بسیج جامعه پزشکی آمل اقدام به راه اندازی سه موکب بهداشت، امداد و درمان و یک درمانگاه ویژه در ایام اربعین خواهد کرد.

عباس اقوامی آملی مسئول بسیج جامعه پزشکی آمل در گفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین با اشاره به حضور بسیجیان هیات جامعه پزشکی در قالب تیم های امدادی و درمانی ایام اربعین در کشور عراق، گفت: بسیج جامعه پزشکی آمل اقدام به راه اندازی سه موکب بهداشت، امداد و درمان و یک درمانگاه ویژه در ایام اربعین در شهرهای کربلا و نجف در مسیر پیاده روی اربعین، خواهد کرد.

اقوامی آملی ادامه داد: مردم ولایتمدار و همیشه درصحنه آمل برای مشارکت در نذر دارو و تجهیزات پزشکی و بهره‌مندی از ثواب درمان زائران پیاده اربعین حسینی می توانند داروهای مازاد خود را برای بهبود بیماری زائران اربعین نذر کنند.

وی بیان داشت: این نذری، متفاوت و از جنس سلامت و درمان است که همه عزیزان می توانند کمک‌های خود را به درمانگاه شهید رجایی واقع در آمل خیابان امام خمینی(ره) ابتدای آفتاب 27 تحویل دهند.

 اقوامی تصریح کرد: باتوجه به فرصت کم و نزدیک شدن به اربعین و فصل گرمای تابستان از شهروندان درخواست داریم، سفره کریمانه نذری آل الله، فرسخ ها به وسعت سرزمین عشق گسترده می‌شود.

مسئول بسیج جامعه پزشکی آمل بیان داشت: یقین بدانید در کنار اسکان و تغذیه یکی از پر برکت ‌ترین راه‌های انفاق، درمان درد و آلام زائرین خسته و پیاده مشارکت عمومی در نذر دارو می باشد که نیاز کادر درمان به تجویز اقلام دارویی برای مراجعین و بیماران نیز بالا خواهد بود.

وی بیان داشت: تحقق این امر خیرخواهانه سبب شادمانی و دعای خیر زائر و گره‌ گشای زندگی دنیا و آخرت خادمین و محبین سرور و سالار شهیدان خواهد بود.

مسول قرارگاه پشتیبانی و جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی در پایان اظهارکرد: افرادی که امسال توانایی حضور در پیاده روی اربعین ندارند و کلیه مساجد و تکایا و همچنین بسیجیان عزیز در محلات و اقشار می توانند از طریق مشارکت در طرح خیرخواهانه نذر دارو، سهم به سزایی در برگزاری هرچه بهتر این رزمایش بزرگ فرهنگی اسلام داشته باشند.

مصاحبه: نادیا امامی