ضرورت حضور بیشتر بانوان در عرصه های اجتماعی شهر / حل بیکاری و طلاق اولویت دارد

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هیئت محبین آل طاها آمل، برای نشست این هفته ابتدا به سراغ جناب آقای سعید ولایی یکی از نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم برای حوزه آمل رفتیم و به ایشان این فرصت را دادیم تا باحضور در حسینیه آل طاها به ایراد نقطه نظرات خودش بپردازد . ایشان در جواب مطلبی فرمودند که حقیقتا شگفت زده شدیم جواب این کاندید این بود که :" چون امتحان دارم و باید امتحان بدهم نمی توانم ...!!!! "
لذا در این جلسه سرکار خانم ساره ملا آقاجانزاده میهمان برنامه این هفته 18 دی ماه 94  بود.اهم موارد مطرح شده توسط خانم دکتر ساره ملا آقاجانزاده :
وظیفه دانستم
من ساره آقاجانزاده دارای دکترای علوم محیطی ساکن این شهر و فرزند این دیارم .من برخود وظیفه دانستم به عنوان یک انسان و مسئول در قبال این شهدا و خانواده معظم شهدا و برای نوکری این ملت وارد عرصه رقابت شوم . متولد 1358 هستم سوابق مدیریتی من به دلیل سنم شاید چندان زیاد نباشد اما جزو انجمن نخبگان دانشگاه تبریز بودم و در عضو کمیسیون تحقیقات مجمع تشخیص مصلحت نظام هم بودم

قسم می خورم
من به عنوان جوانترین نامزد این دوره به شرافت انسانی خودم قسم می خورم که هرگز برای مسائل مادی وارد ان عرصه نشدم .
وی سپس قسمتی از بیانات امام خمینی (ره ) را در مورد ویژگیهای نماینده مجلس قرائت کرد .
حرفهای من روح دارد .
تصور نشود وظیفه یک نماینده آسفالت کشیدن ، راه کشیدن و درست کردن کوچه نیست . حرفهای من روح دارد . روح تعهد و کار را در حرفهایم حس می کنم . آمل خیلی بیشتر از اینها لیاقت دارد .
میتوانم با این اطلاعات در مجلس مشکلات را حل کنم
بیکاری در شهرما خیلی زیاد است و باید با همکاری مشکل بیکاری را حل کرد . من اطلاعات زیادی در مورد محرومین شهرمدارم. میتوانم با این اطلاعات در مجلس مشکلات را حل کنم .
من با تبعیض و فاصله طبقاتی به شدت مخالفم .

در صورتی که انتخاب ملت باشم در کمیسیون کشاورزی عضو می شوم . چون خودم مدیریت آب خواندم.
حق بانوان بیش از این هاست
بانوان در عرصه های اجتماعی شهر من خیلی کم هست .حق بانوان بیش از این هاست و بیشتر باید در عرصه های اجتماعی شهرم حاضر باشند .
برخرد جمعی اعتقاد دارم
من در صورت انتخاب نشدن موضع خاصی ندارم برخرد جمعی اعتقاد دارم و هرچه خرد جمعی تصمیم گرفت تابع همانم .
بعدا میگم
من در مدیریت شهری ضعفهای زیادی دیدممن و اعضای گروهم تمام این ضعفها را شناسایی کرده ایم که بعد از احراز صلاحیتها آنها را اعلام می کنیم .
یک فرهنگسرا نداریم
آمل با این همه قدمت فرهنگی متاسفانه یک فرهنگسرا نداریم تا در آن شعر موسیقی و سایر هنرها ارائه شود .از بناهای تاریخی و میراث فرهنگی درست حفاظت و بهره برداری نمی شود .
بزرگترین مشکل اقتصادی شهرستان بیکاری است
بزرگترین مشکل اقتصادی شهرستان بیکاری است که متاسفانه آمل از نظر بیکاری در استان رتبه یک را داراست باید صنایع پشتیبانی بشوند بانکها باید صنایع را حمایت کنند در سالهای قبل نیروی کار از شهرهای دیگر به این شهر می آمدند ولی حالا جوانان ما برای کار باید بروند به شهرهای دیگر .

آمل در طلاق رتبه یک را داراست
فرودگاه خیلی خوب است ولی با توجه به مشکلاتی همچون بیکاری و طلاق که بازهم آمل در طلاق رتبه یک را داراست فرودگاه چه اولویتی دارد .
همه درخط رهبری باشند
من نه با راست تندرو موافقم نه با چپ تنرو من روشم اعتدال است خیر الامور اوسطها این حرف یزرگان است که آویزه گوش من است امیدوارم جناح های مختلف اصلاح طلب و اصولگرا همه درخط رهبری باشند و با تبعیت از رهبری امور را پیش ببرند . من پیرو ولایت مطلقه فقیه هستم

.