علی داودی : وظیفه داریم در محلات کم برخوردار در حد توان جهت رفع مشکلات، خدماتی را ارائه کنیم

کمال آنلاین به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی شهرداری آمل، این نشست با حضور نمازگزاران و اهالی محله ملت آباد در مسجد امام حسین (ع) با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل و معاونین شهردار برگزار شد که رضا حاجی پور نماینده مردم آمل در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته بصیرت جهت رفع مشکلات محلات اعلام آمادگی و خاطر نشان کرد: حضور همه مسئولان ادارات شهرستان بایستی در این جلسات پررنگ تر شود زیرا ما در جلسات با اهالی محلات می بینیم که مشکلات فقط مربوط به وظایف شهرداری نمی باشد.   

حسن مجیدی کیا رئیس شورای اسلامی شهر هم در ادامه افزود: ما وظیفه داریم تا به درد و دل مردم گوش کنیم حتی اگردستمان هم خالی باشد، ما از این مردم رای گرفتیم و موظفیم تا از نزدیک مشکلاتشان را رصد و پیگیری کنیم. 

مجیدی کیا ضمن دعوت از همه ادارات و نهادهای شهر در جلسات پیگیری مشکلات محلات یادآور شد: تصمیم شورای اسلامی بر این است که در تمام محلات و کوچه پس کوچه های شهر برود و از نزدیک با مشکلات و معضلات شهر آشنا شود. 

علی داودی شهردار آمل ضمن تقدیر از حضور و حمایت نماینده مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر و همکاران شهرداری در این جلسات افزود: هم اکنون شهرداری با مشکلات خاصی روبروست که با بالا رفتن هزینه خدمات خیلی از درخواست ها دیگر انجامشان در توان مالی شهرداری نمی باشد ولی در کمیته های فنی و شهرسازی ارائه خدمات به شهروندان دغدغه ماست و پیگیر هستیم تا سطح خدمات را ارتقا دهیم و مستمراً در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم شاهد اتفاق خوبی در این حوزه باشیم.

شهردار آمل در پاسخ به سوالات شهروندان و اهالی محله ملت آباد اظهار داشت: در بلوار شهید قاسمی در حال تملک تعدای از املاک باقی مانده واقع در این طرح هستیم که در آینده نزدیک اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد. اتمام پروژه بلوار شهید قاسمی یکی از اولویت های اصلی این دوره از اعضای شورای شهر و شهرداری است و در مورد پل عابر پیاده میدان امام رضا(ع) (سه راه جاده قدیم بابل) هم در حال رایزنی و ایجاد راهکار منطقی با در نظر گرفتن همه جوانب هستیم. 

داودی گفت: روشنایی معابر کوچه ها وظیفه ذاتی اداره برق است ولی ما هم سعی می کنیم تا آنجا که در توان شهرداری هست در رفع این مشکل کمک کنیم. موضوع زباله را مثل همیشه مهم می دانیم و تاکید داریم تا با پیگیری به نمونه عالی برای مدیریت پسماند شهری برسیم. 

علی داودی در رابطه با درخواست پایگاه بسیج و مسجد امام حسین (ع) تصریح کرد: وظیفه داریم در محلات کم برخوردار در حد توان جهت رفع مشکلات، خدماتی را ارائه کنیم که در مورد درخواست های شما نیز این کار انجام خواهد شد.