مردم یمن پیروز نهایی جنگ با آل سعود هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، علامه شمس الدین شرف الدین، رییس اتحادیه علمای یمن در مراسم وداع با چهار شهید مجاهد مقاومت مردمی یمن که در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه آمل برگزار شد با بیان این که تشییع پیکر شهدا اعتماد مردم ایران و یمن را نشان می دهد، گفت: این اعتماد در طول تاریخ بوده و قبل از اسلام این ارتباط برقرار بود که بعد از اسلام تقویت شد.

وی با اشاره به این که می بینیم مردم ایران و یمن در مساله استکبارستیزی بر علیه آمریکا و اسراییل همرزم بودند، افزود: همیشه مردم در امتحان قرار دارند که این سنتی الهی است و در قرآن کریم بیان شد خداوند متعال مردم را آزمایش می کند تا افراد مومن و غیر مومن مشخص شوند.

علامه شمس الدین شرف الدین خاطرنشان کرد: زندگی در دنیا بدون امتحان نیست و این آزمایش ها از سنت های الهی در طول تاریخ است.

رییس اتحادیه علمای یمن با بیان این که امتحان الهی به همه ما تعلق می گیرد و بعد از آزمایش مشخص می شود چه کسانی پیروز شدند، گفت: کسی که راه خود را از قرآن، اهل بیت معصومین(ع) و آل محمد(ص) می گیرد در هیچ زمانی گمراه نمی شود.

وی با اشاره به این که تعدادی از علمای اسلام در امتحان مردود شدند، افزود: این علما همدست رژیم صهیونیستی شدند که باید بدانیم این ها دشمنان ما هستند و قرآن کریم نیز به آن اشاره دارد.

 علامه شمس الدین شرف الدین با بیان این که عده ای شبانه روز قرآن می خوانند ولی با یهودی ها دوست هستند، خاطرنشان کرد: ارتباط و همبستگی با کافران در قرآن کریم نهی شده و به عنوان منافق معرفی شدند.

رییس اتحادیه علمای یمن تصریح کرد: مفتی اعظم عربستان در روز عرفات بیان می کند کسانی که به یمن حمله می کنند مردم آل سعود را سربلند کردند و این جای تاسف دارد.

وی با بیان این که آل سعود به دشمنان اسلام کاری ندارد و به یمن حمله می کند، گفت: اگر حرم مقدس قدس شریف در دست اسراییل و دشمنان ما قرار دارد باید بیان کرد حرم مکی و مدنی نیز در دست دشمنان اسلام است.

علامه شمس الدین شرف الدین تصریح کرد: بیست هزار شهید در یمن دادیم و مردم مظلومی داریم که سیصد روز است دارند به ما حمله می کنند ولی مردم یمن پیروز می شوند که مستضعفان وارثان این زمین هستند.

رییس اتحادیه علمای یمن ادامه داد: پیامبر گرامی اسلام در زمان خود فرمود حکمت، فقه، ایمان و دین از آن مردم یمن است و نفس خدا را از سرزمین یمن می بویم که آل سعود نمی تواند این کلمه رسول اکرم را پاک کند.

وی با بیان این که مردم یمن پیروز نهایی جنگ با آل سعود هستند، خاطرنشان کرد: جنگ آل سعود با مردم یمن جنگ حق و باطل است که کشوری وضعیت موجود در یمن را ندارد و مردم ما بدون کمکی در حال جنگ با داعشی ها و ایجاد کنندگان آن هستند.