آغاز مطالعات راه اندازی فرودگاه آمل در مراحل پایانی

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی امشب در جشن بزرگ شکرگزاری و تجلیل از نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس که در روستای زاغده از توابع بخش مرکزی آمل برگزار شد با بیان این که یک نماینده در مجلس دستگاه اداری و نیرویی در اختیار ندارد و تنها یک فرد است، گفت: نماینده دفتر ارتباط مردمی دارد که تنها در حد ارتباط با مردم بوده و دفتر اجرایی اداری نداریم.


وی خاطرنشان کرد: پشتوانه نمایندگان مجلس در دستگاههای دولتی اقبال عمومی و مقبولیت او از سوی مردم در جریان انتخابات است.


نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: وزارتخانه ها تمام نمایندگان شهرستان ها را مورد ارزیابی قرار داده و تعداد آرای آنان را مورد بررسی قرار می دهند تا چه میزان از پایگاه مردمی برخوردار هستند.


یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: سیاست گذاری ها برای یک نماینده در پای صندوق های آرا انجام می شود که از مردم شریف شهرستان آمل صمیمانه سپاس گذارم با انتخاب خود تکلیف اینجانب را صد چندان کردند.


وی با بیان این که مردم ما همواره به خادمان خود علاقمند بوده و ارادت خاصی دارند، گفت: امید داریم بتوانیم در کنار مردم خدمات شایسته ای را برای مردم شهر و روستاها انجام دهیم.


نماینده مردم آمل در مجلس خاطرنشان کرد: خدماتی که در سطح روستاها صورت می گیرد نعمت هایی است که خداوند متعال در قالب اعضای شورای اسلامی و دهیاری در اختیار ما عطا می کند که همه ما وسیله هستیم و حضرت حق به ما برکت می دهد.


یوسفیان ملا افزود: در کنار عنایات حضرت حق ما نباید نشسته و دست روی دست بگذاریم و تا حرکت و فعالیت صورت نگیرد امکان آوردن امکانات و خدمات وجود ندارد.


وی با بیان این که یک نماینده باید کشوری و منطقه ای باشد، گفت: نماینده باید سخنی در سطح کشور برای گفتن داشته و عمران و آبادانی را برای منطقه به ارمغان آورد که از خداوند متعال استعانت جسته و حمایت از مردم می خواهیم تا آمل را به نقطه ای برسانیم که اسم آن در سراسر کشور برای همه شناخته شده باشد.


یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: در سال 95 امیدواریم مسئله فرودگاه را به انتها برسانیم که الان بخش بسیاری از کار پیش رفته است و به لطف الهی مطالعات علمی فرودگاه را شروع کنیم و در کنار آن برای تحقق منطقه ویژه اقتصادی پیگیری کنیم تا به اتمام برسد.


نماینده مردم آمل در مجلس تصریح کرد: ما باید تا جایی در توان داریم آورده برای مردم داشته باشیم که مردم شکرگزار و با محبت هستند و همواره کارنامه درخشانی دارند.


وی افزود: در جریان انتخابات دیدیم مردم ما به نحوی پرشور و گسترده در پای صندوق های آرا حضور پیدا کرده و زمینه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کردند.


یوسفیان ملا ادامه داد: ضرورت دارد راهی را که در پیش گرفتیم به نحوی شایسته انجام دهیم تا زمینه استفاده بهینه آیندگان را هم فراهم کنیم.