مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در سفر استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی مازندران به شهرستان جویبار، به عنوان نماینده استاندار ضمن دیدار و گفت وگو با اهالی تعدادی از روستاهای این شهرستان از نزدیک، مسائل و مشکلات این مناطق را بررسی کرد.

آوای کمال /به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حسین جوادی به عنوان نماینده استاندار ضمن دیدار و گفت وگو با اهالی تعدادی از روستاهای این شهرستان از نزدیک با مسائل و مشکلات این مناطق آشنا شد.

در این سفر یکروزه، حسین جوادی با بازدید از روستاهای شورکا، پایین مشک آباد، بالا مشک آباد، آباده و گیلخواران به بررسی مشکلات منطقه پرداخت. وی  ضمن دیدار حجت الاسلام نادعلیزاده امام جمعه جویبار در خصوص مسائل و مشکلات گوناگون منطقه با وی گفت و گو کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سپس با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاسخگوی مسائل اهالی فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان جویبار بود.

جوادی ضمن حضور در بخشداری و پیگیری مسایل موجود در جلسه ای با  اعضاء شورا و دهیاران این روستاها در خصوص مرتفع کردن مشکلات گفت و گو و تبادل نظر کرد، وی همچنین از مراکز فرهنگی و هنری شهرستان جویبار بازدید کرد.

گفتنی است؛ میز خدمت سفر استاندار به شهرستان جویبار، روزسه شنبه با حضور مدیر کل، معاون هنری و سینمایی و مسئولین ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در اداره ارشاد شهرستان برقرار بود.