شایسته سالاری در میان مدیران تقویت شود / ضرورت ترویج عدالت گرایی

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، سید مهدی کاظمی دینان پس از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه آمل و لاریجان در جمع خبرنگاران تصریح کرد: حفظ و حراست از تمامیت گفتمان نظام جمهوری اسلامی هدف ما است.

وی تصریح کرد: نگاه زیرساختی باید به برنامه ها داشته باشیم که بسیاری از زیرساخت های ما دارای عیب و نقص است.

کاظمی دینان خاطرنشان کرد: کسی مسئولیت کار را می گیرد باید به عنوان طبیب بوده و شناخت کافی نسبت به زیرساخت ها داشته باشد.

معاون اداره کل فنی و مهندسی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کارها باید با مطالعه، کارشناسی و تیم قوی انجام شود که می تواند نقش اساسی در برون رفت از مشکلات داشته باشد.

وی تصریح کرد: یکی از بزرگترین چالش های ما در شهرستان و کشور وجود بعضی مدیران ضعیف و عدم شایسته سالاری است که اگر می خواهد اتفاقی در نظام اسلامی صورت گیرد باید شایسته سالاری تقویت شود.

کاظمی دینان خاطرنشان کرد: ضرورت دارد تا افراد خوب، صادق، سالم و توانمند از سوی مردم برای جامعه تعیین شوند.

معاون اداره کل فنی و مهندسی مجلس شورای اسلامی افزود: زیر بیرق هیچ جریانی جز خداوند متعال حضور نداریم و اعتقاد ما به اصول و مبانی قرآنی و انقلاب اسلامی است که نگاه به ولایت داشته و اعتقادی و ولایت محور هستیم.

وی بیان داشت: ضرورت دارد عدالت گرایی، منطق گرایی و دوری از حاشیه ها تقویت شود که امروز آمدیم به مردم بگوییم دیگر بعد از 36 سال از انقلاب شعار گرایی بس است و عمل گرایی باید صورت گیرد.