کاله مازندران و بازرگانی جواهری گنبدکاووس در آمل به مصاف هم می روند

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، غروب روز چهارشنبه 30 دیماه سال 1394 دو تیم شمالی کاله مازندران و بازرگانی جواهری گنبدکاووس از ساعت 17:30 در سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل تحت عنوان هفته هجدهم(هفته هفتم از دور برگشت) سوپر لیگ جام باشگاه های والیبال کشور(جام دویست شهید والیبالیست) در حالی مقابل یکدیگر قرار میگیرند که تیم گنبد در صدد جبران شکست دور رفت میباشد و به این امید راهی شهر آمل میشود.

کاله در هفته هفتم از دور رفت در سالن المپیک شهرستان گنبدکاووس در حضور شمار بسیاری از هواداران خوب گنبدی به راحتی توانست بازی را در سه دست متوالی با نتیجه 26 بر 24, 25 بر 18 و 25 بر 16 پیروز میدان باشد و نتیجه را سه بر هیچ به سود خود به پایان برساند و با یک برد شیرین از گنبد راهی آمل شوند.

امیدواریم که بار دیگر نماینده آمل بتواند پیروز میدان باشد و به روند پیروزی خود ادامه دهد و بتواند جایگاه خود را در جدول رده بندی تا حدودی تثبیت کند تا شادی را بار دیگر به خطه مازندران هدیه کند.
همچنین کاله باید به نوار پیروزی خود ادامه دهد تا در پایان دور برگشت جز هشت تیم ابتدایی جدول رده بندی باشد تا شرایط حضور در مرحله حذفی را داشته باشد البته جز این هم از ببرهای مازندران انتظار نمیرود.

کاله با برد مقابل جواهری گنبد اگر نتایج سایر دیدارها به سود نماینده آمل باشد میتواند صعود دو پله داشته باشد و به رده پنجم جدول رده بندی بیاید.
در صورت شکست و اگرنتایج سایر دیدارها به نفع کاله نباشد ممکن است سقوط دو پله ای داشته باشد و به رده نهم از جدول رده بندی بیاید.
امیدواریم که کاله پیروز‌ میدان باشد و سایر دیدارها به نفع آمل باشد تا کاله بتواند باردیگر خود را در جدول رده بندی بالا بکشد.
در مقابل تیم گنبد چه در صورت برد و چه در صورت باخت در جدول رده بندی تغییری برایش ایجاد‌ نمیشود و در همان رده دهمی باقی میماند.

قضاوت بازی را آقایان مرتضی اکرمی(داور اول) و مهدی نویدی(داور دوم) عهده دار‌ خواهند بود.
نظارت بازی کاله مازندران و بازرگانی جواهری گنبدکاووس بر عهده آقای حمید حق بین میباشد.
این پایگاه خبری, خوانندگان آن و مردم غیور مازندران به‌ خصوص شهرستان شهید پرور آمل همانند همیشه برای تیم داوری آروزی موفقیت میکند و امیدواریم که قضاوتی منصفانه و به دور از حاشیه داشته باشند.

در سایر دیدارها پیکان تهران, سایپا تهران, ثامن الحجج علیه السلام خراسان, آرمان ورزشی اردکان یزد و آلومینیوم المهدی هرمزگان به ترتیب میزبان رقبای خود شهرداری تبریز, گوهر کویر زاهدان, متین صالحین ورامین, شهرداری ارومیه و بانک سرمایه تهران خواهند بود.

در هفته نوزدهم از رقابت ها که چهارشنبه هفته آینده(هفتم بهمن ماه) برگزار میشود تیم کاله در ارومیه میهمان شهرداری ارومیه خواهد بود و امیدواریم که نماینده مازندران بتواند بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارد.
در مقابل تیم جواهری بازرگانی گنبدکاووس در تبریز میهمان شهرداری تبریز‌ خواهد بود.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی