تصمیم بر این شد تا در کنار فعالیت در آوای کمال و کمال آنلاین، وارد نشریات تخصصی شویم

کمال آنلاین : با پایگاه خبری کمال آنلاین به عنوان نخستین پایگاه های اطلاع رسانی شهرستان آمل شروع کردیم؛ چند سال پس از فعالیتمان احساس کردیم شهرستان آمل از نبود یک نشریه فعال رنج می برد که تصمیم گرفتیم وارد حوزه کار نشریات مکتوب شویم.

با استفاده از تجربیات ارزنده استاد علیرضا عزیزکمالی پیشکسوت خبرنگاران استان مازندران و همچنین سبقه کاری بعنوان نماینده چندین روزنامه و هفته نامه محلی و کشوری از جمله کیهان، وارش، پیشرو و... فعالیت را آغاز نمودیم.

هفته نامه آوای کمال در تیر ماه سال 96 مجوز خود را از هیئت نظارت بر مطبوعات و رسانه های کشور کسب نمود و در شهریور همان سال نخستین شماره اش را منتشر نمودیم.

آوای کمال مورد اقبال قشرهای گسترده مردم قرار گرفت و توانستیم روز به روز دامنه فعالیت های کاری خودمان را گسترده تر کنیم.

همزمان فعالیت خود در حوزه فضای مجازی را نیز با قدرت ادامه دادیم و تبدیل به گروه رسانه ای شدیم و تصمیم گرفتیم تا متفاوت تر از همه در مازندران و با هدف تبدیل نام کمال به عنوان برند رسانه ای کار کنیم.

در طول سال های فعالیت هفته نامه آوای کمال و پایگاه خبری کمال آنلاین موفق به چند عنوان ارزنده شدیم که همه آن را مدیون لطف خداوند متعال و تیم سختکوش گروه رسانه ای کمال هستیم که این افتخارات شامل انتخاب بعنوان مدیر برتر رسانه های مکتوب استان مازندران و تجلیل از سوی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری، انتخاب بعنوان چهره شاخص خبرنگاران استان مازندران و تجلیل از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار مازندران، انتخاب برای چندین دوره پیاپی بعنوان بالاترین نشریه استان مازندران از نظر ضریب کیفی و نظم در انتشار براساس اعلام معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سامانه جامع رسانه های کشور، انتخاب بعنوان نشریه برتر بسیج استان مازندران، کسب رتبه اول جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران، انتخاب بعنوان یادداشت برتر جشنواره کرونا استان مازندران، انتخاب بعنوان عکس برتر جشنواره بین المللی عکس روز جهانی قدس باحضور شرکت کنندگان کشورهای حوزه مقاومت، انتخاب بعنوان ده سایت برتر استان مازندران براساس اعلام معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و... بود.

تصمیم گروه رسانه ای کمال بر این شد تا در کنار فعالیت در هفته نامه آوای کمال و پایگاه خبری کمال آنلاین، وارد نشریات تخصصی شویم و به لطف خداوند متعال مجوز ماهنامه تخصصی کمال امروز را از سوی دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات و رسانه های کشور اخذ نمودیم و برنامه های دیگری هم برای توسعه فعالیت های خود داریم.

این راه ادامه دارد و خدا را شاکریم همواره در کنارمان بوده است و توانستیم به صورت منظم و بی وقفه کار چاپ هفته نامه را ادامه دهیم و به آینده کاری خود نیز امیدوار هستیم.

از همه همشهریان عزیز آملی، فعالان اقتصادی و صنعتی شهرستان آمل، مدیران ادارات و نهادها، اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی نیز تشکر می نماییم به عنوان یار صدیق درکنارمان بودند و هستند که امید داریم بتوانیم برای اعتلای نام آمل عزیز و توسعه ظرفیت های رسانه ای این شهرستان تلاش کنیم.

از مسئولین استانی و شهرستانی و همچنین ملی می خواهیم عزم جدی برای رفع دغدغه ها و مشکلات اصحاب رسانه و خبرنگاران داشته باشند و در این راستا گام های ارزنده ای بردارند.

خوشحال هستیم هفته نامه آوای کمال شش ساله شد و به سیصدمین شماره این نشریه مکتوب رسیدیم و امیدواریم بتوانیم سطح فعالیت های خود را بیش از پیش توسعه دهیم؛ همچنین از همه عزیزان می خواهیم ما را از انتقادات و پیشنهادات سازنده خود بهره مند سازند زیرا رسانه های تحت پوشش گروه رسانه ای کمال برای شهرستان آمل و همه آملی های عزیز است و افتخار می کنیم از توصیه های دلسوزانه شما برای پیشبرد برنامه های خود بهره ببریم.