مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران که برای دیدار مردمی به همراه استاندار و مدیران کل استان مازندران، به شهرستان گلوگاه رفته بود در دیدار با هنرمندان موسسه فرهنگی و هنری شیخ الاشراق گلوگاه از توزیع عادلانه اعتبارات و برنامه های فرهنگی و هنری در سطح استان خبر داد.

کمال آنلاین به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حسین جوادی با اعلام این مطلب گفت: رویکرد اصلی در این اداره کل نگاه یکسان به همه شهرستان ها و مناطق استان، از گلوگاه تا رامسر یکسان خواهد بود و سعی خواهیم کرد که طرح و برنامه ها و همایش ها و جشنواره های گوناگون فرهنگی، هنری و رسانه ای را در مناطق محتلف استان برگزار نماییم.

وی افزود: ارتباط مراکز و انجمن های فرهنگی و هنری با بخش خصوصی و شهرداری ها برای پیشبرد امور از ضروریات است و تعامل با این بخش ها می تواند به پیشرفت در این خصوص کمک نماید.

جوادی اقتصاد هنر را برای استقلال هنر و هنرمندان مهم دانست و از تمامی دستگاه های اجرایی و مردم خواست تا در این زمینه یاریگر هنر استان، بویژه هنر بومی و هنرمندان باشند.

گفتنی است؛ با راه اندازی میز خدمت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلوگاه، مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره شهرستان پاسخگوی درخواست ها و مسائل اهالی فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان گلوگاه بودند.