تخریب گران برنامه مدونی برای ارائه ندارند / مردم بهترین قضاوت کننده هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، نشست صمیمی مردم کلاکسر با حضور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، دهیار، اعضای شورای اسلامی و مردم همیشه در صحنه کلاکسر برگزار شد.

 دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تصریح کرد: مردم در انتخابات عشق و علاقه خود را به نظام اسلامی تجلی می دهند که حضور پرشور و گسترده مردمی زمینه ساز اقتدار نظام می شود.

وی با بیان این که در آستانه انتخابات تخریب هایی صورت می گیرد، گفت: اگر در صحنه انتخابات بعضی از افراد مرزها را رعایت نمی کنند نشانگر نداشتن برنامه ای مدون است.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: هرکس برنامه ای داشته باشد ارائه می دهد که باید مردم این برنامه ها را ببینند و تخریب کردن کار به جایی نمی برد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس افزود: مردم ما همیشه بهترین قضاوت را داشته که در زمان مناسب این کار را صورت می دهند و تشخیص درستی نسبت به خادم و خائن دارند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس بیان داشت: خوشبختانه در بخش راه روستایی 85 درصد آسفالت به اتمام رسیده است که امیدواریم تا پایان سال 95 پایان نهضت آسفالت راه روستایی راجشن بگیریم.

 یوسفیان ملا اشاره کرد: در امر حل معضل بزرگ آب آشامیدنی مردم در 15 روستای دشت سر حدود 7 میلیارد تومان هزینه کردیم تا آب از طریق مجتمع آبرسانی محقق شود.

 وی با تاکید بر اینکه با همت همه مسئولین هیچ روستایی از آمل باقی نمانده است که گاز نداشته باشد خاطرنشان کرد: 44 میلیارد تومان وام برای گازرسانی گرفته شد تا گازرسانی به روستاهای آمل انجام گیرد و این کار در طول 18 ماه صورت گرفت.

  یوسفیان ملا با اشاره به اینکه گازرسانی لاریجان در حال انجام می باشد تصریح کرد: برای هر کنتور بیش از 27 میلیون تومان در لاریجان هزینه می شود که هرعددی باشد باید این اتفاق صورت گیرد.

 نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با اشاره به اینکه در اکثریت روستاهای شهرستان طرح هادی به اتمام و یا در دست اجرا می باشد گفت: طرح هادی کلاکسر که باید در سریع ترین زمان اجرا شود که امیدواریم قبل از پایان سال عملیات اجرایی آن شروع شود.

یوسفیان ملا در خصوص قطعه اول پروژه راه آهن برقی آمل – لاریجان – رودهن اظهارداشت: طرح و اجرای پروژه از مرداد سال 93 پس از عقد قرارداد با شرکت آباد راهان پارس با عملیات تجهیزات کارگاه و نقشه برداری از کل مسیر شروع گردیده و در ادامه با تایید نهایی مسیر و آزادسازی و خرید اراضی و تحویل زمین در 12 اسفند 94 در محدوه کیلومتر17 تا20 عملیات خاکی و ساخت ابنیه فنی با پیشرفت 100 درصد می باشد.

وی افزود: انجام عملیات اجرایی قطعه دو پروژه از کیلومتر 20 در محدوده کیلومتر 18 محور هراز روبروی پارک جنگلی تا کیلومتر 25 بطول 5 هزار و 600 متر می باشد که در حدود 4 هزار متر تونل پیش بینی شده است که در مرحله عقد قرارداد می باشیم.

یوسفیان ملا از اتمام عملیات قطعه دوم تعریضی جاده هراز بیان داشت: در سفر اخیر ریاست جمهوری به مازندران برای اتمام عملیات تعریض جاده هراز 670 میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در پایان ضمن قدردانی از تلاش و زحمات اعضای شورای اسلامی و دهیار پرتلاش روستای کلاکسر یادآورشد: تا آن جایی که توانستم امانت را حفظ کردیم و تلاش داشتیم در راستای حفظ حقوق مردم و خدمت رسانی گام برداریم.

 در پایان از سوی شورای اسلامی و دهیاری هدیه ای به رسم یادبود توسط عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس به دانش آموز خانم فاطمه الزهرا نیلوفری که توانست درالمپیاد نجوم کشور رتبه اول را کسب کند اهدا شد.

مهندس علی اصغر خانی رییس شورای اسلامی روستای کلاکسر با اشاره به اینکه مردم همیشه قدردان زحمات مدیران خود هستند گفت: قطعا تلاش و زحمات نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در ذهن ها باقی می ماند  که برای عمران و آبادانی شهرستان بخصوص منطقه کلاکسر چه زحماتی کشیدند.

 وی با اشاره به اینکه روستای کلاکسر دارای 15 هزار جمعیت و 5 هزار خانوار می باشد افزود: با مشارکت مردم و همراهی اعضای شورا آقایان هادی محمدزاده، سید هاشم مهدیزاده، محمد خانی، حمیدرضا نیک بخش و مصیب رجایی فر دهیار زحمتکش و پرتلاش اقداماتی صورت گرفته که رضایت مندی مردم را در پی داشته است.

خانی بیان داشت: اجرای طرح هادی کلاکسر از جمله خواسته های بحق مردم است که ضرورت دارد در راستای تحقق آن تلاش شود.

 رییس شورای اسلامی روستای کلاکسر یادآورشد: مردم هر روز در دفتر شورا و دهیاری خواستار اجرای این طرح هستند و به لحاظ اینکه دومین روستای پرجمعیت مازندران هستیم باید در راستای تحقق آن تلاش شود.

وی با قدردانی از خیرین روستا برای عمران و آبادانی عنوان داشت: 850 متر زمین از سوی خیرین نیک اندیش آقایان حاج عبدالله سلیمانی و حاج ابوالحسن قربانی در امر ساخت خانه بهداشت اختصاص داده شد و با همت نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس کلنگ ساخت مدرسه شهید پوریان زده شد.

 مهندس خانی تاکید کرد: قطعا مردم در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی حضوری فعال خواهند داشت و به کسی رای می دهند که تاکنون توانسته امتحان خود را در جهت خدمت رسانی بمردم نشان دهد.

حاج ابراهیم مرزآرا جانباز سرافراز دفاع مقدس به نمایندگی از مردم منطقه ضمن قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس گفت: همه عزیزانی که در این مکان جمع شدند از دلسوزان و دلباختگان نظام هستند که در زمان انقلاب، حماسه ششم بهمن و هشت سال دفاع مقدس حضوری فعال داشتند.

 وی ادامه داد: نظام اسلامی مدیون حضور پرشور مردم در تمام صحنه ها می باشد و مردم آمل که در حماسه اسلامی ششم بهمن سنگ تمام گذاشتند و حماسه ای ماندگار به ارمغان آوردند.

مرزآرا تاکید کرد: مردم باید برای اقتدار نظام اسلامی در امر انتخابات حضوری فعال داشته باشند و قطعا به منتخب خود که دلش برای مردم می سوزد و تمام وقت خود را صرف مردم نموده است رای خواهند داد.