پیروزی مقتدرانه کاله مازندران در برابر گوهر کویر زاهدان

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، شامگاه روز‌ چهارشنبه 2 دی ماه سال 94 دو تیم گوهر کویر زاهدان و کاله‌ مازندران تحت عنوان هفته دوازدهم و هفته ابتدایی از دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان جام دویست شهید والیبالیست در سالن استانداری شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان مقابل یکدیگر قرار گرفتند.


که در پایان این نماینده آمل و مازندران بود که مقتدرانه بازی را با حساب سه بر هیچ به سود خود به پایان رسانید و آنطور که از شواهد پیداست نماینده آمل کار سختی در این بازی نداشت و با اجرای یک بازی روان به راحتی توانست پیروز میدان باشد.

تیم آمل در سه دست متوالی با نتایج 25 بر 16 , 25 بر 18 و 25 بر 21 به راحتی توانست از سد شاگردان اصغر نائینی بگذرد.


هر چند تیم زاهدان این طور که پیداست رغبتی برای ادامه کار ندارد و با مشکلات مالی‌ دست و پنجه نرم میکنند حتی زمزمه انصراف این تیم هم به گوش میرسید.


امیدواریم که تنها نماینده استان سیستان مشکلاتش حل شود و بتواند تا حدودی دل مردم هم استانی خود را شاد کند.

از حاشیه های این بازی میتوان به دریافت کارت زرد بهروز عطایی سرمربی تیم آمل از سوی داور اول اشاره کرد.

این بازی چندان طولی نکشید و تنها 68 دقیقه بازیکنان دو تیم در میدان بازی حضور داشتند و حدود 400 نفر این بازی را از نزدیک در سالن استانداری به تماشا پرداختند همچنین این بازی در شبکه استانی هامون پخش زنده شد تا هواداران والیبال بتوانند حتی در محل کار و خانه های خود شاهد این رقابت باشند.

قضاوت این بازی بر عهده آقایان صادقی و رزقی بود همچنین هوشنگ رستگار ناظر این بازی بود.

کاله در 6 دی ماه در روز یکشنبه هفته آینده ساعت 17  بازی سختی مقابل نماینده ورامین یعنی متین خواهد داشت.


امیدواریم که هواداران با حضور پرشور خود عرصه را بر متین تنگ کنند تا نماینده آمل بتواند بازی روان و خوبی از خود به نمایش بگذارد تا برنده میدان باشد و بتواند جایگاه خود را در جدول رده بندی تا حدودی بهتر و تثبیت کند.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی