اعزام بیش از 1300 آملی همزمان با ایام نوروز به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

 

سروان رمضان رنجبر جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز گفت: اعزام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در سه مرحله 22 و 28 اسفند 94 و 5 فروردین 95 انجام می شود.

وی عنوان کرد: بسیجیان در این اردوی زیارتی سیاحتی، زیارتگاه شوش دانیال، اروند کنار، یادمان‌های شلمچه، هفت تپه ، طلاییه ، فتح المبین ،علقمه، هویزه، دهلاویه و دیگر مناطق را زیارت می‌ کنند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل یادآورشد: امسال براساس سهمیه پیش بینی شده  1318 نفر توسط 26 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می شوند.

 سروان رنجبر ادامه داد: امیدوایم دستگاههای اجرایی اعتبارات لازم را در بودجه سال 95 برای اعزام راهیان نور در نظر بگیرند که بتوانیم همانند سالهای گذشته شاهد حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مردم در مناطق عملیاتی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: لحظه به لحظه دوران دفاع مقدس آکنده از گنجینه بزرگ ایمان، اخلاص، شجاعت، شهامت و از خودگذشتگی رزمندگان بود و حماسه بی‌ نظیری را آفریدند که تمام جهانیان در مقابل این عظمت ملت ایران سر تعظیم فرود آورد.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: راه‌های مختلفی برای انتقال ارزش‌های نهفته در دل هشت سال دفاع مقدس است که بهترین روش حضور کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیاتی و یادمان‌های شهدای دوران دفاع مقدس است که مردم قدرشناس ایران اسلامی تلاش می‌ کنند با حضور در مناطق عملیاتی با تجدید میثاق با آرمان‌های بلند شهدای جنگ تحمیلی، سند عزت و افتخار کشور را به بهترین شکل به نسل آینده انتقال دهند.