کاله مازندران و متین ورامین در آمل به مصاف هم می روند

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، غروب روز یکشنبه 6 دی ماه سال 94 از ساعت 17 دو تیم کاله مازندران و متین ورامین در سالن پیامبر اعظم (ص) شهرستان آمل تحت عنوان هفته سیزدهم و هفته دوم از دور برگشت در حالی به مصاف یکدیگر میروند که تیم آمل در صدد جبران شکست خود در دور رفت مقابل این تیم میباشد.


کاله در هفته دوم از دور رفت در سالن شهید گل عباسی شهر ورامین بازی را با احتساب نتیجه نزدیک 3 بر 2 بازی را واگذار کرد.


درآن بازی تیم ورامین در دست های اول, دوم و پنجم به ترتیب با نتایج 25 بر 22, 25 بر 15 و 15 بر 10 و تیم آمل در دست های سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 22 و 25 بر 18 پیروز میدان بودند که در نهایت تیم متین صالحین ورامین پیروز میدان بود.


امیدواریم با حضور پرشور هواداران استان مازندران و شهرستان آمل در تالار والیبال آمل مثل همیشه حامی والیبال آمل باشند و عرصه را بر بازیکنان خوب تیم ورامین تنگ کنند تا تیم ورامین با استرس بیشتر بازی را دنبال کنند تا تیم آمل از این فرصت بدست آمده نهایت استفاده را ببرد و پیروز میدان باشد.


تیم آمل با برد در این بازی حساس و نسبتا سخت حتی میتواند یک پله صعود هم داشته باشد و به رده هفتم برود و از رده هشتمی تا حدودی فرار کند و در صورت باخت هم امکان دارد یک پله سقوط داشته باشد و به رده نهم برود.

تیم ورامین دارای بازیکنان و کادر فنی خوبی میباشد و حتی میشود گفت که روی کاغذ دارای برتری نسبی هستند و در مقابل تیم آمل بارها و بارها نشان داده است که حتی با دست خالی هم میشود تیم های بزرگ را بازنده راهی شهرشان کرد.


امیدواریم که بازی فردا هم شامل همین نکته باشد.

بازیکنان تیم صالحین ورامین را مصطفی شریفات, حسام بخششی, احسن شیرکوند, علیرضا نادی, رحمان داودی, پرویز پزشکی, وحید والی, محمد محمدکاظم, علیرضا صفایی طهرانی,‌ بهزاد حیدری, حمید جعفری چایچی, علی اصغر رزم فر, بهرام فرید قره قلایی, مهدی فرجی, سهند اله وردیان, شاهین مفیدی, مسعود عزیزی تشکیل میدهند.


همچنین سرپرست تیم جمال اردستانی میباشد و هدایت تیم برعهده سرمربی جوان و جویای نام محمد ترکاشوند میباشد.

در این بازی قضاوت بر عهده آقایان علیرضا قریب داور اول و مرتضی اعلایی داور دوم میباشد و نظارت این بازی حساس بر عهده محمد حسین شفقی میباشد.

در سایر دیدارهای هفته سیزدهم دو تیم پیکان و بانک سرمایه در تهران بازی حساس و نفس گیری مقابل یکدیگر دارند به طوری که کارشناسان ورزش والیبال از این بازی به عنوان فینال زود رس یاد میکنند.


همچنین شهرداری ارومیه, شهرداری تبریز, آرمان ورزشی اردکان, جواهری گنبد به ترتیب میزبان رقبای خود ثامن الحجج علیه السلام خراسان, گوهر کویر زاهدان, آلومینیوم المهدی هرمزگان و سایپا خواهند بود.

همچنین تیم کاله آمل در هفته چهاردهم در روز یکشنبه هفته آینده 13 دیماه از ساعت 17 در استان هرمزگان و شهر بندر عباس مقابل آلومینیوم المهدی هرمزگان قرار میگیرد که امیدواریم تیم آمل با برد در بازی فردا و روز یکشنبه هفته آینده بتواند جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشد و تا حدودی جایگاه خود را تثبیت کند.

در پایان این پایگاه خبری، خوانندگان آن و مردم شهرستان آمل برای تیم آمل و سایر تیم های حضور یافته در لیگ برتر سال 94 آرزوی موفقیت میکند.

گزارش اسماعیل کمالی