استقرار 24 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های جشن نیکوکاری در آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،غلام‌رضا علی‌پور مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل  درجمع خبرنگاران افزود: در آیات، روایات و احادیث مختلف برای کمک به هم‌نوع، نیازمندان و مستمندان توصیه‌ها و تاکیدات زیادی شده است.

وی بیان کرد: برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندان در شب عید پایگاه‌های مختلفی به صورت ثابت و سیار در نظر گرفته شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل تصریح کرد: 24 پایگاه ثابت و سیار جمع‌آوری کمک‌های مردمی جشن نیکوکاری در این شهرستان مستقر بوده که در این بین 16 پایگاه ثابت، چهار پایگاه سیار و چهار پایگاه مستقر در مراکز نیکوکاری هستند.

وی با اشاره به اینکه در جشن نیکوکاری دانش‌آموزان و فرهنگیان نیز شرکت گسترده دارند، ادامه داد: آموزش و پرورش از مهم‌ترین نهادهایی است که در جشن عاطفه‌ها و جشن نیکوکاری بیشتر همکاری را نهاد کمیته امداد امام خمینی دارد.

علی‌پور با اعلام اینکه جشن نیکوکاری از روز گذشته آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد، بیان کرد: برای روز جمعه 10 پایگاه ثابت در سه مصلای بزرگ قدس آمل، مصلای شهر دابودشت و مصلای شهر امامزاده عبدالله (ع) مستقر می‌شوند تا هدایای نمازگزاران به نیازمندان را جمع‌آوری کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل با اشاره به اینکه باید همه مردم در یاری به مستمندان جامعه برای ریشه‌کنی فقر و دستگیری از محرومان تلاش کنیم، گفت: 46 نیروی افتخاری و پرسنل این نهاد در محل پایگاه‌ها آماده دریافت هدایا هستند.