حماسه 9 دی نقطه عطف حضور مردم در پاسداشت ارزش های والای انقلاب است

 

مهندس اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت نهم دی ماه پیامی صادر کرد.


به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل متن کامل این پیام بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
نه دی در سراسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه گران بود و این کار را خود مردم انجام داده اند

امام خامنه ای

ایران اسلامی در طول عمر کوتاه خود همواره مورد تهدید و توطئه از سوی استکبار و عناصر خود فروخته ای بود که آبرو و شهرت خود را در پی نام انقلاب کسب کرده ولی در برهه های حساس و  برای کسب منافع بیشنر تا نابودی این نظام پیش رفته اند.


اما هر بار این مردم عادی کوچه و خیابان بودند که در پی رهنمودهای رهبری و با حضور به موقع خود تمام نقشه ها و سرمایه گذاریهای آنان را نقش بر آب کردند.


نهم دی سال ۸۸ یکی از نقاط عطف و روشن حضور مردم در پاسداشت ارزشهای والای انقلاب بوده است ،روزی که مردم چند باره دست بیعت با ولی داده اند.


در نهم دی ماه مردم از ولایت فقیه پشتیبانی کرده اند تا به مملکت آسیبی نرسد و حال این روزهای منطقه و کشورهای اطراف شاهد این مدعاست.


مردم همیشه سر افراز ایران اسلامی با خلق  حماسه بزرگ نه دی نشان داده اند که بصیرت نه به علم است و نه به منصب . این روز برای همیشه در تاریخ پر افتخار این کشور ثبت شده و درس بزرگی خواهد بود برای آنان که نگاه بد به این کشور داشته و دارند.

اینجانب به نمایندگی از همکارانم در شورای اسلامی شهر ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت پیامبر رحمت و امام جعفر صادق ع و نهم دی ماه بیعت مجدد با رهبری عزیز امام خامنه ای را که استمرار ولایت امامان و پیامبر بوده است، کرده و اعلام میکنیم که بعنوان سرباز کوچک این نظام تا آخر پشتیبان امام و انقلاب خواهیم ماند.