کاله مازندران و شهرداری ارومیه به مصاف هم می روند

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، بعدازظهر چهارشنبه 7 بهمن ماه از ساعت 15:30 دو تیم شهرداری ارومیه و کاله آمل در سالن شش هزار نفری غدیر شهر ارومیه تحت عنوان هفته نوزدهم(هفته هشتم از دور برگشت) سوپر لیگ والیبال باشگاه های کشور(یادواره دویست شهید والیبالیست) در حالی مقابل یکدیگر قرار میگیرند که هر دو تیم انگیزه زیادی را برای برد دارند.

انگیزه شهرداری ارومیه از آن جهت است که بازی هفته گذشته خود را مقابل تیم متوسط آرمان ورزشی اردکان یزد در اردکان واگذار کرده است, البته کاله مازندران هم انگیزه بالائی را برای برد دارد چون با این برد تقریبا میتواند جایگاه خود را در جدول رده بندی بهتر کند و ميتواند هرچه زودتر حضور خود را در مرحله حذفی(پلی آف) تا حدودی قطعی کند.

شهرداری ارومیه در هفته هشتم از دور رفت در آمل در حالی که سکوهای استادیوم پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل به دلیل محرومیت خانگی خالی از جمعیت بود به راحتی توانست در دست های اول, سوم و چهارم با نتایج 25 بر 20, 25 بر23 و 25 بر 17 پیروز میدان باشد و کاله تنها در دست دوم به سختی با نتیجه 27 بر 25 توانست دست را به نفع خود به پایان برساند و در نهایت نتیجه را سه بر یک به سود تیم حریف واگذار کرد.

امیدواریم که نماینده مازندران برای انتقام جویی از بازی دور رفت راهی ارومیه شده باشد و با ارائه یک بازی روان و در سطح فنی بالا پیروز میدان باشد.
درست است که بازی کردن در سالن غدیر‌ ارومیه برای تمامی تیم های لیگ برتری کار بسیار دشواری هست به خصوص اگر با قصد برد هم به ارومیه رفته باشی ولی هیچ کاری نشد ندارد!
تیم متین در دور رفت ارومیه را در سالن غدیر شکست داد و در همین هفته گذشته تیم اردکان با هماهنگی خوب بازیکنان خود و تدابیر خوب کادر فنی توانستند ارومیه را در اردکان یزد با شکست بدرقه کنند.
ما امیدواریم که بازی ارومیه با نماینده مازندران به سود تیم کاله به پایان برسد تا دل مردم خطه سرسبز مازندران‌ با این برد شاد شود.

از نقاط قابل توجه بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران میتوان به پخش زنده از شبکه سوم سیما اشاره کرد.
همچنین طبق اعلام و موافقت شورای تامین به درخواست و مصوبه شهرداری ارومیه و شورای شهر ارومیه, بازی چهارشنبه شهرداری ارومیه و کاله مازندران برای هواداران ارومیه رایگان میباشد.
امیدواریم مسئولان ورزشی استان ما هم از چنین ترفندهایی برای جذب تماشاچی و هوادار استفاده کنند تا دوباره هواداران مازنی و علی الخصوص آملی با سکوها آشتی کنند!
به خصوص اینکه هفته آینده بازی دشواری را در لیگ به میزبانی آمل خواهیم داشت امیدواریم که این بار برای یکبار هم که شده مسئولان ورزشی استان مازندران, شهرستان آمل و باشگاه کاله از چنین ترفتدهایی استفاده کنند.

قضاوت بازی برعهده آقایان محمد شاهمیری(داور اول) و میثم پارسه(داور دوم) میباشد.
این پایگاه خبری و مردم فهیم مازندران برای تیم داوری آرزوی موفقیت و قضاوتی منصفانه و به دور از حاشیه میکند.
نظارت بازی را حسین پورکاشیان عهده دار خواهد بود.

بازیکنان شهرداری ارومیه را سعید معروف, میلاد عبادی پور, حامد رضایی, سید مهدی بازارگرد, جواد محمدی نژاد, پوریا فیاضی, آرمین تشکری, عبدالرضا علیزاده, فرهاد پیروت پور, احسان اصغریان, وحید سیدعباسی, ایرج مکاییل زاده, حامد تاری وردی, امیر برزگری و امیر خداپرستی به سرمربی گری جهانگیر سیدعباسی تشکیل میدهند.

پیش بینی میشود بهروز عطایی در ابتدا تیم خود را با ترکیب 2نیکو فرریکس, 6علی شفیعی, 7حمزه زرینی (کاپیتان), 8علیرضا جدیدی, 10سعید شیرود, 17رضا قرا و 16علی حسین(بازیکن آزاد) به میدان بفرستد.
درمقابل پیش بینی میشود جهانگیر سیدعباسی بازی را با ترکیب 2میلاد عبادی پور, 4میرسعید معروف(کاپیتان), 6جواد محمدی نژاد, 12حامد تاری وردی, 17فرهاد پیروت پور, 18آرمین تشکری, 16عبدالرضا علیزاده(بازیکن آزاد) آغاز کند.
به وضوح روی کاغذ پیداست که قدرت تیم شهرداری ارومیه از لحاظ پرمهره بودن و نیمکت ذخیره قوی خیلی بیشتر از تیم کاله آمل میباشد.

کاله در صورت برد و با توجه به سایر نتایج حتی در جدول رده بندی میتواند صعود دو پله ای داشته باشد و به رده پنجم جدول بیاید و در صورت شکست احتمالا در همان رده هفتمی باقی میماند.
در مقابل شهرداری ارومیه در صورت برد میتواند صعود یک پله داشته باشد و به رده دومی جدول بیاید و در صورت شکست در همان مقام سومی باقی خواهد ماند.

درسایر دیدار های هفته نوزدهم شهرداری تبریز, متین ورامین, آلومینیوم المهدی هرمزگان و بانک سرمایه به ترتیب میزبان رقبای خود بازرگانی جواهری گنبد, سایپا, ثامن الحجج علیه السلام خراسان و آرمان ورزشی اردکان یزد میباشند.
البته بازی پیکان تهران و گوهر کویر زاهدان از بازی های هفته نوزدهم طبق درخواست مسئولین باشگاه گوهر کویر زاهدان به علت مشکلات مالی زودتر برگزار گردید که بازی سه بر هیچ به سود تیم پیکان به پایان رسید.
امیدواریم که فدراسیون والیبال ایران برای تیم هائی که مجوز حضور در لیگ را دریافت نمودند یا قصد خرید امتیاز سایر تیم ها را دارند فیلتر قوی تری را قرار دهد تا تیمهایی که راهی لیگ برتر ميشوند دچار مشکلاتی از این قبیل نشوند.

در هفته بیستم از سری رقابت های لیگ برتر والیبال کشور کاله در آمل بازی سنگین و نفس گیری با بانک سرمایه خواهد داشت که امیدواریم هواداران غیور مازندران و آمل سکوهای تالار والیبال آمل را پر کنند و با تشویق های بی امان خود استرس, فشار مضاعف و فرسایشی را به تیم مقابل وارد کنند تا نماینده آمل از این فرصت بدست آمده به نفع خود نهایت استفاده را ببرد و پیروز میدان باشد.
در مقابل شهرداری ارومیه در تبریز میهمان شهرداری تبریز خواهد بود.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی