شرکت انبوه سازان زمرد به مدیریت مهندس محمد سلیمانی، ازسوی کارشناسان وفعالان ششمین کنگره علمی سیستم های نوین ایجاد اشتغال وکارآفرینی به عنوان کارآفرین نمونه کشوری انتخاب و تندیس ویژه این جشنواره به این انبوه سازموفق آملی اهدا شد.

کمال آنلاین / ششمین کنگره علمی سیستم های نوین ایجاد اشتغال وکارآفرینی کشور با حضور کارشناسان، صاحبنظران وفعالان این بخش از سراسر کشور درسالن همایش های صداوسیما درتهران برگزار شد و درکنار برترین های این کنگره، از مهندس " محمد سلیمانی" انبوه ساز خوش نام ومتعهد آملی به عنوان کارآفرین نمونه کشوری تقدیر وتندیس ویژه این کنگره با این افتخارآفرین آملی اهداء شد.

مهندس محمد سلیمانی، مدیرعامل خوش فکر، ایده پرداز و صاحب سبک " شرکت انبوه سازان زمرد " که عضورسمی انجمن انبوه سازان شهرستانهای آمل، محمودآباد و شهر سرخرود است، فعالیت کاری خود دراین حوزه از سال 1382 با طراحی و ساخت ساز واحدهای مسکونی در گسترده شمال کشور شروع و با تلاش وپشتکار بالا و توکل برقدرت لایزال الهی فعالیت کاری خود را از سال 1392  با راه اندازی "شرکت انبوه سازان زمرد " توسعه وهدفمندتر کرد.

ساخت دهها مجتمع لوکس ساختمانی با نام " انبوسازان زمرد " در بیش از یک دهه گذشته نام نیک ازخود در قامت یک انبوه سازمتعهد و همچنین از شرکت خود درمیان صاحبان خانه های خوشنام و موفق در عرصه ی ساخت و ساز مطرح کرد.

عمده فعالیت های" شرکت انبوه سازی زمرد" متمرکز در شهرآمل ودیگرشهرهای استانهای شمالی است که ثمره این فعالیت ها انجام پروژه های متعدد مطابق با آخرین فناوری های روز و سلیقه عمومی جامعه بوده که در چند نوبت بازدیدهای دوره ای و سرزده بازرسان وکارشناسان اداره کل راه وشهرسازی وسازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از پروژه های در دست اجرای این شرکت، برچگونگی دقت دراجرای مراحل کار، حضورفیزیکی افراد در پرژوه ها ودیگرآیتم ها نظارت داشتند که درفرایند انتخاب کارآفرینان برتر مورد لحاظ قرار گرفته بود.

انتخاب شرکت انبوه سازان زمرد درآغاز دهه دوم فعالیت آن به عنوان کارآفرین برتر در حوزه انبوه سازان و ایجاد اشتغال پایدار که نشان از توجه ویژه مدیران و متخصصین مجموعه به نوآوری در حوزه انبوه سازان و بکارگیری نیروی کار توانمند دارد، بهانه ای شد تا به سراغ مهندس محمد سلیمانی مدیرعامل موفق شرکت انبوه سازان زمرد به گفت وگو بشینیم و مسیر رسیدن به موفقیت را ازاین کارآفرین جوان جویا شویم؟

مهندس سلیمانی گفت، به صورت اختصاصی کار انبوه سازی را از سال 82 در سطح شهرهای شمالی شروع کردم و تا سال 1390 بیش از 140 مجتمع کوچک وبزرگ ساختم وتحویل متقاضیان دادم.

وی افزود: ازسال 92 به منظور گسترش و ایجاد تنوع در فعالیت های خود اقدام به تاسیس "شرکت انبوه سازان زمرد " کردم که رسیدن به اهداف مهم مجموعه که تنوع جدید در کیفیت، شیک ولوکس ساختن مجتمع های مسکونی به همراه اشتغال زایی بیشتر وکارآفرینی برای زنجیره شغل های همسو ومرتبط با صنعت ساختمان سازی بوده است.

 طراحی های به روز، اجراهای دقیق، رویکرد جدی شرکت" انبوه سازان زمرد " درپروژه ها

مهندس سلیمانی، یکی از افتخارات و رضایتمندی مشتریان وصاحبان خانه هایی که تاکنون به آنها تحویل داده شده را بکارگیری مهندسان معمارباتجربه وبا سلیقه های کاری در شرکت" انبوه سازان زمرد " عنوان کرد وگفت: همیشه به عنوان اصل مهم درکار بنده درفعالیتم درصنعت ساختمان سازی براین بوده که طراحی ها باید به روز و روند اجرای پروژه نیز به صورت دقیق و با نظارت کامل مهندسان مربوطه درکنار پروژه بود که در زمان تعیین شده قرارداد به مشتریان تحویل داده شود.

 مشتری مداری، تعهد و رضایتمندی سه رکن جدایی ناپذیر در شرکت" انبوه سازان زمرد"

این انبوه سازنمونه آملی، یکی دیگر از مواردی که درکسب موفقیت در کارش تاثیرگذاربوده، سه رکن جدایی ناپذیر " مشتری مداری، تعهد و رضایتمندی مشتریان" عنوان کرد وافزود: همیشه بر روی این اصول به عنوان نظم وانضباط کاری تاکید جدی داشتم و همچنان نیز به عنوان تعهد درساخت، تعهد درکیفیت وتعهد درجلب رضایتمندی مشتریان اصرار دارم که باید توسط همه عوامل شاغل دراین شرکت توجه شود.

مهندس سلیمانی اضافه کرد، این مجموعه تاکنون با هدف تلفیق تجربه های ارزشمند، دانش روز و با استفاده از توان و استعداد مهندسین، تکنیسین ها و نیروی کار جوان سعی برآن داشته تا پاسخگوی شهروندان محترم و مشتریان خود باشد وخداروشکر بیش از 50 نفری که اکنون درفرایند ساختمان سازی در شرکت" انبوه سازان زمرد " مشغول به کار، با دقت دراجرای کارها باعث تمایز درنوع ساخت وساز ساختمان های اجرا شده درسطح شهر هستند.

** قدردانی از خانواده و انجمن های انبوه سازان شهرستان آمل

مهندس سلیمانی، رسیدن به موفقیت و تلاش درجهت ارتقا آن را نتیجه سالها تلاش و پیشتکار جدی، صداقت درگفتار ارائه بهترین نوع عملکرد در ساختمان های تحویلی به مشتریان عنوان کرد وگفت، ازهمسرم ودیگراعضای خانواده ام که شرایط کاری بنده را درهرشرایطی درک وبهترین حامی ومشوق من بودند تشکر ویژه وخالصانه دارم و همچنین از رییس وهیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن شهرستان آمل که حامی خوبی درکارها بودند، تشکر وحق شناسی میکنم

.