کسب رتبه برتر استانی اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل در سال 94

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عزت یداللهی رئیس اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل ضمن تبریک سال جدید به همه زحمت کشان حوزه سوادآموزی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با نگاهی وسیع سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کردند که سرلوحه کار ما در حوزه سوادآموزی خواهد بود.

وی از برگزاری آزمون با عنوان همدلی و همزبانی در سال 1394 را در راستای منویات مقام عظمای ولایت دانست و تصریح داشت: دویست و 50 نفر سوادآموز در این آزمون شرکت داشتند که مسئولان استانی و شهرستانی از این آزمون بازدید به عمل آوردند.

رئیس اداره سوادآموزی کسب رتبه برتر شهرستان در سوادآموزی استان را با تحت پوشش قرار دادن بیش از 100 درصد ابلاغیه نشان از تلاش های مدیر آموزش و پرورش شهرستان و همکاران خود دانست و بیان داشت: نشست های متعددی با بخشداران، دهیاران، شورای اسلامی، امام جمعه و مسئولان جهت شناسایی بی سوادان و کم سوادان انجام گرفت که در نتیجه یکهزار و 287 نفر سوادآموز تحت پوشش قرار گرفتند.

یداللهی  تشکیل  تمامی جلسات پشتیبانی در سال 94 را با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، عقد تفاهم نامه های مشترک با بسیج سازندگی، مکتب القرآن، موسسه های غیر دولتی و برگزاری نمایشگاه و دست ساخته های سوادآموزان را از دیگر اقدامات انجام شده معرفی کرد و افزود: تعداد 9 جلسه بهبود کیفیت با بیش از 60 مصوبه بصورت ماهانه برگزار شد که ارتقای کیفیت سوادآموزی را به همراه داشت.

وی ادامه داد: کاشت 176 نهال به یاد شهدای سوادآموز کشور و آموزشیار شهید اسکندر بهزادی در دبیرستان عصمتیه و طرح کتابت قرآن کریم برای اولین بار در کشور و انشاء نویسی افراد کم سواد دوره انتقال، از دیگر اقداماتی است که در سال 1394 در حوزه سوادآموزی آموزش و پرورش آمل صورت گرفته است.