دیدار نماینده مردم آمل در مجلس با دو جانباز مدافع حرم آملی +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با جانبازان مدافع حرم آملی آقایان زین العابدین محمدی و سید محمد مهدی یوسفی و خانواده آنان دیدار و گفتگو کرد.

 در این دیدار عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با قدردانی از ایثارگری مدافعان حرم در کشور سوریه گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون های پاک شهدا بارورشده که به اقصی نقاط جهان در حال صدور است.

  وی افزود: تفکر امام خمینی(ره) در خصوص صدور انقلاب اسلامی در حال شکل‌ گیری نهایی است و مدافعان حرم در حال حاضر وظیفه این امر خطیر را بر عهده دارند و به ندای مقام معظم رهبری لبیک گویان هستند.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ادامه داد: اگر هر نقطه‌ای که زیارتگاه امامان معصوم(ع) است مورد تهاجم دشمن قرار گیرد تکلیف شرعی ما می باشد که در مقابل تهاجم دفاع کنیم.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عزت و عظمت ایران اسلامی به برکت خون های پاک شهدا و مجاهدت های ایثارگران، رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی دارای امنیتی پایدار و ارزنده است که ضرورت دارد در مسیر ترویج ارزش های والای نظام اسلامی گام برداشته و در این مسیر گرانقدر کوشا باشیم.

عضو شورای مرکزی اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر این که فرهنگ مقاومت و ایستادگی در میان مردم ایران اسلامی وجود دارد، افزود: دشمنان می دانند ملت ایران به هیچ وجه تسلیم خواسته های ایادی استکباری نمی شود.

یوسفیان ملا در پایان با آرزوی سلامتی برای رزمندگان و جانبازان مدافع حرم گفت: امیدواریم با عنایت خداوند متعال و زحمات و جانفشانی‌های مدافعان حرم به زودی جهان از جنایت های داعش خالی شود.