سردار مسلمی گفت: داشتن شغل املاک برای دهیاران ممنوع است

کمال آنلاین : سردار سیاوش مسلمی-فرمانده سپاه کربلا در گردهمایی مدیران روابط عمومی، رسانه ها و فعالان مجازی بسیج استان مازندران که در استقبال از دومین کنگره ۱۰هزار و ۴۰۰شهید دیارعلویان با عنوان «مدار امید» در سالن همایش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به نقش روابط عمومی در بحث امید بخشی، اظهار کرد: اخلاق خبرنگاری یکی از مولفه های کار در حوزه رسانه است که باید مورد توجه قرارگیرد.

وی خطاب به شوراهای شهر و روستا در استان مازندران بیان کرد: از کارشکنی برخی از شوراها مطلع هستیم باید وظایف ذاتی شوراها که خدمت به مردم است بادقت رعایت شود.

سردار مسلمی با بیان اینکه شوراها باید مردم دار باشند، افزود: اعضاهای محترم شوراهای شهر وروستا مدافع مردم باشید مدافع منافع شخصی خود نباشید.

وی با بیان اینکه استیضاح ها در شوراها متاسفانه برمحوریت منافع شخصی اعضای شوراها درحال اجراست، گفت: ناظرین بر امورات شوراهای شهرها و روستاها مراقبت کنند.

سردار مسلمی با بیان اینکه داشتن شغل املاک برای دهیاران ممنوع است، ادامه داد: اصحاب رسانه از جانب مردم مطالبه گر باشند تا موجبات سوء استفاده دشمن ازآن فراهم نشود.

سردار مسلمی با بیان اینکه خبرنگار باید ملبس به اخلاق اسلامی باشد، گفت: آسیب شناسی وضعیت موجود و ترسیم وضع مطلوب در آینده از ملزومات کار در حوزه خبر و رسانه است.

وی با بیان اینکه به فرموده رهبری باید به گونه ای اطلاع رسانی شود تا مردم از ما بپذیرند، ادامه داد: خبرنگار نباید مسئول روابط عمومی و تشریفات یک مدیرکل باشد.

سردار مسلمی با بیان اینکه خبرنگار نباید آخرت خود را به خاطر دنیای مسئولی به حراج بگذارد، گفت: خبرنگار باید به شایستگی جایگاه هر نهادی را مطرح نماید تا منجر به امیدآفرینی در بین ملت شود.

وی خطاب به خبرنگاران، فعالان فضای مجازی و مدیران روابط عمومی ها خاطرنشان شد: اطلاع رسانی درست و بهنگام باید مورد توجه قرار گیرد.