مانور وحدت 25 در محور هراز عملياتی شد +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، در چهارمين روز از هفته ايمنی زلزله و بلايای طبيعی، مانور با هدف افزايش آمادگی اکيپ اجرايی در زمان بحران و افزايش هماهنگی تيم اجرايی و بالا بردن روحيه کار گروهی و به حداقل رساندن خاموشی برق که همه اين اقدامات جهت جلب رضايت مردم است، در محور هراز به طول تقريب40 کيلومتر اجرا شد.

در اين مانور که در قالب 35 اکيپ و 150 نفر نيروی مجرب و کارآمد شرکت توزيع نيروی برق استان و اکيپ های امداد و نجات هلال احمر انجام شد معاونت استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل، بخشدار امامزاده عبدا...(ع)، مديرعامل شرکت توزيع برق استان و معاونين بهره برداری ،حراست و دفتر فنی استان حضور داشتند.

احمد منفرد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جمع نيروهای شرکت کننده در مانوراظهار داشت: حضور در بين شما عزيزان زحمتکش که با زحمات شبانه روزی نور و گرما و روشنايی را به مردم هديه می دهيد موجب افتخار و مباهات است.

وي افزود: اينگونه اقدامات بعنوان پدافند غيرعامل در جهت پيشگيری و کاهش خسارات در زمان بحران مي باشد که بعنوان کار نو و خلاقانه، شايسته تقدير و تشکر و خسته نباشيد است.

منفرد در پايان خاطرنشان شد: اين کار گروهی صادقانه وصميميت بين اعضاء ما را به ياد بسيجييان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس مي اندازد که خود از مصاديق بارز يدا... مع الجماعه است.

لازم به ذکر است اين مانور سومين مانور در شهرستان آمل که 2 مورد  آن در بخش امامزاده عبدا...(ع) برگزارشد و در کل بیست و پنجمین مانور در سطح استان مازندران ميباشد که به وحدت 25 نامگذاری گرديد.