عزم جدی شورا و شهرداری آمل برای اجرای نهضت آسفالت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی شورا گفت : اجرای طرح نهضت آسفالت در سطح شهر در کنار اجرای پروژه های کلان عمرانی از جمله اقدامات مهم و زیرساختی است که امید می رود با اجرای آن شاهد توسعه و آبادانی بیش از پیش شهر آمل باشیم .

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه عزم شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برای اجرای نهضت آسفالت جدی است اظهار داشت : زیرسازی و آسفالت معابر یکی از خواسته ها و مطالبات همیشگی شهروندان بوده و اجرایی شدن نهضت آسفالت نوید بخش جلب رضایت مندی عمومی و برداشتن گام هایی در جهت رفع مشکلات و توسعه پایدار شهر می باشد .

وی افزود : در سال گذشته در زمان تنظیم بودجه شهرداری برای اجرای نهضت آسفالت بودجه مصوب کردیم که بر اساس آن میزان قابل توجهی از معابر و کوچه های سطح شهر آسفالت شد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه داشتن معابر با آسفالت خوب حق شهروندان عزیز آملی است و شورا و شهرداری تمام همت خود را برای این مهم به کار بسته است تصریح کرد : با توجه به اینکه از عمر آسفالت برخی خیابان ها و معابر آمل بیش از دو یا سه دهه می گذرد و سیاست های عمرانی ، خدماتی و رفاهی شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در راستای تامین رضایت شهروندان ، آسفالت و روکش خیابان های اصلی و فرعی می باشد در سال ۹۵ به صورت جدی آن را ادامه خواهیم داد .

تورنگ با بیان اینکه متاسفانه بیشتر مواقع با وجود اعلام قبلی شهرداری ، برخی از ادارات حفار بلافاصله بعد از آسفالت خیابان ها توسط شهرداری ، اقدام به حفاری این خیابان ها می نمایند ادامه داد : این امر علاوه بر دوباره کاری آسفالت موجب تحمیل ضررهای زیادی به مجموعه شهرداری و افت کیفی آسفالت می شود .

اکبر یوسفی نژاد مسئول کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه گفت : در راستای خدمت صادقانه به شهروندان و توسعه ، عمران و آبادانی شهر آمل ، در اواخر سال ۹۴ عملیات عمرانی نهضت روکش آسفالت در خیابان های اصلی و کوچه های پر تردد شروع شد و نگاه ما در این امر به کلیه نقاط شهر بوده تا طعم و حلاوت یکسان خدمات رسانی مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری به مشام کلیه شهروندان برسد .

نماینده ی شورا در سازمان عمران شهرداری آمل افزود : خدمات رسانی برای همشهریان عزیز در عرصه آبادانی وظیفه ی ذاتی شورای اسلامی شهر و شهرداری می باشد فلذا عزم و اراده ی شورای دوره چهارم در زمینه آسفالت جزو پروژه های دارای اولویت در سال های ۹۴ و ۹۵ می باشد .

مسئول کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل افزود : این شورا با هماهنگی شهردار آمل در فاز اول حدود ۲۰ منطقه از شهر را انتخاب و در حال اجرای روکش آسفالت توسط سازمان خدوم و زحمتکش عمران می باشد ، سازمانی که هر پروژه ای با هر وسعت در هر زمینه تخصصی به عهده آن گذاشته می شود با افتخار و با قدرت با مدیریت دلسوز و توانای مهندس حسنی با دستور کار شهردار صورت می گیرد .

نماینده ی شورا در سازمان عمران شهرداری آمل افزود : با توجه به اینکه روکش آسفالت در روز صورت می گیرد از همشهریان عزیز تقاضا داریم همکاری های لازم را برای اجرای روکش آسفالت فراهم نموده و این مجموعه را یاری کنند تا یک کار عمرانی ماندگار در این زمینه صورت گیرد .