مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن به استقبال انتخابات رفتند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در حاشیه راهپیمایی بزرگ 22 بهمن مردم آمل در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز در سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب حضور داریم و انگار دیروز انقلاب صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: درست همان طراوت، شادابی و علاقه مردم به انقلاب را لمس کرده و می بینیم که بسیار ارزشمند است.

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان این که مردم صاحب انقلاب هستند و در راه حفاظت از انقلاب از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، گفت: مردم ما حضوری پرشور و گسترده در این روز بزرگ داشته و صحنه های گرانقدری را خلق کردند.

وی با اشاره به این که هر راهپیمایی، انتخابات و حرکت سیاسی در کشور ما رفراندومی برای آحاد جامعه جهانی است، گفت: ملاحظه می کنیم در آستانه انتخابات قرار داریم که مردم ما با این راهپیمایی به سوی حرکت سیاسی دیگر می روند.

یوسفیان ملا تصریح کرد: این حضور گسترده نشانگر حرکت بعدی است که از سوی مردم در دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری کلید می خورد.

وی با بیان این که مردم تا این روز از انقلاب وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام دادند، گفت: هیچ چیزی در اراده مردم نسبت به انقلاب اسلامی خللی وارد نمی کند.

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس تصریح کرد: بعد از هر راهپیمایی رسانه های جهان تحلیل های متفاوتی ارائه می دهند ولی حضور گسترده مردم انعکاس خود را در سطح جهانی خواهد داشت که مشاهده می کنند مردم ارادت وافری نسبت به انقلاب و ارزش های آن دارند.

یوسفیان ملا افزود: هر نظامی متکی به مردم است هر وقت لازم باشد بروز و ظهور کرده و خود را نشان می دهند.

وی با بیان این که مردم ما عشق و ارادت والایی نسبت به انقلاب اسلامی دارند، گفت: مردم انقلاب را از خودشان می دانند و محکم و استوار در راه آن ایستادگی و مقاومت دارند.