شکست کاله مازندران در بازی نفس گیر با بانک سرمایه تهران

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، غروب روز یکشنبه دو تیم بانک سرمایه تهران و کاله مازندران مقابل یکدیگر در سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل قرار گرفتند که در پایان بانک سرمایه تهرات بود که این بازی بسیار نزدیک و نفس گیر را با احتساب نتیجه سه بر یک به سود خود به پایان رسانید.
(جزئیات نتایج عبارت است از:
بانک سرمایه تهران:
دست اول: 25 بر 23, دست سوم: 25 بر 22 و دست چهارم: 25 بر 22
کاله مازندران:
دست دوم: 26 بر 24)

در این بازی از آقایان ابراهیم فیروزی و اصغر میرزایی به عنوان تیم داوری این دیدار, شاهد داوری منصفانه و رضایت بخش بودیم که برای تمامی داوران لیگ برتر آرزوی پیروزی و موفقیت میکنیم.

این شکست کمی کار تیم کاله مازندران را برای حضور در مرحله حذفی دشوار کرده است.
امیدواریم که در دو بازی باقیمانده این تیم کاله باشد که پیروز میدان باشد و امتیازات کافی را برای حضور در مرحله حذفی و پلی آف جمع کرده باشد.

از حواشی این دیدار میتوان به پر شدن تالار والیبال آمل اشاره کرد که بعد از بازی خانگی مقابل پیکان در هفته پنجم از دور رفت دیگر شاهد پر شدن استادیوم پیامبر اعظم(ص) نبودیم.

به محض ورود بازیکنان بانک سرمایه در زمین بازی برای گرم کردن خود به شدت مورد تشویق و استقبال پرشور هواداران فهیم آملی قرار گرفتند.

یکی از اعضای شورای شهر آمل به نمایندگی از جمع تمام هواداران آملی دست گلی به رسم یاد بود و تشکر از زحمات عادل غلامی برای والیبال ایران به این بازیکن آملی اهدا گردید و همچنین تماشاچیان عادل غلامی را با شعارهائی نظیر عادل بچه آمل مورد تکریم و ستایش قرار دادند سپس عادل غلامی هم گلهائی را به سمت سکوهای استادیون آمل براي تشکر از تماشاچیان پرتاب کرد.

همچنین هواداران فهیم آملی سید محمد موسوی را با شعار سید دست طلایی مورد تشویق بی امان خود قرار دادند که سپس سید با تعصب والیبال ایران از هواداران فهیم آملی تشکر کرد.

سرمربی پرحاشیه بانک سرمایه این بار به شهرستان آمل نیامد و درد کمر و تجویز پزشک تیم را دلیل بر نیامدن خود بیان کرده است و هدایت تیم در این دیدار را به عباس برقی مربی خود واگذار کرده بود, البته هر اهل والیبالی به وضوح میداند که تمام هواداران فهیم و غیور مازنی با مصطفی کارخانه مشکل دارند که البته این مشکل هم به حق است.

نکته قابل توجه این دیدار این است که اکثر بازیکن های تشکیل دهنده تیم بانک سرمایه تهران حداقل یک بار تجربه پوشیدن پیراهن تیم کاله آمل را در کارنامه خود در اختیار دارند.

کاله در چهارشنبه همین هفته تحت عنوان هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال دیدار بسیار و حساس و سنگینی با ثامن الحجج علیه السلام خراسان در سالن مهران شهر مشهد مقدس خواهد داشت که شدیدا به پیروزی در این دیدار احتیاج دارد.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی