برگزاری تورهای رایگان آمل گردی / شهروندان هم می توانند از خدمات گشت بهره مند شوند

 

مسعود حسین زاده رییس انجمن راهنمایان گردشگری استان مازندران، در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز اظهارداشت: آژانس هواپیمایی و جهانگردی نسیم شمال آمل با تیم اجرایی تورگردانان استان جهت ایام نوروز برنامه های تور رایگان را برگزار می کند.

وی تصریح کرد: پیرو مصوبات ستاد تسهیلات سفر استان در اکثر شهرها با تعامل استانداری، فرمانداریها ، شهرداریها ، اداره کل میراث فرهنگی وصنایع ستی وگردشگری و انجمن تورگردانان برنامه تورهای رایگان با هدف شناخت و آشنایی با جاذبه های تاریخی و فرهنگی شهرهای استان و اقامت بیشتر گردشگران عبوری مسافرین نوروزی و هم استانی های محترم در ایام نوروز برگزار خواهد می گردد.

حسین زاده خاطرنشان کرد: این برنامه در شهر آمل مانند سنوات قبل توسط آژانس هوایی جهانگردی نسیم شمال  وهمکاری فرمانداری، شهرداری، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره آموزش وپرورش، انجمن تورگردانان در دو شیفت صبح و عصرایام نوروز برگزار می شود.

رییس انجمن راهنمایان گردشگری استان مازندران افزود: مسافرین ورودی به شهر آمل با توجه به اطلاع رسانی که توسط انجمن راهنمایان در کمپ مربوطه مستقر در پارک میرزا کوچک خان جنگلی انجام می شود و اداره آموزش و پرورش نیز در مراکز و مدارسی که در اختیار میهمانان قرار می گیرد با آژانس نسیم شمال هماهنگ نموده و برنامه اجرای تور در ایام و ساعات مختلف توسط راهنمایان گردشگری برگزار می شود.

وی بیان داشت: تا کنون نزدیک به 250 نفر از این خدمات گشت در سایتهای مختلف تاریخی و فرهنگی استفاده کردند و این برنامه ها موجب اقامت بیشتر گردشگران غیربومی و میهمان در شهرستان آمل گردید که این برنامه ها تا 13 فروردین ادامه داشته و شهروندان نیز از این خدمات بهره مند می باشند.

حسین زاده تصریح کرد: علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس آمل سبزمیدان مجتمع فرزانه طبقه دوم مراجعه کنند. تلفکس 01144151515