب، مدیر آموزش و پرورش آمل با بیان این که این مرکز به عنوان مرکز راهبردی ما می باشد و مدیریت دبیرستان دخترانه فرزانگان آمل نیز با برنامه و فعال برای پیشبرد امور گام برمی دارند، گفت: در سال اقدام و عمل برای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام ارزشمندی صورت گرفته است که از خیرین و فعالان این عرصه سپاس گذاری می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: جای مرکز پژوهش در این مرکز خالی بود که اقدام بسیار خوبی صورت گرفته و فرزندان ما با توان بیشتری در مسابقات، برنامه ها و المپیادها حضور خواهند داشت.

مدیر آموزش و پرورش آمل ادامه داد: از همه عزیزان در راه اندازی مرکز تحقیقات علمی پژوهشی فرزانگان آمل کمال قدردانی را داشته و از اهتمام والای آنان در راه اندازی این مرکز قدردانی داریم.