حکایت الوعده وفا از جنس نایب رییس شورای شهر/ آقای دکتر خدا قوت

وَالَّذِینَ هُمْ لِأَمَانَاتِهِمْ وَعَهْدِهِمْ رَاعُونَ
مومنان آنها هستند كه امانت ها و عهد خود را مراعات می كنند - سوره مومنون/8، سوره معارج/32

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، وقتی تقویم را ورق می زنیم و گذشته را مرور می کنیم می توان به آینده امیدوار شد گذشته نه چندان دور با حضور جوانان فعال و پر شور بعنوان کاندید انتخابات شورای اسلامی شهرستان با ایده های ناب که همت و تلاش بالقوه ای را با وعده های انتخاباتی می طلبید.


انگیزه ای با عرق شهری و تجربه در عرصه های مدیریتی شخصیت جوان شورا، موجب شد تا شهرستان آمل در سال های اخیر نفسی نو در او دمیده شود.

استقرار المان های شهری با مطالعه و فراخور زمان در امکان متعدد و نگاه ویژه به همه مناطق شهرستان، بازسازی و نو سازی آثار و پیاده رو ها و همچنین احداث امان تفریحی برای همه سنین در پروسه یک ساله را می توان از نقاط قوت این مجموعه بر شمرد.


با گذشت یک سال از گفتگو با نایب رییس شورای اسلامی شهرستان آمل در خصوص برنامه های زیبا سازی در سال 94 و تحقق وعده ها و پروژه ها مد نظر حوزه فوق در پایان سال برای هر شهروند آملی حایز اهمیت می باشد.


انتخاب دکتر مسعود تسلیمی به عنوان نایب رییس شورای اسلامی شهرستان با حداکثر آراء به عنوان شخصیت معتقد به اصول و چارچوب‌ شهروندی نویدی بود بر اینکه فردی شایسته و آگاه نسبت به اصول شهر سازی و زیبا سازی از این مسئولیت سر بلند بیرون آید.


ارائه گزارش عملکرد در حوزه زیبا سازی طی یکسال گذشته که میزان پیشرفت را نشان می دهد مبین این است که نایب رییس شورای شهر از تمامی توانمندی خود و پذیرش تمامی ایده های جوانان در حوزه فوق کوتاهی نکرده و می توان دریافت پروسه یک ساله که از طراحی و اجرای پروژه های پیش بینی شده گذشته است، اهمیت قابل توجهی در صحن شورا داشته است.


اعتقاد دکتر مسعود تسلیمی وجود بازوی فکری(اعضای شورای شهر) و اجرایی(کارگروه‌های فعال) که در کنار این مجموعه بوده، در اجرا و موفقیت برنامه‌های زیبا سازی نقش بسزایی را داشته اند.


اعتقاد و روحیه جهادی بر زیبایی شهر و همچنین توجه به نیازها و انتظارات مردم که جنبه اجرایی داشته با ارائه نظر، جلسات مشترک در روند رو به رشد این امر نیک خالی از لطف نبوده است.


فاصله گیری با تفکرات زیبا سازی گذشته، همپایی چون مرد اخلاق شورا دکتر محمودی پاتی، تخصیص بودجه معین و سرعت بخشیدن به پروژهای اجرایی را می توان از درایت و مدیریت نایب رییس شورای اسلامی شهرستان دانست.

گزارش سید محمدرضا میری