معصومه فرجی معاون مطبوعاتی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران :در این باره گفت : دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در نیمه اول بهمن ماه سال جاری برگزار می شود و ناشران تا شانزدهم دی ماه فرصت دارند برای حضور در نمایشگاه یادشده ثبت نام نمایند.

کمال آنلاین به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ،معصومه فرجی معاون فرهنگی و رسانه ای این اداره کل  :در این باره گفت : دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در نیمه اول بهمن ماه  سال جاری برگزار می شود و ناشران تا شانزدهم دی ماه فرصت دارند برای حضور در نمایشگاه یادشده ثبت نام نمایند.

وی اظهار داشت : ناشران متقاضی حضوردردومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران می‌توانند از 11 تا تاریخ  16 دی ماه ماه با مراجعه به سایت www. ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌‏ نام اقدام کنند.

ضمنا عضویت ناشران در سامانه "پست کتاب " به منظور بهره مندی از تخفیف های پست کتاب ،ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران الزامی است .

ناشران محترم می توانند کتاب های خود را که از سال 1391 منتشر کرده اند در این نمایشگاه عرضه کنند.

فرجی گفت : علاقه‌ مندان برای اطلاع از نحوه ثبت ‌نام ناشران‌، بن نمایشگاه،‌ سرویس‌های ارسال‌ کتاب و سامانه فروش کتاب می‌توانند با سامانه پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ تماس بگیرند.

معاون مطبوعاتی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران دربخش دیگری از سخنانش به افزایش تعداد عناوین کتب منتشر شده در سه ماهه سال 1400  نسبت به سال 99 اشاره کرد و افزود: 900 عنوان کتاب  با شمارگان 803450 طی سال 99 در مازندران منتشر شد و امسال نیز تا کنون     560    عنوان کتاب از ناشران به مرحله چاپ رسیده است .

   فرجی یادآور شد: هم اکنون 228 انتشارات دارای مجوز در مازندران وجود دارد که از این تعداد 156 ناشر در سال گذشته و امسال در حال فعالیت می باشند .