هلدینگ اکسین در شهرستان آمل با نظام مهندسی ساختمان استان مازندران تفاهم نامه همکاری امضا نمودند تا از این پس اعضای این سازمان از خدمات مجموعه بزرگ اکسین در آمل بهره مند شوند.

 

کمال آنلاین /هلدینگ اکسین در شهرستان آمل با نظام مهندسی ساختمان استان مازندران تفاهم نامه همکاری امضا نمودند تا از این پس اعضای این سازمان از خدمات مجموعه بزرگ اکسین در آمل بهره مند شوند.

این خدمات شامل تخفیف ویژه خدمات فروشگاهی و گردشگری سیتی سنتر اکسین شمال آمل به آدرس کیلومتر 4 جاده آمل به تهران خواهد شد که برای اعضای نظام مهندسی ساختمان استان مازندران در نظر گرفته شد و اعضای این سازمان جهت هماهنگی بیشتر می توانند با شماره 01144440235 تماس حاصل نمایند.

امضاء تفاهم نامه هلدینگ اکسین در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی با نهادهای مختلف

عباس طاهری پور قائم مقام هلدینگ اکسین در این باره به خبرنگار ما گفت: هلدینگ اکسین در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خویش تفاهم نامه های همکاری با نهادهای مختلف امضا می نماید که این بار نوبت به مهندسین عزیز و سختکوش مازندران رسیده است.

ارائه خدمات ویژه به اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

طاهری پور با بیان اینکه طبق تفاهم نامه ای که با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران منعقد شده است از این پس خدمات تخفیفی ویژه به اعضای محترم این سازمان تعلق خواهد گرفت افزود: جزییات تخفیف ویژه سیتی سنتر اکسین شمال برای اعضای نظام مهندسی ساختمان مازندران در سایت این سازمان درج گردیده است.

قائم مقام هلدینگ اکسین تصریح کرد: دیگر سازمان ها و مجموعه ها که تمایل همکاری با مجموعه اکسین داشته باشند درخدمتشان خواهیم بود تا از خدمات ارزنده تفریحی، خرید، گردشگری و... ما بهره مند گردند.

گفتنی است؛ مجتمع تفریحی و مرکز خرید سیتی سنتر اکسین شمال همچون نگینی در حوزه گردشگری استان مازندران و شهرستان آمل می درخشد که حضور در این مرکز لحظه هایی خوش را برای همه به ارمغان خواهد آورد.

این مرکز خرید از امکانات مناسبی برای گذراندن یک روز و همچنین سرگرمی و بازی بچه ها برخوردار است. همچنین رستوران ها و فست فودهایی برای سلیقه های مختلف در اکسین وجود دارد که این مجتمع را به مکانی خاص برای همه سلیقه ها فراهم نموده است.

مرکز خرید اکسین آمل بخش عمده ای از برندهای خاص و ویژه را در حوزه پوشاک و لوازم خانگی و منزل در خود جای داد که این مرکز به عنوان مکانی برای افرادی است که می خواهند بهترین ها را داشته باشند و خریدهایی لذت بخش امتحان کنند.

از ویژگی های خاص امکانات متمایز سیتی سنتر اکسین شمال آمل این است که حال و هوای هر فردی را عوض نموده و روحیه نشاط و شادابی را به او هدیه می دهد.

از برندهای حاضر در سیتی سنتر اکسین شمال آمل می توان به هتل و تالار مجلل اکسین، مزرعه کودک اکسین، رستوران و باغ عقد روف تاپ، باشگاه ورزشی و بدنسازی معنوی، پردیس سینمایی اکسین، اسکیپ روم، کافه بازی، محصولات مصطفوی، سالن عقد گلپر، آتلیه من و مامان، لوازم خانگی ژوپیر، مبلمان یاشیل، کالای خواب ویستر، مبلمان رئال، مبلیران، گالری شمس، پوشاک یزدباف، مبل لیو، کانتر ذرت، جین وست، سرجیو، کافه رئال، کفش شیکو، کانتر پاستیل، نستله، صندلی ماساژ، ایکیا، الیزا، لوازم آرایشی صالحی، شال و روسری شیرازی، مانتو ویولا، دارک، کمد آیدین جوانی، گوفر، آقای مریخی، بامبینی، گیفت لند، کامبینی، اسکوتر برقی، بازل، سوپرایز، مرلین، ترک لند، خانم دلبری، بولینگ، شهربازی، کندال، خانه کباب، غذای گیلانی، دونرباشی، سوخاری لند، تیسافود، تیسا کافه، تیسا تراس و... اشاره کرد.

افتخار شهر آمل است که دارای چنین مجموعه ای می باشد

مهندس ندا محمدی سرپرست دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان آمل با اشاره به استقبال خوب هلدینگ اکسین ازاین حرکت گفت : افتخار شهر آمل است که دارای چنین مجموعه ای می باشد که علاوه بررونق دادن به  کسب وکار محلی برای پرکردن اوقات فراغت برای خانواده ها شده است .

استفاده از تخفیقات ویژه برای همه همکاران مهندسین تحت عضویت 

وی یادآورشد : این تفاهم نامه براساس دستور هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران صورت گرفته است که همه همکاران مهندسین تحت عضویت  از تخفیقات ویژه ای که درنظر گرفته شده است استفاده کنند .

وی تاکید کرد : خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از سوی عباس طاهری پور قائم مقام هلدینگ اکسین و مجموعه های که مشغول بکار هستند شد واعتقاد هم داریم این مجموعه بزرگ توان آنرا دارد که بتوانند خدمات خوبی بمردم ارائه بدهد

سرپرست دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان آمل تاکید کرد : همه باید درحد توان خودمان از سرمایه گذارانی که  برای رشد وبالندگی شهر مان تلاش می کنند حمایت کنیم .