مهندس هادی باقری مسئول مرکز جهاد کشاورزی دشت سر آمل شد

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، طي حکمي از سوي مهندس سيد حسين اسلامي مدير جهاد کشاورزي شهرستان آمل، مهندس هادي باقري بعنوان سرپرست مرکز جهاد کشاورزي بخش دشت سر معرفي شد.

مراسم معارفه سرپرست مرکز جهاد کشاورزي دشت سر در روز يکشنبه 22 فروردين در محل اين مرکز و با حضور معاون فني، روساي اداره ترويج و آموزش ، حراست و روابط عمومي مديريت جهاد کشاورزي شهرستان برگزار شد.

 مهندس ذاکري معاون فني مديريت جهاد کشاورزي شهرستان آمل در مراسم معارفه سرپرست سرپرست مرکز جهاد کشاورزي دشت سر گفت: اميد است در سال اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل؛ مهندس باقري با استعانت از ايزد منان، توجهات حضرت ولي عصر(عج) و منويات مقام معظم رهبري و بهره گيري از اندوخته هاي علمي و تجربي خود و مجموعه همکاران مرکز و با هماهنگي مديريت شهرستان در راستاي صيانت از عرصه توليد و ارتقاي بهره وري و رفع مشکلات کشاورزان عزيز گام هاي موثري بردارد.

شايان ذکر است: مهندس هادي باقري قبلا" به عنوان کارشناس در مرکز جهاد کشاورزي رئيس آباد دابو مشغول بکار بودند و مسئوليت کانون بسيج مهندسين کشاورزي و منايع طبيعي را در کارنامه خود دارند.

 مهندس هادي باقري داراي مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد رشته ترويج و آموزش کشاورزي هستند.

پایگاه خبری کمال نیوز با تبریک این انتصاب به مهندس هادی باقری از نیروهای متخصص و ارزشی آمل، برای این عزیز آرزوی پیشرفت و ترقی روزافزون را از درگاه ایزدمنان خواستار است.