کاله مازندران و ثامن الحجج خراسان در مشهد به مصاف هم می روند

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، شامگاه روز چهارشنبه 14 بهمن ماه سال 94 از ساعت 17 دو تیم ثامن الحجج علیه السلام خراسان و کاله مازندران تحت عنوان هفته بیست و یکم( هفته دهم از دور برگشت) لیگ برتر والیبال مردان (یادواره دویست شهید والیبالیست) در استادیوم مهران شهر مشهد مقدس در حالی به مصاف یکدیگر میروند که تیم ثامن حضور خود را در مرحله حذفی قطعی کرده است و کاله هم تلاش خود را میکند تا با پیروزی در دو دیدار پیش رو به مرحله حذفی صعود کند.

تیم تازه تاسیس ثامن الحجج, امسال با خرید امتیاز تیم منحل شده میزان خراسان برای اولین بار در سوپر لیگ والیبال ایران تجربه حضور دارد و تا کنون این تیم و تیم پر افتخار کاله آمل یک بار در دور رفت تجربه رویارویی مقابل یکدیگر را دارند که آن دیدار متاسفانه به سود تیم ثامن به پایان رسید.
امیدواریم که دومین تجربه بازی این دو تیم به سود آمل به پایان برسد هر چند که کاله کار بسیار سختی مقابل تیم خراسان خواهد داشت.

تیم کاله آمل بازی دو هفته اخیر خود با تیم بالای جدول را متاسفانه با شکست پشت سر گذاشت و بازنده میدان بود, هرچند در هر دو بازی با روحیه ای قوی و پشتکار بالا پا به میدان مسابقه نهاد و چهره تیمی قدرتمند و با روحیه مضاعف از خود به جای گذاشت و نشان داد تیم آمل تیمی نیست که به راحتی تن به شکست دهد.
تیم آمل این هفته امیدوار است با پشتوانه گرمی همچون دعای خیر مردم مازندران و به خصوص مردم شهرستان آمل پیروز میدان باشد و خاطره تلخ دو بازی قبل را فراموش کند و با نگاهی متفکرانه و امیدوارانه به آینده لیگ نگاه کند و بتواند در مرحله حذفی(پلی آف) حضور داشته باشد, تا امسال هم همانند سنوات گذشته فصل را به خوبی به پایان برساند.

بازیکنان تیم ثامن الحجج خراسان را سعید مصطفی وند, امیر حسینی, رشید یوسفی, مجتبی یوسفی, ادریس دانشفر, امیر رامشینی, شهروز همایونفرمنش, مجتبي ببرخان, سید امین علوی, امیرعلی محمدفتحعلی, پوریا یلی, میگوایوانن, میلان راسیچ و چاچیچ تشکیل میدهند, سرپرست تیم ثامن الحجج حسین سالاری و هدایت آن برعهده جبار قوچان نژاد میباشد.
احتمالا در ابتدا بازی, کادر فنی تیم ثامن از ترکیب امیرحسینی, سعید مصطفی وند, مجتبی یوسفی, شهروز همایونفرمنش, میلان راسیچ و چاچیچ استفاده خواهد کرد.

به وضوح پیداست که تیم ثامن الحجج تیم قوی تری نسبت به تیم کاله میباشد و از سه بازیکن خارجی قدرتمند در ترکیب خود بهره میبرد و از بازیکنان خوب ایرانی در پست های مختلف چه در زمین و چه در نیمکت ذخیره خود برخوردار است و از پاسورهای خوب و متفکر ایرانی چون امیر حسینی استفاده میکند, البته از ابتدا فصل تا کنون تیم کاله نشان داده است یک تیم تشکیل شده از بازیکنان و کادر فنی عالی بومی که با پشتکار فراوان و تدابیر قوی کادر فنی و بازی عالی بازیکنان خود تا حدودی پدیده این دوره از لیگ برتر میباشد.

همچنین ناظران این بازی محمدحسن خوشدل میباشد و قضاوت این بازی حساس را مرتضی اکرمی (داور اول ) و داود نافعی ( داور دوم ) عهده دار خواهند بود.

در سایر دیدار های هفته بیست و یکم از لیگ برتر والیبال مردان سال 94، بانک سرمایه تهران, آرمان ورزشی اردکان یزد و پیکان تهران از ساعت 17 به تربیب میزبان رقبای خود شهرداری تبریز, سایپاتهران و متين صالحین ورامین خواهند بود.

همچنین تیم کاله آمل در هفته بیست و دوم ( چهارشنبه 21 بهمن ماه, ساعت 16) آخرین هفته از لیگ برتر ( قبل از شروع مرحله حذفی یا پلی آف ) بازی حساسی در استادیوم پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل مقابل سایپا خواهد داشت که تیم آمل میتواند با برد مقابل تیم ثامن الحجج خراسان و سایپا در مرحله حذفی جواز حضور را کسب کند هرچند با یک برد هم با توجه به سایر نتایج میتواند در پلی آف حضور پیدا کند.
همچنین تیم ثامن الحجج خراسان نیز در هفته بیست و دوم ( چهارشنبه 21 بهمن ماه, ساعت 17) بازی سنگینی را مقابل شهرداری تبریز در شهر تبریز خواهد داشت.

در پایان, این پایگاه خبری و خوانندگان آن آرزوی موفقیت برای تمامی تیم ها را خواهد داشت.

گزارش اسماعیل کمالی