اجرای برنامه فرهنگی زیر پلاک ماه در آمل

 

مهیار کمانگری، مدیرعامل موسسه فرهنگی همایش آرای سبحان در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با بیان این که در حوزه دفاع مقدس چندین برنامه اجرا کرده بودم احساس می کنم جای خالی چنین برنامه ای در شهر احساس می شود که به دنبال اجرای برنامه فرهنگی زیر پلاک ماه رفتم، گفت: نوع برنامه ما جدید است که بیشترین نمایش های دفاع مقدس و اولین یادواره های شهدا را اجرایی کردم.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه دارای شورای سیاست گذاری و تیم پژوهشی است و تلاش داریم کار را به صورت شکل جدید و بازسازی شده ارائه دهیم تا مورد رضایت نسل جوان جامعه باشد.

کمانگری ادامه داد: برای این برنامه بصورت ترکیبی برنامه ریزی شده که از حضور هنرمندان نمایش، موسیقی و حتی روایتگران ایام جنگ برای اجرا استفاده می شود.

مدیرعامل موسسه فرهنگی همایش آرای سبحان خاطرنشان کرد: برنامه در سه فصل و با رویکرد کلی که تجلیل از مقام معظم شهدای گرانقدر است به مرحله اجرا در می آید که فصل اول به شهدای مدافع حرم، فصل دوم شهدای محرم و فصل سوم به شهدای انقلاب اختصاص دارد.

وی با بیان این که زمان اجرا فصل اول در خرداد ماه 95 همزمان با ایام آزاد سازی خرمشهر است، گفت: فصل دوم در اواخر مهرماه و فصل سوم در ایام دهه مبارک فجر اجرا می شود.

کمانگری افزود: هدف اصلی کار ما ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و ارج نهادن به انسان هایی است که مهم ترین کار را انجام دادند و اعتقاد داریم این کار می تواند یک کار متفاوت در حوزه دفاع مقدس استان مازندران شود.

وی  بیان داشت: کلیپ، روایت عملیات، بیان وصیت نامه، نمایش، سرود، گفتگو با خانواده محترم شهید و تجلیل از این عزیزان بخش های برنامه را دربرمی گیرد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی همایش آرای سبحان خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان حمایت های لازم را در راستای اجرای این برنامه داشته و کمک کار ما باشند.