در حین انتقال مادر بارداربا درخواست ماما از بیمارستان امام علی علیه السلام به این اکیپ ملحق شدخوشبختانه نوزاد در داخل آمبولانس منطقه سقر چی متولد شد فرایند زایمان کامل شد. در نهایت مادر و نوزاد در شرایط خوب به بیمارستان امام علی(ع) آمل منتقل شدند. لازم به ذکر است این نوزاد فرزند دوم پسر از مادر 29 ساله بود.

کمال آنلاین به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان  : در ساعت 4:20 دقیقه امروز یکشنبه  21شهریور، طی تماسی با مرکز پیام اورژانس آمل خبر شروع دردهای زایمانی مادرباردار اعلام شد.
 
این ماموریت به همکاران پایگاه اورژانس "گزنک  " شهرستان آمل  اعلام شد. پس از رسیدن همکاران به محل، واقع در روستای شمس آباد وضعیت مادر بررسی شد و بیشتر شدن دردها خبر از وقوع زایمان قریب الوقوع می‌داد. تیم اورژانس بلافاصله با آماده کردن شرایط زایمان با حضور پرستار خانم مرکز گزنک و ضمن ارتباط با پزشک مرکز و انجام مشاوره، اقدامات لازم برای انجام زایمان را فراهم آوردند.
 
 در حین انتقال مادر بارداربا درخواست ماما از بیمارستان امام  علی علیه السلام  به این اکیپ ملحق شدخوشبختانه نوزاد در داخل آمبولانس منطقه سقر چی متولد شد  فرایند زایمان کامل شد. در نهایت مادر و نوزاد در شرایط خوب به بیمارستان امام علی(ع) آمل منتقل شدند. لازم به ذکر است این نوزاد فرزند دوم پسر از مادر 29 ساله بود.