کاله مازندران و شهرداری تبریز به مصاف هم می روند

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، شامگاه روز یکشنبه 27 دیماه سال 94 دو تیم شهرداری تبریز و کاله مازندران از ساعت 17 تحت عنوان هفته هفدهم(هفته ششم از دور برگشت) سوپر لیگ جام باشگاه های والیبال کشور(جام دویست شهید والیبالیست) در سالن شهید اقدمی شهر تبریز در حالی به مصاف یکدیگر میروند که شهرداری تبریز در صدد جبران شکست سنگینی که در آمل متحمل شد خواهد بود.

تیم کاله آمل در دور رفت توانست شهرداری تبریز را در آمل با شکست سنگین بدرقه کند.

کاله آن بازی را در حالی توانست پیروز میدان باشد که از حضور هواداران خود در استادیوم محروم بود و بازی بدون حضور تماشاچیان برگزار گردید.

کاله در آن بازی سه بر یک پیروز میدان شد.
دست دوم با نتیجه 25 بر 22 مغلوب نماینده تبریز گردید ولی با تدابیر خردمندانه کادر فنی و بازی بی نقص بازیکنان, تیم کاله آمل توانست در دست های اول, سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 23, 25 بر 19 و 25 بر 18 با اقتدار پیروز میدان باشد و اقتدار خود را به حریف دیکته کند.

کاله در صورت برد میتواند صعود یک پله ای در جدول داشته باشد و به رده هفتم بیاید و در صورت شکست احتمالا یک پله سقوط در جدول رده بندی خواهد داشت و به رده نهمی میرود.

در مقابل تیم تبریز در صورت برد با توجه به نتایج دیگر بازی ها میتواند صعود یک پله ای داشته باشد و به رده خوب چهارمی صعود کند و در صورت شکست هم سقوط یک پله ای خواهد داشت و به رده ششم خواهد رفت.

پیش بینی میشود بهروز عطایی ابتدا تیم خود را با ترکیب علی شفیعی, حمزه زرینی, علیرضا جدیدی, سعید شیرود, رضا قرا, صابر نریمان نژاد و علی حسین(بازیکن آزاد) و درمقابل عادل بناکار سرمربی با اخلاق تیم شهرداری تبریز در ابتدا بازی را با ترکیب محمد حسن صنوبر, گوتسف اسووتوسلاو, میکائیل تاجر, آرش کشاورزی, محمدطاهر وادی, محمدرضا موذن(بازیکن آزاد) راهی این میدان و بازی سخت و نفس گیر خواهند کرد.

قضاوت و نظارت این بازی بر عهده آقایان مسعود یزدانپناه(داور اول), مرتضی علایی(داور دوم) و شهباز صدری(ناظر) خواهد بود.
این پایگاه خبری, خوانندگان آن و مردم فهیم استان مازندران به خصوص شهرستان آمل برای کادر داوری آرزوی موفقیت و قضاوتی به دور از حاشیه خواهند داشت.

امیدواریم که تیم کاله با یک برد شیرین دل هواداران خود را در مازندران شاد کند و بتواند تا حدودی جایگاه خود را در جدول رده بندی تثبیت کند.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی