احساس می کنم من هم وظیفه دارم به دکتر یوسفیان رای دهم

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، استاد داریوش ارجمند، هنرمند برجسته سینما و تلویزیون کشور در نشست هم اندیشی معتمدان طوایف شهرستان آمل با بیان این که سهام ما از زیبایی های مازندران کمتر از شما نیست، گفت: این که می بینید افراد می آیند و رنج سفر را می کشند به دلیل زیبایی های مازندران است.

وی تصریح کرد: به ما یاد ندادند به چه صورتی از این ظرفیت ها استفاده کنیم و راه ارتباطی درست به ما ندادند تا از دریا بهره مند شویم و با این که سختی های بسیاری برای رسیدن به مازندران وجود دارد باز مردم دوست دارند به این منطقه بیایند و خطرات و سختی ها را تحمل می کنند تا با دریا آرام شده و کمبود اکسیژن خود را تامین کنند و سپس به دودکده پایتخت برگردند.

استاد ارجمند افزود: وقتی من شرح حال دکتر یوسفیان را گوش می کردم احساس می کنم من هم یک مازندرانی هستم از آمل که وظیفه دارم به ایشان رای دهم.

هنرمند برجسته سینما و تلویزیون کشور با بیان این که وکالت در آیین و فرهنگ ما امری مقدس است، گفت: عاقد زندگی مشترک ما در خطبه ای که می خواند ابتدا طلب وکالت می کند و شما با اعتماد کامل می گویید وکیل هستم و وکالت حقی است که از خدا به مردم داده شده و آن ها می توانند آن را انجام دهند.

وی ادامه داد: یادمان ندادند به حرف های هم گوش کنیم و عده ای شیطانک پیدا می شوند و ذهن مردم را در مورد خیلی چیزها مسموم می کنند و اگر سخنرانی های اول انقلاب امام راحل و سخنرانی های مقام معظم رهبری را گوش دهید می بینید سفارشات آن ها در چه زمینه هایی است.

استاد ارجمند خاطرنشان کرد: در همه مراکز قانون گذاری دنیا تمام وکلایی که در مجلس نشستند دکترهای حقوق و حقوق دان هستند و مگر می شود مجمعی بخواهد قانون وضع کند و از حقوق سر رشته نداشته باشد.

هنرمند برجسته سینما و تلویزیون کشور ادامه داد: در این برنامه همه مهمانان از طوایف برای تایید دکتر یوسفیان آمدند و این حرکت با کارهایی که عده ای می کنند تا رای بگیرند تفاوت دارد.

وی تصریح کرد: مردی می آید با خدماتی که برشمرده شد نصیب من نیز که در تهران زندگی می کنم هم می شود.

استاد ارجمند با بیان این که استان مازندران دائم المهمان از سراسر کشور است، گفت: هیچ تنفس گاه و اکسیژن سازی مانند مازندران نداریم و منطقه مورد علاقه همه مردم است و خداوند شما را بسیار دوست داشت که چنین سرزمین پربرکتی را به شما داده و روزی سهل در اختیارتان قرار گرفته است.

هنرمند برجسته سینما و تلویزیون کشور با اشاره به این که من برای دکتر یوسفیان تبلیغ نمی کنم بلکه برای میهن خود تبلیغ دارم، بیان داشت: این حق شما است شایسته ترین فرد را برای شکرگذاری از نعمت هایی که خدا به شما داده انتخاب کنید.

وی ادامه داد: دلم می خواهد مازندران وکیلی داشته باشد که مردم برای حضور در این استان بتوانند آسان تر به این جا وارد شده و چشم نوازی های بیشتری در این جا باشد که مردم مازندران دریادل بوده و هستند و محبت مردم این دیار بسیار انبوه و مانند جنگل است.

استاد ارجمند افزود: امیدواریم در اسفند باری دیگر ببینیم دکتر یوسفیان به عنوان نماینده سرسبزترین منطقه سرزمین ما انتخاب شده است.