برگزاری آیین اعطای اعتبارنامه نمایندگی مجلس شورای اسلامی دکتر یوسفیان +عکس

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل، در آیین اعطای اعتبارنامه نمایندگی مجلس شورای اسلامی دکتر عزت الله یوسفیان ملا با بیان این که نتیجه دکتر یوسفیان بسیار شاخص و روشن بود و منتخب مردم با رای شاخص توانست به مجلس راه پیدا کند، گفت: دکتر یوسفیان مورد اقبال مردم قرار دارد و این علاقه به برنامه ها و پیگیری های ایشان است.

معاون استاندار مازندران خاطرنشان کرد: این انتخابات بار مسئولیتی نماینده مردم را زیاد کرده است و امیدواریم منشا خدمات موثرتر شود.

منفرد با بیان این که در شهرستان آمل هنوز جا برای کار وجود دارد که با بهره برداری پروژه ها سیمای شهر دگرگون می شود، گفت: در ایام نوروز نزدیک به 5 میلیون نفر سفر وارد آمل می شوند که باید با توسعه زیرساخت ها زمینه افزایش مدت اقامت آنان را فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در جریان انتخابات همه نیروها خدمات و تلاش های ارزشمندی صورت دادند تا انتخابات در کمال امنیت و آرامش برگزار شود.

عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این که در جریان تبلیغات انتخابات سفارش و توصیه ای به کسی از مسئولان ستاد انتخابات نداشتم، گفت: وام دار جریان و گروهی نبوده و به دنبال تحقق حقوق حقه مردم هستم.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تصریح کرد: در جریان انتخابات با احترامی که برای احزاب و گروه های سیاسی دارم و با وجود اعلام حمایت های صورت گرفته نسبت به امضای میثاق نامه آنان اقدام نکرده و بیان کردم قرار من با مردم برای خدمت گذاری است.

وی خاطرنشان کرد: عهدی با مردم بستم تا برای خدمت به آنان اقدام کنم که تلاش خود را در این عرصه قرار می دهم.

یوسفیان ملا افزود: از عوامل ستاد انتخابات کمال تقدیر و تشکر را در برگزاری انتخابات داریم.