برگزاری سمینار آموزشی تعمیرات خودروهای مدرن با همکاری شرکت جی آی تی کره جنوبی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سمینار آموزشی برای ارتقای سطح آگاهی های مکانیک های اتحادیه صنف مکانیک و مشاغل وابسته شهرستان آمل با همکاری  مهندسین شرکت جی آی تی کره جنوبی در سالن اجتماعات مرکز فنی و حرفه ای شهرستان آمل برگزار شد.

  مهندس علی محمد حمزه نوا رییس اتحادیه صنف مکانیک و مشاغل وابسته شهرستان آمل با بیان اینکه این سمینار آموزشی برای اولین بار در مازندران برگزار شد گفت: این سمینار آموزشی با حضور 72 نفر از مکانیک های شهرستان عضو اتحادیه در خصوص تعمیرات خودروهای مدرن با همکاری مهندسین شرکت جی آی تی کره جنوبی سازنده دستگاه های عیب یاب خط تولید هیوندای و کیا برای ارتقای سطح آگاهی و بروزرسانی اطلاعات برگزار شد.

 وی اضافه کرد: در این سمینار افرادی حضور پیدا کردند که ترجیحا به کار تعمیرات خودروهای وارداتی مشغول هستند.

  رییس اتحادیه صنف مکانیک و مشاغل وابسته شهرستان آمل با تاکید بر اینکه 400 نفر عضو این اتحادیه هستند عنوان داشت: تمام سعی و تلاش اعضای هیئت مدیره آقایان حاج حسین عباسیان، حاج مسعود مسعودزاده ، حاج کرم ناییج زاده و حاج نصرت الله رنجبر بر این است که بتوانیم سطح آگاهی همکاران را بالا ببریم.

  حمزه نوا عنوان داشت: این سمینار آموزشی تئوری وعملی با هم می باشد که امیدواریم این کلاسها در طول سال ادامه داشته باشد.

  وی تاکید کرد: در پایان سمینار گواهی صادر می شود که به نوعی شناسنامه کسبی می باشد و در محل کار نصب خواهد شد که مشتریان می توانند با خیال راحت تر به همکاران اعتماد کنند.

 حمزه نوا افزود: در این سمینار آموزشی که به مدت 7 ساعت برگزار شد به سوالات مختلف فنی پاسخ داده و سرویس های دوره ای مورد نیاز مشتریان نیز تشریح شد.

لازم بذکر است مطالب ارائه شده در این سمینارعبارتند از: سیستم های موتور و گیربکس، سیستم های ترمز و پایداری خودرو، تجهیزات بدنه تجهیزات ترمز و پارک خودرو، تجهیزات ضد سرقت خودرو، روش عیب یابی خودرو با استفاده از اسیلوسکوپ ،کدهای خطای  OBD I ، OBD II ، EOBD  و MOBDونحوه عیب یابی شبکه CAN در خودروها بوده است.